• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. júla 2017 
ináč je dobre že spíš a odychuješ bublinka je v klude a lepšie sa uchytí.Ja som tiež prvé dva dni len ležala ani so psom som von nechodila mala som oooperku :grinning: :grinning: :grinning: tak aj ty len buvaj
30. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee baby aj ja by som si zdriemla :sweat_smile: ale uz len hodku a ideeem dooomov :slight_smile:
denda, to su uz tehulkovske nevolnosti :slight_smile:
aaddeell ja som treti ak nepocitam den et ... ma sa to vlastne pocitat alebo nie? asi ano, ze ? lebo ked si vezmem, ze v centre to pocitaju, kedze mi kazala na desiaty den prist na krv a tym to pocitala aj den et. :confused:
30. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam operku manzelaba :grinning: nic mi nedovoli robit
toto som nasla na nete
zevraj je to serial z prostredia CAR tak ak vas to zaujima pozrite si to
http://prima.stream.cz/zazraky-zivota/445205-zazraky-zivota-1
30. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana ráta sa ja deň ET :slight_smile:
adel to je super moj je celý deň v praci :wink: no niekto robiť musí ked ja si tu celý deň šunky válam,tak som rada že mám aspoň ju ako spoločnosť.Muž ju volá dcerenka my ju mate totiž ako dieťa :dizzy_face: idem na to mrknuť
30. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.iam.fmph.uniba.sk/web/genetika/stranky/andrea/pohlavne_chrom.html ja som našla na internete toto možno vás to tiež trošku zaujme ako mňa :grinning:
30. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ste si dali vlozit?
aj my sa rozpravame s nimi ja ich volam ,,gulka a bombulka,, a manzel ,,ju a hele,, :grinning: :grinning: :grinning:
stale sa im prihovaram a hladkam ich
30. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, som spat, mala som vychadzku... co ste hovorili o lenoseni? ja som doma uz 2 mesiace, ide ma porazit a taka som leniva, ze az :angry: ... tak snad sa to podari teraz :dizzy_face:
30. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze sa nam to podari vsetkym :dizzy_face:
vsak je jar kuriatka sa rodia a aj ine zvieratka takze je teraz pre nas ten pravy cas byt tehotnymi co vy na to? :wink:
kolko mate rokov? ak sa mozem opytat
30. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala len jedno embryjko tak na výber som nemala :fearful: ale som rada,že mám aspon jedného bojovníčka ja mu verím že to zvládneme :dizzy_face: ale muž tiež chcel aby som sidala vložiť 2 ak by boli.
maryah vitaj v klube leňošiek :grinning:
30. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru adel ja som niekde teraz počula,že ked sa semienko zasadí na jar tak by malo vydržať celý rok :wink:
ja už mám 37 rokov
30. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja osm to pocula o tom semienku a ze IVF ma velku uspesnost na jar
ktora z vas ide v najblizsej dobe na krv alebo testovat :dizzy_face:
ja mam skoro 29
30. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vo štvrtok ráno
30. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa z 9 oplodnili 4 a na ET ostali dve
ked prisiel dr. tak sa pyta kolko vlozime? my sme nevdeli a on na to vlozime dve :slight_smile:
trosku mame strach ak by to boli dvojky ze ako to zvladneme ale ak budu dve tak ja sa iba potesim jednou ranou dve deticky :sweat_smile:
30. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda tak to uz je coby dup
aj si testovala?
kolky den po vklade ides na krv?
30. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 5 oplodnili 1 a ten sa chytil bojovník :slight_smile: možno je to to pravé embryjko ktoré ma vydržať.To je super že máš dve neboj aj iní zvládli dve deti naraz :slight_smile: je lepšie dve ako žiadne....
testovala som na 6den a bolo to negatívne(už som nemohla vydržať) a na krv idem na 10deň
30. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce a 6 den hovoria ze este nic nevidno ze az na 10
30. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekonečných 10 dní rozmýšľania :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už nech to mám za sebou.........
baby ja mám maternicu otočenú dozadu,neviete mi povedať aký to má vplyv na tehotenstvo nemáte niektorá s tým skusenost?
30. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo beriete utros alebo tak nieco?
30. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to rozmyslanie je ubijajuce a aj cakanie....
adel, utros som brala... zacala som ho brat po OPU a brala som ho az do krvacania... dnes som 13 DC a od 15 DC ho budem zase brat, pred KET... 2 x 2 tabletky vaginalne...
30. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja berem 3x 2 tabletky
30. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo 3x2??? ja tiež briem 2x2 vaginálne
30. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim tak mi to dr. predpisal tiez vaginalne
vsetky berete? 2x2?
30. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som nasla na nete
Pri otehotnení sa od 26. dňa cyklu zvyšuje dávkovanie o 1 kapsulu denne vždy
po týždni až do maximálnej dennej dávky 6 kapsúl, ktorá sa podáva v troch čiastkových dávkach, v
priebehu 60 dní, do 12. týždňa gravidity.
30. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám v papieroch napísané,že si mám vkladať 2x2 až do stanovenia tehotnosti na 14-15 deň po transfere v sanatoriu
30. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v kazdom car je to ine
30. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sonulienkas ako sa máš?
30. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau denda ,mám sa zatiaľ OK-občas ma pichne a zabolí bruško, ,už sa mi aj prsia trochu naliali- inač nič nové. A aj ja mám 37 rokov a 1. IVFsme absolvovali v apríli a hneď som otehotnela-možno fakt má tá jar niečo doseba a otehotnieme všetky- mne sa to už raz podarilo , prečo by to teraz nemohlo takisto vyjsť? :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:14  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja beriem estrimax 3x 1, dufaston 2 rano a 2obed, no a utroš vkladám 2 na noc.
30. mar 2010 o 18:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
tak som doma z prace... ale musim povedat, ze som sa aspon dnes super v praci uvolnila, mali sme taku zabavu, ze az falsovali sme sefov podpis na dovolenkove listky :slight_smile: tak nas aj pochvalil, ze by sme mu v buducnosti mohli trochu povinnosti s tym podpisom odobrat :slight_smile:))
ja mam 28 rokov, a taktiez 1 ivf, mali sme 19 vajok (lahsi ohss) z toho sa 9 oplodnilo (icsi sme nemali), no ostalo nam 6 embryjok, z toho mam jedno v brusku :slight_smile:
a aj ja beriem utrogestan 2x3 :slight_smile:
presne take baby, jar ide vsetko zacne pucit a znes su tehulky, lebo teoreticky sme uz tehulky :wink:

denda tak z tymto ti neviem pomoct, ale myslim, ze som tu uz takuto nejaku temu zahliadla :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok