Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

savana3
2. mar 2010

Zdravim Vas cakatelky! Ja som tiez v tomto klube...pisala som sem minuly tzyden. No som po IVF, vkladali mi 2 embrya a mala som HCG 1, HCG 8,6 a dnes mam HCG 49 ... ide to nejak pomalicky hore a to som uz aj odmenstruovala...najprv spinenie a potom aj klasicka svetla krv. Boli ma obcas aj podrusko. Cele som to zhodnotila preto, lebo mne sa to zda zvlastne tento moj priebeh....tesim sa, ale mam aj obavy. Dnes mi setricka v CAR povedala, ze to moze byt aj mimomaternicove tehotentvo alebo, ze mozu vajecniky reagovat na stimulaciu - podpora jak hovado! Nemate niekto skusennosti s takymo priebehom? Ja vobec neviem ake maju byt hodoty a ci je to OK cele. Mozem len cakat, a ako povedala setricka, ak budu krce tak pohotovost.

insolka
2. mar 2010

kočky už by ste mali mať po vychadzkach šup sem 😉 😉

savana3
2. mar 2010

Ahoj insolka, ako sa mas? Ja zajtra akurat idem k mojej lekarke aby mi doplnila do PN vychadzky. Od kolkej poobede su mozne vychadzky? A inak sa mas ako?

insolka
2. mar 2010

Ahoj savana no ja mam vychadzky od 10-12 a od 14-16 .no mam sa celkom fajn a ty ako s a citiš?

maryah
2. mar 2010

no caute, ja som taka cerstva... viete aku prechadzku som absolvovala? o druhej som sa este trosku vystrela na posteli a zobudilla som sa o pol stvrtej takze naadherna prechadzka 😀 😀 😀

insolka
2. mar 2010

Savana a kedy si mala vklad?-nechce sa mi hladať dozadu 😝

insolka
2. mar 2010

maryah uau si sa ale nachodila 😀 😀 😀 určite ta bolia nohy 😀 😀 😀 ja som stale niaka otupena a mam zvysenu teplotu 37,1 tak dufam že to bude vsetko OK

maryah
2. mar 2010

😀 😀 😀 dobre som si schrupla... ako ti je insolka, ide na teba nieco? daj si vitamin C

insolka
2. mar 2010

.Ja neviem ale stale som taka unavena ........no neviem sa s toho niako prebrat a ked chcem vecer spat tak nemožem zaspat ☹ ☹

maryah
2. mar 2010

a nie su to nahodou nejake tehu priznaky ???

insolka
2. mar 2010

😅 😅 tehu príznaky? fuuuha baby sice hovoria že ano ale ked ja vlastne ani neviem aku su presne tehu príznaky ved každy ich može mat ine 😅 😅

maryah
2. mar 2010

no ved prave... takze nemusi to hned znamenat, ze ides byt chora... klasicke tehu priznaky su, nevolnost, bolenie prs a co ja viem co este a unava tiez k nim patri takze uvidime 😉

maryah
2. mar 2010

jeeej, v spravach davaju, ze mamicka za asistencie manzela porodila v aute 😵 😵 😵

vevericka80
2. mar 2010

maryah to si mala prijemnu prechadzku 🙂 🙂

savana3
2. mar 2010

Insolka, transfer som mala 15. februara. Uz som volala mojmu obvodnemu gynekologovi a povedal, ze hodnoty su ok, ze sa to kludne moze aj takto zacinat. A co som skoro odpadla - povedal, ze aj pri IVF a KET moze vzniknut mimomaternicove tehetenstvo...to je zvlastne, ze? Ja ho ale nemam, myslim pozitivne. Ja som klasicky tehotna. MUsim tomu verit. Drzte palce. Od zajtra si dam aj aj napisat vychadzky...lebo som 3 tyzdne doma, uz mam z toho hlavu ako balon. Pekny den este prajem.

maryah
2. mar 2010

vevericka, uuuzasna prechadzka 😀 , normalne mi pomohla... a ty sa mas ako? tiez si si pospala?
savana, som rada, ze myslis pozitivne, tak to ma byt, ine ako pozitivne vysledky tu nemozeme ocakavat 😉
ozaj baby, aky ste mali problem, preco sa vam nedarilo otehotniet prirodzene? my sme mali zly spermiogram...

vevericka80
2. mar 2010

savana len mysli pozitivne a nech sa to vyvija co najlepsie 🙂
maryah ja som pozrela zopar veci do prace, aby som nevysla z cviku 🙂 ale v podstate vacsinu casu vylihujem na gyuci 😅 inac ani ja nemam vychadzky ale uz ich ani nepotrebujem, zajtra sa idem dat vypisat do prace
co sa tyka nasho problemu, tak to bol velmi zly spermiogram

maryah
2. mar 2010

aj ja som vacsinou vyvalena na posteli pred telkou a notebookom po boku...
preco sa ides dat vypisat do prace??? od kedy si na PN?

insolka
2. mar 2010

Svana može to ist aj takto pomali jednej kočke to takto pomaličky islo jednoduchio sa neskor drobcek zahniezdil a nedavno porodila zdraveho chlapčeka tak držím palčeky určite bude všetko OK 🙂 🙂

vevericka80
2. mar 2010

na PN som sa dala pred OPU...a do prace idem, lebo nie je pre mna fyzickou zatazou a ja doma nevydrzim, ked mi v podstate nic nie je 🙂 v lete, ked som mala KET, tak som bola dom a ani vtedy sa to nepodarilo...tak som si povedala, ze bduem zit normalny zivot a ked ma tak sa to uchyti aj takto...no ja notebook mam na nohach 🙂

maryah
2. mar 2010

ja sa nebudem ponahlat do prace, mam tam celkom stres, vedenie na nas tlaco s uplnymi blbostami a este k tomu robim na 3 smeny takze to nie je bohvie co... a tiez ako povedala strelka, dali sme (vlastne vsetky) do toho dost koruniek...

vevericka80
2. mar 2010

to mas pravdu, ked mas v praci stres, tak sa tam neponahlaj

maryah
2. mar 2010

ja ma normalny zivot, teda myslim tym, ze na to nemyslim ci sa to podarilo alebo nie, prave teraz som spokojna lebo mam cas na citanie a oddychujem... tak ja si to uzivam 😵 😵 😵

maryah
2. mar 2010

vevericka a coho si ucitelka?

vevericka80
2. mar 2010

ucim fyziku a moja trieda bude teraz maturovat

maryah
2. mar 2010

waaaaaaaaaaaw, super... to bol pre mna zlozity predmet, vsetky tie vzorce a zakony...

zuzana36
2. mar 2010

ahojte kocky, pekne si tu hrkutate,
uprimne vam zavidim, aj ja uz chcem byt tehulka 🙂
pisala som na inej teme, ze testujem o106 🙂 ovulac. testami a ze nic a som uz dost nestastna a co ja viem co.
12.2 som malaMS na 10 den cyklu som zacala testovat a asi pred 3 dnami sa mi tam ukazala slabulilinka palicka. v letaku sa pise, ze je to negat. neviem dokedy testovat, tusim budem az kym nenabehne znova MS. bojim sa, ze mam anovulac. cyklus ☹

vevericka80
2. mar 2010

ahoj zuzana....a skusala si aj meranie teploty?...tie ovulacne testy som nikdy neskusala

maryah
2. mar 2010

ovulacny pozitivny test je vtedy ked ta druha palicka je minimalne taka silna ako ta testovacia, inac sa test povazuje za negativny... a ako povedala vevericka, skus merat BT... skus kuknut do tych tem, na ovulacne testy alebo meranie BT, oni sa tym zaoberaju a tym padom maju aj viac skusenosti...

zuzana36
2. mar 2010

vevik, neskusala, pokazde zabudnem, len co oci otvorim letim z postele, nech mam aj teplomer na nocnom stolku. 😒
pred mesiacom sme mali neuspesne IVF, moze to mat suvislost?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre