• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
strelka ved nemožeme mat obe rovnake telo :wink: len teraz nepodlahni panike :wink: to može znamenat aj to že mi niečo nesadlo :sweat_smile:
6. mar 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,ze ti to insolka co najskor prejde :slight_smile: idem sa rozlucit pre dnesok,idem si laskat pred telku hadam ma uspi nejaka blbost :grinning: dobru a uspatu noc prajem :grinning:
6. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe strelka no a pekne spíme až do ranan bieleho :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a všetkým prajempekné ránko. Chcela som sa spýtať či nevadí ak sa trochu utrošu dostane von z tela, vytečie?
7. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja---- nevadi o tom to je , ked si ho vlozis bolo by dobre keby si trosku polezala 20-30 minut aby sa v tebe ta zlozka rozpustila a ten zvysok vytecie, treba pouzivat slipovky... :wink: :wink: :wink: tak sa nebojkaj :wink: :wink: :wink:
7. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ..vidim, ze tu niekto nevedel spat :slight_smile:
Ako sa dnes mate? Ja mam obcas pocit mrchy, ale krv nikde :wink:
majaja nevadi, ze nieco vytecie....brmbolcek ti dobre radila :slight_smile: treba si trochu polezat
7. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vevericka pokial nieje krv je to dobre a tie pocity mrchy su normalne :wink:
7. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ..............je to normalne ked zacnem spinit?totisto chcem povedat ze nie je to az take hrozne,ale vcera ma zacalo pobolievat brucho na menzes a trosicka spinit bolo by mozne ze by to bol naznak ze jedna bambulka to nezvladla?neviem co to znamena..alebo mam zavolat do centra
7. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked zavolas do centra nič sa nestane ,ale nevesaj hlavu ešte nieje nič stratene :wink: :wink:
7. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, aspon nieco citim :slight_smile: minule, ked sa nam nezadarilo, tak som to normlane tusila, ze to nevyslo... totiz po niekolkych dnoch vsetky pichania, bolesti zmizli...
7. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa ako mas?
7. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No strasne unaveno zase som cellu noc len oči vivalovala a nie a nie zaspať :sweat_smile: :sweat_smile:
7. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie je dobre....tak to by si si mala zdriemnut aspon cez den
7. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cakatelky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takze zase si mala insolka noc bez spanku?chudatko,ked potom raz zalahnes tak budes spat vkuse 2 dni :grinning: ved ono to musi raz prejst...ja som sla spat o 0:30,ale o 3hod som sa zobudila na to ze ma picha v prsiach a ze ma bolia, no ale potom som zaspala az o 8 rana,tak aspon lepsie aku tu noc predtym :wink:
vevericka neboj spinenie este nemusi nic znamenat,pokial nezacnes krvacat tak je to v pohode :slight_smile:
7. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka ja nespinim, len mam take tlaky ako pred mrchou
7. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac vevericka,ale ja spim,akurat som sa najdla,tak mam utlm :grinning: :grinning: :grinning:
jaj to dasah,ta tu uz davno nebola,a ako inak len ta bolest a co prsia nebolia?
7. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite si nevyspata :wink: ale nevadi :wink: ... no prsia su nadalej citlive
7. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj strlka nespala som celu noc potom o 6h som trochu zaspala a o 9h som bola zase hore a už som spat nesla.teratz som bola s mm na prechadzke mame tu strasnu zimu studeny vietor fuka tak ma to aspon trošku prebralo.Sa bojim že keby som isla teraz spat zase nezaspim celu noc a na o mam byt na krvičke tak aby som nezaspla :sweat_smile:
7. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veruze insolka uz zajtra,ale v utrosi budes pokracovat az dokym ti nepovedia vysledok krvi,vsak?
7. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano potom mi povedia ako pokracovat :slight_smile:
7. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zajtra rano si ho pred ultrzvukom nedas?az potom ked prides :fearful:
7. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka zabudla som sa ta opytat, ci ta ta kyselina potom presla a ci si si nieco na to dala... :sweat_smile:
7. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka ty kedy ides na krv?
7. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra utz nemam keby som mala tak viem už zajtra ci som tehu ale ja idem len na krv.No ka kiselina sa lenzhoršovala a nebolo mi moc dobre ale do rana to prešlo :sweat_smile: :sweat_smile: ....možno to bolo z niečoho čo som zjedla aj ked neviem čo by to mohlo byt lebo nič take so mnejedla :wink:
7. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a budes mat ultr vobec?
7. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem 9.3. utorok rano medzi 7 a 8 na krv a hned aj ultr vevericka,ale vysledok budem vediet az poobede,myslim si ze az po14hod,tak to bude zaujimave cakanie :confounded:
7. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na kontrole ked budem tehu alebo po ms ak by som nebola .....ale aj tak budem :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim vam palce
7. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dakujem aj tak už mam nervy na kusky to cakanie je strasne
:sweat_smile:
7. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim......aj ja uz zacinam tazsie zaspavat....stale rozmyslam nad vysledkom
7. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok