Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

trinity525
3. máj 2010

schudla? no prosim pekne ... celkom by som aj brala 😀 , ale mala som kolegynu, ktora vzdy ked otehotnela tak schudla 🙂

rebeca_1
3. máj 2010

Trinity no kiez by Boh dal...

Uz mas testik pripraveny, rano budes testovat?

bakosko
3. máj 2010

trinity525 budem ti rano držať palce 😉 rano sa kuknem alebo ideš teras 😝

trinity525
3. máj 2010

ne ne ne ne 😀 rano je mudrejsie vecera ...ano test mam uz pripraveny a dam vam sem vediet ako to dopadlo a ked pozitivne tak si to odfotim do albumu 😉

bakosko
3. máj 2010

😉 rano pozrem

rebeca_1
3. máj 2010

Trinity hrozne moc ti drzim palceky...

trinity525
4. máj 2010

Ahojte, no bola tam druha ciarka, ale nie taká slabučká 🙂 , ale lepšie ako nič ... je tam nádej

zuzanabb
4. máj 2010

gratulujem trinity 😵
ja mam ist na krv az 12.4. tak mozno budem 9.4. testovat
nemam ale vobec ziadne priznaky, ani prsia ma nebolia, aj brusko ma uz prestalo po troch dnoch boliet...

zuzanabb
4. máj 2010

boze co to pisem, ze april, ked je uz maj 😀 takze 9.mája testujem 😉

trinity525
4. máj 2010

bože ja som tiež napísala blbosť ...len taká slabučká som chcela napísať 😀 ja budem vediet vysledok od Dr. v piatok ...

rebeca_1
4. máj 2010

Trinity uzasne, gratulujem...
To je velmi povzbudzujuca spravicka pre nas vsetky ostatne....
Opatruj sa!

trinity525
4. máj 2010

ano to je 🙂, ale aj tak na 100% to budem vediet až v piatok z krvi ... tam mi aj povedia výšku hcg ... ale dodalo mi to taku nadej

bakosko
4. máj 2010

gratulujem ,aj mne sa to tak začala ja som tu druhu tieš dlho hladala 😀

martineluska
4. máj 2010

ahoj rebeka ja som mala pri 2 ivf take bolesti asi 20 minut potom to prešlo a bola som tehu 🙂 takže to je dobré znamenie. držím palce 😉

rebeca_1
4. máj 2010

Martineluska waw, zeby som bola tehulka? Waw, to by bolo super, kebyze sa aj ja po osmych rokoch snazenia a behania po doktoroch dockam babatka.......
Ja si ale skor myslim, ze to bolo OHSS take 20-minutove.
Nic nebolo ani spinenie ani krvacanie, preto si myslim, ze to nebolo uhniezdenie bubliniek.
Ale kiezby Boh dal!
Dakujem za podporu 🙂

martineluska
4. máj 2010

rebeca budeš podla mna to bolo uhniezdovanie 🙂 kludne ta to mohlo boliet ja som sa tiež zlakla a nevedela čo to malo znamenat nemala som ani krv nič len bolest 😉

rebeca_1
4. máj 2010

No ved v piatok uvidim.
Dakujem.
🙂

trinity525
5. máj 2010

V piatok je pre nás deň "D" 😀

bakosko
5. máj 2010

trinity525 kolko ti vkladali vajok

trinity525
5. máj 2010

2 😀

bakosko
5. máj 2010

možno budu dvojky 😀

trinity525
5. máj 2010

nevadilo by mi to, ale hlavne nech je aspon jedno 🙂

bakosko
5. máj 2010

aj u mna to tak začalo tu druhu čiarku som mala slabu mam to ešte odložene neboj zajtra skus test a bude silnejšia

trinity525
5. máj 2010

presne, mám v pláne si urobiť zajtra ráno ešte jeden test, ale s vyššou citlivosťou ako som mala prvý ... 😉 ale od včera ma začali bolieť aj prsia ... 😉 dúfam, že je to dobré znamenie ...

bakosko
5. máj 2010

je aj mna bolia musim si ich pomerat kolko podrastli 😀

christie
5. máj 2010

ahojte kocky, uz som tu davnejsie nebola, my sme mali ET 6.4, po PK. zajtra koncim siedmy tyzden. Pred dvoma tyzdnami sme mali HCG 2792 a tyzden nato (minuly utotok) som dostala prvu fotecku nasich dvojiciek.
Zajtra druhy ultrazvuk, uz u mojho gynekologa. Vo Ferticente mi dali prenho potvrdenie. Utrogestan do 12teho tyzdna vkladat stale 3x2, to mi uz predpisuje moj lekar.
Vo Ferti beru krv rano a volali mi okolo jednej az... ale bol to super telefonat 🙂. to ma rovno objednali na ultrazvuk tyzden na to, kde potvrdia alebo nepotvrdia tehotenstvo. Tak vsetkym prajem, aby ste dostali tu krasnu fotku, aj ked len s gestacnymi vackami.
Dalsi ultrazuvk zajtra, tak dufam, ze budu uz srdiecka bit.

a Rebeca, ja som doteraz nemala ziadne spinenie, nic. a to sa vravi, ze pri dvojickach sa krvaca.. tak dufam, ze je to OK, ale je to dobre znamenia. tak sa neboj, urcite to vyslo. Ja som si inak test robila na 10ty den po ET a boli tam dve ciarky, dost silne.

rebeca_1
5. máj 2010

Christie uzasne spravicky. Drz sa, opatruj sa a papaj vitaminky!

Ja som mala dnes dostat menstruaciu a od vcera vecera sa aj tak citila. No zatial nic ale pri vkladani utrogestanu uz vidim jemne spinenie. Mozno mi to uz len utrogestan oddaluje a pomaly bude po vsetkom.... Aj po babatku.
Ale zatial, kym sa neobjavi krv myslim pozitivne a celkom sa tesim na piatok....
Mozno sa stane zazrak.....

zuzanabb
5. máj 2010

rebeca, ja dnes rano zacala tiez trochu spinit ale potom to prestalo. na uhniezdovanie je uz neskoro (7 dni po ET) tak neviem co to bolo. Mozno si len telo zvyka na hormony 😉 tak neboj, este nie je nic stratene. Stale nechces testovat? 😉
Bolia ta este prsia ci uz nie? Mna vobec... ja by som mala dostat teoreticky menzes v piatok, teda ak pocitam 14 dni od oplodnenia, inak som ho uz mala mat davnejsie, lebo mne sa natiahla stimulka a OPU bolo az na 22. den cyklu...

christie gratulujem! 😵 drzim palce aby na dalsej kontrole srdiecka bili 🙂 Ja si inak vkladam len 2x2 utrogestan, teda aspon v heliose to tak predpisuju. Dufam, ze to nie je malo 😅

trinity525
6. máj 2010

Ahojte, dnes som si robila druhy test a bol pozitivny 🙂 druha ciarka sa mi zda, ze dokonca silnie ... pozrite do albumu 😉

bakosko
6. máj 2010

ahojko ja mam ešte slabšiu čiarku len sa mi neda odfotit a dat do albumu, teras su už pekne silne dve , 😀 no čo maš //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre