Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
8. mar 2010

Júúj ty ides do tretice tak to ako ja no budem ta sledovat strááááááášne moc ti budem držat palce

maryah
8. mar 2010

insolka, obehli sme sa 😀
to ti budu volat az zajtra??? jaj, to je dlha doba, ale ty uz vlastne vies vysledok 😉 . a potom sa testnes, ze? na to zaramovanie 😀
ajush, ides na KET? Timotejko sa vam ako podaril? IVF?

ajush
8. mar 2010

Hm. O tom femibione som čítala v inom fóre , kde si ho chválili a naopak centrum a calibrum uvádzali ako nie moc dobrý.Júj, viem si predstaviť tú radosť , čo prežívaš. JUCHÚ

insolka
8. mar 2010

no uvidime aj tak ked mi to povedai budem s toho mimo .....ani neviem čo všetko ma vobec napadne a ci ma vobec niečo napadne 😀 😀 😀 😀

insolka
8. mar 2010

ajush radosť bude až zajtra terazu sa zatial len tíško tešikam 😅 😅 😅

ajush
8. mar 2010

Maryah, Timka máme prirodzenou cestou.Pred 2 rokmi som potratila a odvtedy sa nám tá malá akosi nedarí.
Ďakujem Insolka,veď ja Vás čítam,takže Vás budem priebežne informovať.Ale ty už asi so Strelkou zmeníš tému,tak Vás budem musieť pohľadať. 😅

insolka
8. mar 2010

No ja budem stale tu aj tak listovat a povzbudzovat 😉 a u mna to stale neni tak iste už som raz takto o to prišla tak teraz len bojim bojim 😅 😅 😅 nech už sa dokam 40tt

ajush
8. mar 2010

Na Ket je najhoršie to čakanie či sa vôbec to rozmrazenie podarí

insolka
8. mar 2010

A kolk mate zamrazenych?Date si aj PK?

maryah
8. mar 2010

insolka, kedy si mala 2. IVF? my mame tiez mrazacikov...
ajush, mate mrazacikov?

insolka
8. mar 2010

ja som mala na konci septembra IVF

ajush
8. mar 2010

dve.My sme mali všetky predĺženou kultiváciou.Vložili mi hatchujucu blastocystu a nevyšlo.Ale teraz si dám na transfer 2.

maryah
8. mar 2010

aj mne vlozili hatchujucu blastocystu... a teraz cakam... vlastne stale sa len caka ☹ ... zacala si krvacat?

maryah
8. mar 2010

strelkaaaa, nadherne su tie ciarocky aj na druhom teste... uz nie je ziadnych pochyb, je to jasne, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

ajush
8. mar 2010

na 11 deň,ale krv.test som mala pozitívny.Na 15 deň to spadlo.

maryah
8. mar 2010

☹ ☹ ☹ to je zle ajush... najskor sa potesis pozitivnemu testu a potom nic ☹

insolka
8. mar 2010

strelka ty si už uplne jasná 😉 😉

ajush
8. mar 2010

😖

strelka11
8. mar 2010

ahojte dievcence 🙂 tak som spat,bola som u nasich a riadne som ich napla,nez som im zdelila novinu 😀
povedala som im ze som sa testovala,ale ze neviem ci su dostatocne silne tie ciarky a potom som im ukazala odfoteny test v mobile 🙂 no ti boli taky stastny,ze mamina ma normalne zdvihlado vzduchu a zacala ma pucit 😀 😀 😀 😀
inak som si urobila druhy test mamatest,lebo je citlivejsi a su na nom silnejsie tie ciarky,takze stale su tam a nemozem tomu uverit,stale,teraz budem cakat na mm,som zvedava co povie,inak 2test som dala uz do albuma

maryah dakujem za kalkulacku,uz som si aj ratala,ze to vychadza podla nej na 7.11. 🙂
zuzana36 dakujem za gratulaciu 😵 😵 😵 😵
ajush ja som konkretne z Vrutok

maryah
8. mar 2010

ale teraz hlavu hore, tentokrat sa to podari ajush 😵 😵 😵 , treba mysliet pozitivne . ja sa drzim insolkynho motta v albume 🙂

ajush
8. mar 2010

Aha,lebo je z Mt priamo

maryah
8. mar 2010

strelka, uz sme to kukali hneeed... jasnejsia uz ani nemoze byt 😵 😵 😵 . velmisa s tebou tesime, huraaa

ajush
8. mar 2010

Ja viem,veľmi pozitívne som to brala,bola som presvedčená že teraz to vyjde.A............

insolka
8. mar 2010

aspon mas dnes pekny dnik strelka mne vychadza 8.11 😀 😀 na tej kalkulačke

maryah
8. mar 2010

ajush a zacala si krvacat v den kedy ti normalne mala prist mecha alebo neskor?

strelka11
8. mar 2010

tak teraz uz viem preco su lepsie tie citlivejsie testy,lebo ukazu vyraznejsiu tu ciarku,ja som si ho aj preto kupila lebo som zavidela 😉 brmbolcekovy aku ma silnu tu druhu ciarku a mne sa moja zdala na tom prvom teste taka slaba,ale teraz na tom druhom teste sa mi uz nezda 😀

maryah
8. mar 2010

no tak to je riadna... potom daj vediet ako zareagoval drahy 😉

strelka11
8. mar 2010

dobre dam,urcite vediet
insolka co som o citala,ze ti bolo zle? a uz ti je lepsie?

brmbolcek
8. mar 2010

Strelka - tie tvoje // su nadherne , hlavne ze su tam to je uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a den co den bude silniet a silniet , zajtra chodte opatrne a dnes ak budes mat cas nam daj vediet ako tvoj drahy zareagoval na svojho dedica 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 juj ale sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

insolka
8. mar 2010

no ani moc nie ale lepsie ako rano ked niečo zjem tak rozmyslam kde su dvere od WC 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre