Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
8. mar 2010

dakuuuuuuuuuuujem 😉 maryah,ale este sa radcej drzim pri zemi,uvidime co povie doki 😅

maryah
8. mar 2010

strelka, ked ti ukazal test, ze je pozitivny tak to je pravda a ta krvicka ti to potrdi oficialne 😵 😵 😵 a ako sa citis, mas nejake priznaky, citis sa inac? ja som dnes tak ako aj vevericka 7. den po ET a zatial nic vynimocne necitim...

maryah
8. mar 2010

jasne, ja budem rovnaka... ked to nebudem mat potvrdene od doktora tak sa budem tesit potichu 🙂

strelka11
8. mar 2010

maryah praveze vobec sa neciti nijako inak,uplne normalne,mna drzalo akurat to ze nekrvacam a ani nespinim aj ked to este nemusi znamenat ze vsetko dobre dopadne,dokonca som sa aj pripravovala na moznost ze test vyjde negativne,lebo fakt sa nijako zvlastn necitim,dokonca posledne asi dva tri dni mi ani moc nechutilo jest,takze ziadne utoky na ladnicku 😀

strelka11
8. mar 2010

holki a nemoze byt vysledok ovplyvneny utrosom,ale to by asi nemal,vsak?

maryah
8. mar 2010

utrosom isto nie... vela zien si robi testy uz 7 dni po ET a vychadza im uz pozitivny takze utros nie 🙂

ajush
8. mar 2010

Stelka gratulujem.
Insolka Tebe už tiež 😅

strelka11
8. mar 2010

ahoj ajush dakujem 🙂 🙂 🙂 ale este som zvedava co mi povie zajtra na ultrazvuku,ale aj tak diiiiiiiiiik 😀

ajush
8. mar 2010

Jééééj , to musí byť kráááásny pocit.

strelka11
8. mar 2010

ano je to nadherny pocit,az sa z toho klepem 😀 ,tolko krat som si uz robila testy pred IVF a nikdy som tam ani naznakom nevidela tu druhu ciarku 😒 a teraz je tam a stale je tam,chodim sa na nu pozerat ako neveriaci TOMAS ci nahodou nezmizne,ale je tam 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

strelka, nedas si ju do albumu, trosku potesit ocka... nooooo a nezabudni na to zaramovanie 😀

strelka11
8. mar 2010

chcela som maryah ale neda sa mi tam vlozit ze je furt velka,ale ja neviem ako ju mam zmensit,nevies nahodou?

maryah
8. mar 2010

klikni si na nu pravym tlacitkom... tam si potom klikni na "otvorit v programu" a vyber si Microsoft Office Picture Manager a ked sa ti to otvori tak vlavo hore mas ikony Subor, Upravy, Zobrazit, Obrazok, Nastroje, Napoveda... klikni si na ikonu Obrazok a dole mas, ze zmena rozmerov... a potom ok... neviem ci mas rovnaky program... skus to 😉

insolka
8. mar 2010

strelka a kde su tehu vyrusiky pekne ich rozdaj nenechavaj ich len pre seba 😀 😀 😀

strelka11
8. mar 2010

dakujem maryah,tak uz to tam jeeeeeeee 😀 😀 😀

insolka
8. mar 2010

strelka tak to to je už na 100% iste fakt super........ 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

tak ty este pochybujes????????????????? ved silnejsia uz asi ani nemoze byt, to su poriadne ciariska 😀 . a drahy uz o nich vie???
ozaj, suhlasim s insolkou, posli virusy 😉 , a velaaaa 😵 😵 😵

majaja75
8. mar 2010

chcela som sa spýtať či ste niektorá mali PK? Mám taký problém, že na PK sme si dali 7 embryjok, pri transfere vraveli že dve su stobunkové a 5 sa pomalšie delí a dnes keď sme volali tak povedali že sa prestali deliť, teraz sa bojím aby sa mi neprestali deliť aj v maternici

lusinkaj
8. mar 2010

strelka super....drzim prsty 🙂 jasne krv je najistejsia...ale neboj ona to len potvrdi 🙂

maryah
8. mar 2010

majaja, ja som mala PK... my sme mali nejaku hatchujuci blastocystu, ale neviem presne kolko malo buniek, embryologiska povedala, ze uz islo z obali a ze bolo krasne... ono to delenie sa neda nijako ovplyvnit... moze sa aj to perfektne prestat delit v maternici a naopak to horsie sa deli lepsie v maternici...

insolka
8. mar 2010

Maji ja som mala PK.6 embrik a stoho sa dve pripravili na vklad .neboj oni sa pekne v maternici uhniezdia.A je to tak že pri normalnom počati v maternici je blastocista to je to 100 bunkove preto je tam vetsia pravdepodobnost neboj sa a ver 😉

maryah
8. mar 2010

pardon za tolko preklepov 😅 , ale dufam, ze ste pochopili 😀

strelka11
8. mar 2010

tak posielam vela,vela tehu vyrusikov: T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
a uz teraz sa tesim,ze nas tu bude viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
8. mar 2010

strelka tak som si zobrala a zajtra krv pozitiv 😀 😀 😀 😀 😀

nivejka
8. mar 2010

ahojte babenky 😀 😀
strelka.....................moooooc ti gratulujem....super 🙂 🙂

maryah
8. mar 2010

aj ja so si zobrala nejake, vlastne dost... 😀 .
insolka, zajtra budes mat pozitiv ty a potom ja s veverickou 😵 😵 😵

strelka11
8. mar 2010

ahoj nivejka, dakujem ti 🙂 🙂 🙂 ,nebojte holki vsetko dobre dopadne 😉

maryah
8. mar 2010

strelka, ty chodis do heliosu?

strelka11
8. mar 2010

ano maryah,preco sa pytas?

maryah
8. mar 2010

len tak lebo aj ja tam chodim 🙂 ... su tam velmi mili a usmievavi ludia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre