Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
30. mar 2010

ináč je dobre že spíš a odychuješ bublinka je v klude a lepšie sa uchytí.Ja som tiež prvé dva dni len ležala ani so psom som von nechodila mala som oooperku 😀 😀 😀 tak aj ty len buvaj

zuuuzana7
30. mar 2010

jeee baby aj ja by som si zdriemla 😅 ale uz len hodku a ideeem dooomov 🙂
denda, to su uz tehulkovske nevolnosti 🙂
aaddeell ja som treti ak nepocitam den et ... ma sa to vlastne pocitat alebo nie? asi ano, ze ? lebo ked si vezmem, ze v centre to pocitaju, kedze mi kazala na desiaty den prist na krv a tym to pocitala aj den et. 😕

aaddeell
30. mar 2010

aj ja mam operku manzelaba 😀 nic mi nedovoli robit
toto som nasla na nete
zevraj je to serial z prostredia CAR tak ak vas to zaujima pozrite si to
http://prima.stream.cz/zazraky-zivota/445205-za...

denda1301
30. mar 2010

Zuzana ráta sa ja deň ET 🙂
adel to je super moj je celý deň v praci 😉 no niekto robiť musí ked ja si tu celý deň šunky válam,tak som rada že mám aspoň ju ako spoločnosť.Muž ju volá dcerenka my ju mate totiž ako dieťa 😵 idem na to mrknuť

denda1301
30. mar 2010

http://www.iam.fmph.uniba.sk/web/genetika/stran... ja som našla na internete toto možno vás to tiež trošku zaujme ako mňa 😀

aaddeell
30. mar 2010

a kolko ste si dali vlozit?
aj my sa rozpravame s nimi ja ich volam ,,gulka a bombulka,, a manzel ,,ju a hele,, 😀 😀 😀
stale sa im prihovaram a hladkam ich

maryah
30. mar 2010

caute, som spat, mala som vychadzku... co ste hovorili o lenoseni? ja som doma uz 2 mesiace, ide ma porazit a taka som leniva, ze az 😠 ... tak snad sa to podari teraz 😵

aaddeell
30. mar 2010

dufam ze sa nam to podari vsetkym 😵
vsak je jar kuriatka sa rodia a aj ine zvieratka takze je teraz pre nas ten pravy cas byt tehotnymi co vy na to? 😉
kolko mate rokov? ak sa mozem opytat

denda1301
30. mar 2010

ja som mala len jedno embryjko tak na výber som nemala 😨 ale som rada,že mám aspon jedného bojovníčka ja mu verím že to zvládneme 😵 ale muž tiež chcel aby som sidala vložiť 2 ak by boli.
maryah vitaj v klube leňošiek 😀

denda1301
30. mar 2010

no veru adel ja som niekde teraz počula,že ked sa semienko zasadí na jar tak by malo vydržať celý rok 😉
ja už mám 37 rokov

aaddeell
30. mar 2010

aj ja osm to pocula o tom semienku a ze IVF ma velku uspesnost na jar
ktora z vas ide v najblizsej dobe na krv alebo testovat 😵
ja mam skoro 29

denda1301
30. mar 2010

ja vo štvrtok ráno

aaddeell
30. mar 2010

nam sa z 9 oplodnili 4 a na ET ostali dve
ked prisiel dr. tak sa pyta kolko vlozime? my sme nevdeli a on na to vlozime dve 🙂
trosku mame strach ak by to boli dvojky ze ako to zvladneme ale ak budu dve tak ja sa iba potesim jednou ranou dve deticky 😅

aaddeell
30. mar 2010

denda tak to uz je coby dup
aj si testovala?
kolky den po vklade ides na krv?

denda1301
30. mar 2010

ja som mala 5 oplodnili 1 a ten sa chytil bojovník 🙂 možno je to to pravé embryjko ktoré ma vydržať.To je super že máš dve neboj aj iní zvládli dve deti naraz 🙂 je lepšie dve ako žiadne....
testovala som na 6den a bolo to negatívne(už som nemohla vydržať) a na krv idem na 10deň

aaddeell
30. mar 2010

drzim palce a 6 den hovoria ze este nic nevidno ze az na 10

denda1301
30. mar 2010

nekonečných 10 dní rozmýšľania 🙄 🙄 🙄 už nech to mám za sebou.........
baby ja mám maternicu otočenú dozadu,neviete mi povedať aký to má vplyv na tehotenstvo nemáte niektorá s tým skusenost?

aaddeell
30. mar 2010

este ma napadlo beriete utros alebo tak nieco?

maryah
30. mar 2010

to rozmyslanie je ubijajuce a aj cakanie....
adel, utros som brala... zacala som ho brat po OPU a brala som ho az do krvacania... dnes som 13 DC a od 15 DC ho budem zase brat, pred KET... 2 x 2 tabletky vaginalne...

aaddeell
30. mar 2010

ja berem 3x 2 tabletky

denda1301
30. mar 2010

a prečo 3x2??? ja tiež briem 2x2 vaginálne

aaddeell
30. mar 2010

netusim tak mi to dr. predpisal tiez vaginalne
vsetky berete? 2x2?

aaddeell
30. mar 2010

toto som nasla na nete
Pri otehotnení sa od 26. dňa cyklu zvyšuje dávkovanie o 1 kapsulu denne vždy
po týždni až do maximálnej dennej dávky 6 kapsúl, ktorá sa podáva v troch čiastkových dávkach, v
priebehu 60 dní, do 12. týždňa gravidity.

denda1301
30. mar 2010

ja mám v papieroch napísané,že si mám vkladať 2x2 až do stanovenia tehotnosti na 14-15 deň po transfere v sanatoriu

aaddeell
30. mar 2010

asi v kazdom car je to ine

sonulienkas
30. mar 2010

čaute kočky 🙂

denda1301
30. mar 2010

ahoj sonulienkas ako sa máš?

sonulienkas
30. mar 2010

čau denda ,mám sa zatiaľ OK-občas ma pichne a zabolí bruško, ,už sa mi aj prsia trochu naliali- inač nič nové. A aj ja mám 37 rokov a 1. IVFsme absolvovali v apríli a hneď som otehotnela-možno fakt má tá jar niečo doseba a otehotnieme všetky- mne sa to už raz podarilo , prečo by to teraz nemohlo takisto vyjsť? 🙂

sonulienkas
30. mar 2010

A ja beriem estrimax 3x 1, dufaston 2 rano a 2obed, no a utroš vkladám 2 na noc.

zuuuzana7
30. mar 2010

ahojte baby 🙂
tak som doma z prace... ale musim povedat, ze som sa aspon dnes super v praci uvolnila, mali sme taku zabavu, ze az falsovali sme sefov podpis na dovolenkove listky 🙂 tak nas aj pochvalil, ze by sme mu v buducnosti mohli trochu povinnosti s tym podpisom odobrat 🙂))
ja mam 28 rokov, a taktiez 1 ivf, mali sme 19 vajok (lahsi ohss) z toho sa 9 oplodnilo (icsi sme nemali), no ostalo nam 6 embryjok, z toho mam jedno v brusku 🙂
a aj ja beriem utrogestan 2x3 🙂
presne take baby, jar ide vsetko zacne pucit a znes su tehulky, lebo teoreticky sme uz tehulky 😉

denda tak z tymto ti neviem pomoct, ale myslim, ze som tu uz takuto nejaku temu zahliadla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre