• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
ozaj, chystáte sa niekam dovolenkovať?
8. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi do chorvatska a vy?
8. apr 2010 o 19:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeeej, aj my chceme ísť, ale pôjdeme autom :slight_smile:
8. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte sme sa nerozhodli na ktoré miesto, ale veľmi chceme ísť...
8. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my chodíme už roky autom -ja by som ani ináč nešla. :dizzy_face:
8. apr 2010 o 19:22  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a chodíte na to isté miesto alebo to striedate? autom je to pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no chodíme na to isté miesto , lebo nam už naši domáci dávajú super cenu , ináč by sme šli pozrieť aj inde.Dokonca sme ešte v zime uvažovali nad greckom autom , ale tam sú nepokoje - takže opäť - chorvátsko , autom je super -ideš kedy chceš, zastavíš , kde chceš, výlety si podnikneš tiež kam chceš aj kedy chceš , ako vravím ja by som inak ako autom nešla.
8. apr 2010 o 19:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute :slight_smile:
8. apr 2010 o 20:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú noc baby a sladké sníčky... :slight_smile:
8. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sonulienkas, a kam chodite? my to striedame a tento rok sme chceli ist na dva tyzdne aspon v kuse...
9. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aleluli, ako si dnes dopadla????????
chcristie, my sa nevieme rozhodnúť kam máme ísť, aaale už sa veľmi teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
9. apr 2010 o 18:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aleluli ako?
christie- my chodime na makarsku vždy minimalne na 2 týždne.
9. apr 2010 o 18:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryah :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 18:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kocky, ako sa mate? Co je tu noveho? Tak mne sa to krati- v pondelok idem na krv. Tak mi drzte palce.
9. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
budeme herriett :slight_smile: :wink: :slight_smile:
9. apr 2010 o 18:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vdaka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. apr 2010 o 19:22  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko koceny :slight_smile: Tak ja som si dnes urobila testik-moj drahy je velmi nedockavy a kedze som este jeden doma mala, tak som si ho spravila. A su tam! Dve krasne ruzovucke ciarocky :slight_smile:Viem, ze este to nemame vyhrate-take tehotenstvo volaju laboratorne tehotenstvo, dolezite je vraj druhe hcg-po dalsich dvoch tyzdnoch. Ale aj tak to vylepsi trosku naladu, co poviete?
10. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, ja som si dnes tiež robila test, ale je....negat :frowning2: Herriett gratulujem, vy už to máte vyhraté....ako sa cítiš?
10. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sobka-to mi je velmi luto :frowning2: Nemyslim, ze to mame vyhrane. Kamoska bola tiez na ivf-prvy test na hcg bol pozitivny a o dva tyzdne bola znovu a uz bol negat. Takze este sa velmi nevytesujem. Ale pravdu povediac, este pred ivf som proste mala taky citak, ze to vyjde. Uvidime. Pobolieva ma obcas v podbrusku-aj obcas pocitujem take pichnutie, ale len na chvilocku. Ale vzdy ked ma brucho zacne boliet-ako napr. teraz, cakam, ze kazdu chvilu dostanem ms. Uvidime este, ako dopadne hcg.
10. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Heboj heni, dopadne to dobre, ty už dieťa máš, o to lahsie je tvoja maternica pripravená na dalsie bábatká....verím, že tomu trebalo len napomocť, už to, že si otehotnela, je uspech, ja neviem, kde je u nás chyba, je to už tolký pokus....
10. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som sa u hermiho smiala, ze budeme mat doma plodny rok- nasa fila uz ma brucho ako balon, tak ak otehotnela suka, preco by som nemohla aj ja,ze? :slight_smile: Sobka, raz to musi vyjst- si mlada. Docerta, nechapem, kde je spravodlivost na tomto svete! Tie, co tak velmi tuzia po dietati ho mat nemozu a ine ich zabijaju..... :frowning2:
10. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby
ja som vcera testovala a cirak uz nie je nikde takze z toho asi nic nebude :frowning2:
no nech uz je pondelok a vieme vysledky z krvy
herriett gratulujem
sobka :frowning2:
10. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takze v pondelok ideme na krv asi viacere....Ja zrejme vysledky budem vediet az v utorok, kedze musim ist k svojej dr., lebo herman tam bude az 14-eho.
10. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

sobka, este pockaj na krvicku ... aj ked clovek ma v sebe take napatie a pesimizmus ked tie dve ciarky nevidi ze ...
aaddeell, mozno bol nejaky blby test, este ziaden stres, ms predsa nedosla ...
herriett, potichucke gratulujem k tvojim obom ciarkam :slight_smile:
10. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka dakujem :slight_smile:
10. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
herriett, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano, je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... gratulujem a dotiahni to do konca... jupiiiiiiiiiiiiiii, ďalšie pozitívum... cmuuuuuuk
10. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sobka, neboj ešte... nikomu to neukáže... ono veľmi záleží na tom kedy sa ti bambuľka uhniezdila, mohla sa ti neskôr uhniezdiť ako herriette... ešte nezúfaj a hlavu hore, bojuj ďalej :wink:
10. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryah :slight_smile: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: Viem sa vcitit do sobkinej koze. Ja som mavala priserne depky kazdy mesiac (asi rok dozadu) a vzdy som si vtedy povedala, ze nic skusat nebudem a ze uz dieta nechcem a podobne depkovske reci. Ale na druhy den ma to vzdy hned preslo. Ja viem-poviete si: ale ty uz jedno dieta mas!. Ano mam, ale viem, ze moj partner velmi tuzi byt oteckom (dceru mam z prveho manzelstva) - a preto som si povedala, ze stoji za to to skusit. A potom-ja uz nie som najmladsia. Herman aj povedal, ze vzhladom na moj vek sa embrya nemusia uchytit,lebo predsa len moje vajicka nie su take kvalitne ako pri mladych kockach.
10. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok