Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

Ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?
ajush
23. feb 2010
Ahojte, chcem sa Vás opýtať,či sa držíte tých rád,kde sa hovorí,že pitie kávy počas tehotenstva,by sa malo vylúčiť . :-S
lusinkaj
23. feb 2010
ajush ano ja som sa toho drzala,aj drzim od et som vypila asi 1 kavu a 1 cappuc.ale pytala som sa gyn.on vravel ze jedna nesca kava s mliekom sa moze....tak som si dala min.tyzden jednu.... 😉
ajush
23. feb 2010
To fakt?Lebo ja pred prvým IVF som pila 2 kávy a jednej som sa zriekla takže pijem jednu denne a to hneď ráno ako sa zobudím.
lusinkaj
23. feb 2010
Ja som velka kavickarka...tak bolo tazke sa zrieknut kavy...ale dr.povedal ze sa kludne jedna moze tak si budme sme tam robit....
ajush
23. feb 2010
ale ja ju mám každé ráno a u mňa ráno znamená 5:30 - 6:00 hod.
lusinkaj
23. feb 2010
uuuhhhh,ale ak si robis nejaku slabu tak to sa este da...len nie turecku ...a hlavne treba robit s mliekom...
ajush
23. feb 2010
s mliekom ale rozmýšľam že si ju posuniem aspoň na siedmu.Som terz doma a s malým do škôlky chodí manžel....
lusinkaj
23. feb 2010
akoze ja si myslim,ze to nezalezi na case kedy si ju das...ale hlavne s mliekom aby bola...a nie silna...
ja neviem,aj mam chut na kavu ale mne je tak blbo ze ju nechcem...
ajush
23. feb 2010
Mne pri prvom tehotenstve bývalo zle celých deväť mesiacov a to celé dni.Nemohla som sladké,ani žuvačky a piť som mohla len vodu.
A pálenie záhy,to ani nehovorím...
Ale bolo to pekné,keď sa teraz k tomu vraciam spiatky 😃
lusinkaj
23. feb 2010
tak to si musela mat strasne....ja veirm,ze to prejde po tych 3 mes.
ajush
23. feb 2010
😉 x-)
savana3
23. feb 2010
baby k tej kave - ja milujem kavu s mliekom v pomere 1 : 1 a objavila som fantasticku nahradu a este aj zdravsiu, len nema kofein 🙂 A to bio spaldovu s cikorkou, je uzasna a moj manzel sa naucil pit ju namiesto kavy a pochaluje si ju! Maju ju v bille - zlta krabicka. Odporucam
lusinkaj
23. feb 2010
savana dakujeme za radu...ale ja asi ani nezacnem pit kavu...ked si spomeniem ako mi je zle zo vsetkeho... :-N
ajush
23. feb 2010
OK,dik. Vyskúšam
krivka5
23. feb 2010
ahojte 🙂
no tak tema kavicka je tu 🙂 ja som bola velka kavickarka,ale teraz nemozem kavu ani citit,musim stale jest,ale nic mi nechuti a veru z napojov asi ta voda je najlepsia.
lusi...ako vidim aj tvoje tehu priznaky su ako moje,dufam ze to nebude trvat celych 9 mesiacov ako u ajush.
ozaj, co je s nivejkou? davno som ju necitala...
ajush
23. feb 2010
Maminy,kedy Vám začali prvé príznaky tehotenstva?
ajush
23. feb 2010
:-| začala som špiniť
lusinkaj
23. feb 2010
Tak som spät,boli sme s muzikom u zubara a pootm v obchode... 😉
krivka,no stym jedenim je to strasne co jem tak mi tak dviha zaludok....ale musim nieco jest... :-|
ajush,kolky si den?tak ak budes ja zajtra chod k dr.
ajush
23. feb 2010
deviety,volala som so svojím dr. predpíše mi ešte duphaston
lusinkaj
23. feb 2010
juuuj tak to je este malo...a co vravel ze si zacala spinit,len to ze ti da duphaston?
ajush
23. feb 2010
len že mám ležať. 😞
lusinkaj
23. feb 2010
jaaaaaj.skoda ze este je daleko do krvi...nebudes robit test?
ajush
23. feb 2010
ty si ako dlho ležala?Lebo ja stále sem tam sa trošku prejdem po dome,nič nerobím....
ajush
23. feb 2010
zajtra si spravím,možno dnes
lusinkaj
23. feb 2010
ja a lezat co si vobec .....tie prve tri dni po et som odychovala,lezala sle potom som normalne fungovala,ale jasne ze davam do teraz pozor.... 😉 vsteko opatrne
ajush
23. feb 2010
Hm , všetko je tak ako má byť =-)
lusinkaj
23. feb 2010
jasne tak ako ma byt bude....a hotovo mi to nezmenime 🙂
ajush
24. feb 2010
test bol negatívny.Dnes idem na krv
lusinkaj
24. feb 2010
ajush,tak drzim velmi prsty aby krv to vyvratila...daj vediet 😉
strelka11
24. feb 2010
lusinkaj,chcela som sa ta opytat,ze ked ides na krv na zistenie tehotnosti,tak vies vysledok hned ten isty den?kedy naskor,poobede?kedze ty uz to mas za sebou tak to urcite budes vediet,dakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli