Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

awe
9. máj 2010

zuzanab - presne ako pise trinity, ja tiez supnem dnu a vobec nelezim....ono telo si vezme potrebnu davku progesteronu a zvysok aj tak vyluci 😉 a neboj, to ze spinis nic neznamena, krvicka je naistejsia...testik si neskusala?

christie
9. máj 2010

to sa nic nedeje, ze to tecie. S tym sa pocita. Dolezite to vkladat pravidelne. Nepocula som ze s ma potom lezat. To nepomoze, lebo ked sa postavis, tak je rovnaky efekt

zuzanabb
9. máj 2010

ahaaaa, tak to ma nenapadlo. neviem preco som si myslela, ze kym sa ta latka vstrebe do tela tak treba chvilu lezat aby to cele hned nevytieklo 😅 , takze dobre.
awe testik som si robila, je na nom slaba ciarka, ale skusim si este spravit v utorok ci zosilnie. Len to spinenie ma stve, lebo sa mi to dnes zhorsilo, ale ukludnujem sa tym, ze sa mi len prekvuje maternica 😝

awe
9. máj 2010

zuzana - tak to je super, iste bude druha ciarocka silniet 😵 kolko embryskov ti vkladali? drzim palce 😉

zuzanabb
9. máj 2010

len jednu blastocystu, lebo ostatne embryjka sa prestali delit, takze mi neostali ani mrazacikovia. Ty si si dalo kolko vlozit?

awe
9. máj 2010

ja som po KET a tiez mam 1 blastocystu 😉 , ktora nam ostala po IVF. Ja som mala transfer vcera a uz som nervozna....ja neviem, ako vydrizm tych 14 dni 😅

awe
9. máj 2010

a neboj, mrazacikovia ti nebudu treba, lebo si tehulka 😵

zuzanabb
9. máj 2010

no moja, to sa teda nacakas 😀 mne tieto dni ubiehali neskutocne pomaly 😵
a ako sa citis? mas dake bolesti? vam prve ivf nevyslo, ci si mala OHSS a ste museli presunut transfer?

zuzanabb
9. máj 2010

dakujem awe len ma stve to spinenie a bolesti v podbrusku 😒
tebe zelam dobre uhniezdovanie 😉 😵

awe
9. máj 2010

IVF nam vyslo, zial v 12tt som mala MA 😔 ale uz to mam za sebou a tesim sa na to, co nas caka 😉 zatial sa citim normalne, nic zvlastne...ale ja som celkovo necitliva, ja nikdy necitim ani zvlastne pocity pred MS 😒
a ty?
ani po prvom IVF, ktore bolo uspesne som necitila nic, aj prsia ma vtedy zacali boliet az po krvnych testoch, dovtedy nic 😕

zuzanabb
9. máj 2010

tak to ma velmi mrzi 😢 v 12tt? si velmi silna ked si sa z toho uz dostala a nabrala odvahu skusat stastie znova 😵
ohladne citlivost som taka ista, ani ja som nikdy nemala pred MS bolesti a ani prsia ma nikdy neboleli ako u inych bab.

awe
9. máj 2010

po IVF som mala trosku citlive podbrusko, ale to bol dosledok OPU...teraz po KET zatial nic, no, este je aj tak priskoro na akekolvek priznaky 😉
tak si drzime palce navzajom 😵 😵 😵

trinity525
10. máj 2010

Ahojte, mate niektora z vas uz ranne nevolnosti? (dievcata po pozitivnom krvnom teste).-bolesti v žalúdku atd. ....

snecka
10. máj 2010

Zuzu no to je super sa ani nechváliš, že máš pozitívny testík, to je jasné že bude silnieť, nehodíš do albumu. Trinity ja mám len bolesti žalúdka nezvraciam, no a keď sa nenajem tak mi je zleeee. Nám dnes potvrdili akciu srdiečka tak sa veľmi tešímmm, a malý šnečík má 7,6mm, moje zlatíčko už teraz ho hrozne ľubkam 😵 A ty christy ako sa máš, dve babuľky v brušku, aj ťa nejako trápia?

awe
10. máj 2010

baby, ako vam je supeeeer 😉 ja mam pred sebou este nekonecnych 11 dni cakania na krv, okrem dneska...ten uz nepocitam, nech mi to ide rychlejsie 😅 esteze idem zajtra do roboty, lebo by som sa inak zblaznila 😀

bakosko
10. máj 2010

awe čo robiš,a čo to znamena MA,ja som na PN narobim

awe
10. máj 2010

ahoj bakosko - MA znamena missed abort - zamlknuty potrat 😔 😔
ja som druhy den po KET, takze mam este volno a snazim sa posedavat a polihovat, ale zajtra uz pojdem do prace, mam kludnu (teda fyzicky 😀 ), sedim viac menej pri PC. Ako sa citis? ak mi to teraz vyjde, tiez velmi zvazujem nad PN-kou do 12tt 😉

bakosko
10. máj 2010

ja sa citim super dneska som bola na kontrolke doktorka zatial nič nevydela len velku machulu a nijaku štrukturu vraj je to ešte priskoro 18.05 idem na dalšiu dufam že bude aj srdiečko

awe
10. máj 2010

neboj, na daslej kontrole uz budes pocut bit srdiecko ako zvon 😉 ty si mala tusim vlozenu po KET-ku tiez 1 blastocystu ako aj ja, vsak? a kedy si zacala pocitovat, ze to mozno aj vyslo? ja som druhy den a uz mam nervy na prasknutie 😀 😕

trinity525
10. máj 2010

ale awe to je podla mna uplne zbytocne byt doma na PN do 12tt .... ved nemas rizikove tehotenstvo a co sa ma stat stane sa ... ked je plod slaby tak nevydrzi ani keby si lezala cele 3 mesiace ...

awe
10. máj 2010

tirnity - ja viem, ze babatko sa neda vylezat, ale zial, v minulom tehu som dostala silnu chripku prave na zaciatku - v robote ludia neberu ohlad na to, ze si tehu...aspon u nas nie 😒 a prave tomu sa chcem vyhnut a po mojom poslednom zazitku chcem pre babatko spravit vsetko, co je v mojich silach. Ale ved uvidim- vtedy som bola tehu v zime, uznavam, ze je to rizikovejsie obdobie na rozne virozy, teraz bude fajne teplucko, slniecko 🤐

christie
10. máj 2010

ahojky, no my sme mali minuly tyzden 7,2 a 8mm, bilo nam srdiecko. je to krasne.
strieda sa mi hnacka a zacpa, teda do vcera tri dni zacpa, od vcera hnacka.. a tak na striedacku 🙂 byva mi na odpadnutie, ked dlhsie stojim.
Mala som dost nechut jest, konecne uz jem, ale musim po menej. Rano je to zle, som strasne hladna a z toho je mi az zle.
Prsia sa nezvacsili, len su bolave, ani nie bradavky, ale celkovo, mam vystupene zily.
dnes som sa nezmestila do rifiel. este ze mam take sportove z HM s gumou 🙂 tak ich vyuzivam ako tehotenske.
este vydzrazt 5 tyzdnov, a prvy trimester je stastlivo za nami.

bakosko
10. máj 2010

awe kde pracuješ,ja som si na 8 den spravila test a bola tam slabučka druha čiarka,tebe čo povedala doktorka ked si bola v šiestom tyždni bolo ti tam dačo vydiet,a nestresuj

awe
10. máj 2010

bakosko - ja mam pracu v kancli, pri PC. Ja som bola na prvom ultrazvuku tyzden po krvnych testoch, to bol presne prelom 5tt a 6tt a bolo vidno malicku dutinku, a par dni na to uz pekny gestacny vacok 😉 co sa tyka srdiecka, to je niekdy vidno koncom 6tt, niekedy az zaciatkom 8tt, zavisi aj od kvality ultrazvuku, ktory ma gynekolog. Ale ty budes vidiet srdiecko na najblizsej kontrole, to je akurat ten spravny cas 😵

awe
10. máj 2010

christie - to je super, len tak dalej, drzim palce, nech sa babenka krasne vyvijaju 😵

ybyta
10. máj 2010

ajojte tu ybyta sledujem vaše situacie bakoško nech si da okuliare ta mudr.stresuje ťa to už musi byť pekne vydieť 😉 žiadna machula 😠

astrid55
10. máj 2010

baby caute,

neviete ako rebeca? citam vas, ale dlho dlho som neprispievala, velmi jej drzim palce, tak preto sa pytam

bakosko
10. máj 2010

ybyta čo tam ma vydiet ja som v 6 tyždni

christie
10. máj 2010

no aspon gestacne vacky v siestom tyzdni, ak to mas spravne vypocitane.. este nemusia byt vidiet plody so srdieckom, ale min. gestacne vacky. aby vylucili mimomaternicove

awe
10. máj 2010

astrid55 - ak mas namysli revbecu_1, zial, ja som si precitala, ze mala bysledky krvicky v piatok a boli zial negativne 😔
bakosko - mal byt vidiet pekny gestacny vacok, podla toho co mas v pase, ze si len 5tt, tak na plodik aj akciu srdiecka je priskoro, to vidno koncom 6tt, resp. ako som ti pisala uz aj v prispevku vyssie u niekoho v 7tt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre