Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cukotka
11. mar 2010

vevericka, ale robila 🙂 ja som iný nedočkavec 🙂 ja som si robila, na 7. deň, 9. deň, 11. deň a potom aj na 12. deň

vevericka80
11. mar 2010

cukotka, tak to si bola fakt nedockava 🙂 si ma velmi ukludnila

mirka7582
11. mar 2010

ahojte 🙂 trpezlivost ruze prinasa 😀

cukotka
11. mar 2010

mirka, to je síce pravda, že prináša ruže, ale ja som totálny nedočkavec, ja by som nevedela čakať na výsledok krvi

vevericka80
11. mar 2010

to ani ja nedokazem cakat.....ale teraz som testla fakt skoro

mirka7582
11. mar 2010

ja som taka ista ties ked sa na nieco tesim tak sa neviem dockat 😀 ja cakam na potvrdenie od poistovni 😀

vevericka80
11. mar 2010

no som pocula, ze vseobecnej to tento rok trva velmi dlho...niekde som citala, ze kocka na schvalenie cakala 7 tyzdnov...dufam, ze ty nebudes musiet tolko cakat

mirka7582
11. mar 2010

jooooj no dufam ze nie ☹

cukotka
11. mar 2010

ja som čakala na žiadosť od všeobecnej tri týždne, a to trvalo preto tak dlho, že sa žiadosť musela vrátiť späť do centra na doplnenie

mirka7582
11. mar 2010

uvidime ako slepi povedal 😀D 😀

luko
11. mar 2010

maryah...tisko blahozelam.... 🙂

luko
11. mar 2010

ak soms pravne pochopila...bola druha ciarocka 😉

cukotka
11. mar 2010

ahoj luko, tak ako pokračuješ?

luko
11. mar 2010

ahoj 😉 od dnes pracovne...tak som sem len nakukla 😉 3 den po ET zatial pohoda

luko
11. mar 2010

vlastne len druhy 😀

cukotka
11. mar 2010

ty si šla po ET do práce????

luko
11. mar 2010

ano....pytala som sa v GF ci je nutne byt doma a povedali mi, ze nie...ak nemam fyzicky narocnu pracu...a to nemam...od osmej do jednej 😉 vraj ak by PN zvysilo sancu tak by ju vypisovali s radostou.
V praci som vobec nemyslela na toto...fakt sa citim lepsie ako ked som sedela doma 😉
ucim na 1. stupni a mam celkom zlate deti 😉 este som bola za mamou v nemocke na dve hodky...tak sme sa celkom nasmiali...ona chudatko po tazkej operacii bola rada, ze tam niekto je...zvlada to dobre.

luko
11. mar 2010

dva dni som bola doma

luko
11. mar 2010

a zajtra mam len 4 hodiny a idem az na deviatu...takze opat pohoda 🙂 a uz je tu vikend 🙂

strelka11
12. mar 2010

vevericka drzim palce,ak si budes dneska robit testik tak nech su tam dve ciarocky,alebo aspon duch a ak nebudu,tak to nevadi,este moze byt skoro 😉 😉 😉

vevericka80
12. mar 2010

ahojte...dnes som este netestla...trochu sa bojim...mozno to po praci skusim 🙂

nivejka
12. mar 2010

strelka 😉 😉

strelka11
12. mar 2010

ahjte holki,vevericka,ale ze najlepsieje rano,tak skus radcej zajtra rano a daj nam vediet,moc moc drzim palceky 😵
nivejka,tak uz si si vsimla,ze nas prehodili,hladala som to,tak sme v teme rovnkay termin,co mi tri aj s lusi nemame,takze zaujimave 😅

zuzana36
12. mar 2010

ahojte dievcata, nechce sa mi spatne citat, kto mi to zhrnie?
ja cakam, ze dnes dostanem MS, ale zatial nic a to som od utorka mala pichat injekcie, takze sa to posuva. ☹

nivejka
12. mar 2010

strelka...tak som hľadala,čo si napísala a nikde nič...s lusinkou máme rozdiel nejaké 4dni

nivejka
12. mar 2010

už som to našla nezamkly nás-len presunuli....ale ako sa tam všetky nájdeme??

strelka11
12. mar 2010

zuzana,ja ti asi neporadim,neviem co mas za problem,ale skus si zavolat dokimu,ved oni by ti mali povedat co a ako
cukotka kedy ides na ultrz pozriet srdiecko?
nivejka tak si nasla svoju temicku?

maryah
12. mar 2010

zuzana, to ti asi neporadime tak by si mala zavolat doktorovi, ten ti povie co dalej... ty si dobrala proveru? ides na IVF, ze?

strelka11
12. mar 2010

ahoj maryah,ako sa dari,denska mas 11den,vsak?

maryah
12. mar 2010

ahoj strelka, dari sa zatial dobre, som 11. den a zajtra idem opat testovat 😵 😵 😵 tak velmi dufam, ze bude silnejsia ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre