• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. marca 2017 
tak ja sa pridavam,drzim im tiez palceky,dufam,ze Krajko nieco zazracne vymysli,asi ma nejake eso v rukave :wink:
10. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej a kazdopadne ma veeelke a dobre srdce... :dizzy_face: teraz si segra oddychne od hormonov a hor sa na dalsiu a tentokrat uspesnu akciu :wink:
a co ty? ako sa citis maminka? citis nejake zmeny v sebe?
10. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec maryah,ja som asi ten pripad,co nebude citis velke zmeny,ak sa to dedi,tak som sa pytala maminy ako ona prezivala tehu a povedala mi ze ona ani nevedela,ze je tehotna a ze jej nebyvalo vobec zle,tak uvidime ako ja dopadnem :sweat_smile:
10. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre, ze sa citis dobre :dizzy_face: . dufam, ze aj cele tehotenstvo bude perfektne... :wink:
10. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KUK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mate ja sa vam tu trocha este votriem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, po sem... napchavam sa jablckom... chod si pripravit desiatu, kavicku a zajtra sup-sup do prace :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasah,tak od zajtra ides makat do prace?
no maryah len aby som to nezakrikla,no ved ak mi bude zle tak troska precistim zaludok :grinning: ,teraz je asi najhorsie to cakanie na ultrz ci bude byt srdiecko,dufam,ze ano :frowning2:
10. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...ako sa mate?
10. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka ahooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja sa mam celkom fajn,hlavne ze som na marodke a nemusim ist do prace,huraaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka co som to citala ty si testlaaaaaaaa? :unamused:
10. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mas perfektne :slight_smile: ....ano ja hlupana som testla a som to aj olutovala
10. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
a kolky den po ET si testla?
10. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9.den po ET
10. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niektorym neukazalo ani 10 den...az z krvi :wink:
10. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj aspon do piatku,kvole tej oslave,ale najlepsie ti to ukaze aj tak ten 14den si myslim
10. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko aj ja sa tym utesujem, ze je to mozno este skoro...sice som si dnes podvecer aj trochu poplakala
10. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si vevericka nivejkine testy vo fotoalbume a tam uvidis ako to na 9 den este velmi zle vidno a jasne to mala az na 14 den
10. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka...verim...pre mna je predstava // uplne nepredstavitelna.... :sweat_smile: to by som asi namieste odpadla :grinning:
10. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka, neboj... este ti to asi neukazuje. kedy mas dostat mrchu?
10. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz mrchu mala dostat pred 4 dnami...dnes vecer som sa zobudila na take krce ake mavam pri spusteni menstruacie
10. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial nezacnes normalne krvacat tak neni nic stratene
10. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...ked meska...to je na dobrej ceste :slight_smile: a krce byvaju aj pri tehu :wink:
10. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala dostat mrchu pred tyzdnom, mala som ET 3 dni pred normalnou mrchou... tak dufam, ze sa to podari... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...u mna ani tyzdnove meskanie je je nic nezvycajne...takze podla ms ja sa riadit nebudem
maryah...a ty si este netestla :slight_smile: ?
10. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrchu mozu zdrziavat aj lieky....ale musim dufat :slight_smile: ....aj pri 1.IVF som krvacat zacala az po vysadeni liekov
10. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..u mna jedno...bo mne kludne pride aj na 33 alebo 35 den...takze mna meskajuca mrcha uz nevzrusuje po par natahovackach :confounded: ale kto mava presnu ako hodinky...ten uz moze mat nadej :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam pravidelnu mrchu... este som netestla, ale manzel do mna hici, ze aby som testla tak neviem... rano asi testnem :sweat_smile:
10. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj...som sa prave zasmiala...kuknite do temy Chcela "bi" som sa opytat....tolko pravpopisnych chyb na meter stvorcovy :grinning: mam pocit...ze to ani nemoze byt ozaj...ale nejaky nudiaci sa teenager
10. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko, kukla som a myslela som si, ze je to nejaky zart :grinning:
10. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah a kolky den po ET si?
10. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok