• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

21. júla 2017 
Ale to mala cokotka v pase :grinning: :grinning: :grinning: .to neni moj vymysel :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koceny :grinning: idem na panelak tak ja sa tu zajtra zastavim. paaaaa
4. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam držim palčeky. toto som preživala pred 5 mesiacmi tak sa držte :wink:
4. mar 2010 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci taze ja ty dvojky?z jendheo ci z dvoch emb.?
4. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne davali dve a obe sa chitili
4. mar 2010 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah, tento týždeň mi to potvrdili.
4. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super...tesis sa ci tiez si mala sok ak ti to povedali???
4. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac menej som to čakala, aj ked som dufala, že bude len jedno, mam trochu obavy z toho
4. mar 2010 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ako ja,ja som stale myslela ze z jedneho bude jedno....aj ja mam obavy ako to bude...ale hadam zvladneme
4. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som čitala o babe čo jej vložili dve a nakoniec z toho boli 3, tak to by som nechcela
4. mar 2010 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luci kto to medzi nas zavítal :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. ja :slight_smile: ako sa citiš????
moj mm mi nadava, že sa mu nevenujem tak idem..sa majte (ú´=§ä - to mi urobil on :grinning: :grinning: :grinning: )
4. mar 2010 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tiež ho pozdravujeme
4. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky nahodou neponocujete? aspon by som nebola sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No insolka tak to si vecer riadne potiahla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa v noci alebo uz rano zobudila a nemohla som zaspat ale to uz bolo po stvrtej a znovu som si sla lahnut az o pol siedmej,takze mam super noc za sebou :unamused: dneska budem cely den ako omamena :slight_smile:
5. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahgo steelka ja som nespala celu noc som ako zabita ani za svet nechat oči otvorene :dizzy_face: .ale ked si lahnem tak sa mi spat nehce tak som si povedala že o 14 pojdem na prechdzku a možno to zaberie :wink:
5. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj insolka,tak to si dneska mala riadnu nocnu :grinning: :grinning:
tak to si uz nespala kvoli cikaniu,no a ja mam toto uz zopar dni,akurat ze to neni na celu noc,len ze sa zobudim dost skoro rano a kukam do stropu,vonku je este tma,chce sa mi spat ale neda sa,no hroza,dufam,ze to coskoro prejde,svokrovci mi na to povedali,ze to moze byt tym ze som malo unavena :wink:
5. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to nebolo koli cikaniu jednoducho nezaspim aj ked som strasne unavena pride vwecer a mna to prebudi :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mozno mysleli,ze nic namahave nerobim,co ani nerobim,ved skoro cely den tukam do klavesnice :grinning: :grinning: :grinning:
inak som pisala v predoslych prispevkoch ze ma uz nebolia prsia,tak od dnesnej noci uz to zase neni pravda,ved somsa na to zobudila az ma v nich pichalo :confounded:
5. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna stale bez prestania bolia no už nech viem vysledok som strasne zvedava :slight_smile:
5. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ale na druhej strane sa strasne bojim,ze to bude negativne,uz sem tam rozmyslam co potom bude a ze ako sa netesim na navrat do roboty :frowning2:
5. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stralka normalne si povedz že ak sa to nepodary stale mam dalsie pokusi a tie dalsie vetsinu byvaju uspesnejsie ja som sa tym stale utesovala .Ale ja stale verím že to dobre dopadne a ver aj ty :wink: :wink:
5. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa verit,ze to vyslo aj ked mi to moc nejde a aj ked nadej umiera posledna az po vysledkoch :sweat_smile:
kazdy okrem muza mi hovori,ze ci som sa uz testovala a ze oni by to nevydrzali cakat,ale som im vysvetlila,ze sa viac bojim,ze ten test vyjde negativny ako to ze som zvedava ako to dopadne
5. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka aj u vas tak divoko fuuuuuka,u nas v MT je to hroza,sice svieti slniecko ale asi tam bude dobra kosa :unamused:
5. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No rano ked mmprisiel s práce tak bol uplne premrznuty bolo -2 ale teraz sa mi zda celkom fajn aj slniečko vykuklo :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co sa tyka toho spania,to hadam este par dni vydrzime,ved moze byt aj horsie,tym myslim,ze nam moze zacat byt dost zle a vacsinu casu stravime nad zachodovou misou a suchym rozkom v ruke :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.no ked ti mam pravdu ovedat tak pre mna to bude znamenat že je vsetko OK a som na dobrej ceste za šťastím :dizzy_face:
5. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,to asi pre vsetky,aj ked kazdej nemusi byt zle a moze byt vsetko v poriadku,no ved uz len 3dni do vysledku a na 4den uz budeme vediet na com sme :slight_smile:
mozem sa ta opytat co mas v plane ak by vam to nevyslo?
5. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No strelka neviem skratka na to nemyslim niako viem že to vyslo :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No strelka aj ty už určite tak podvedome vieš ako to stebou je :wink: Ja som to vždy vedela dopredu skratka som sa sustredila na moj mocit a vždy to vyslo
5. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok