Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mizuz
21. jún 2010

Ved hej, presne. Tak ako to ma byt ... nic s tym nespravim. Ale je to tazke...
Tusim mame podobnych hafinov, nas tiez miluje tie flase, dokaze sa s nimi nahanat hodiny. Normalne s nimi zapasi 😀 Joj dnes sa so mnou tolko mojka, zlaty je 🙂

martinaaaaa
21. jún 2010

ahojte baby ako ste sa citili treti den po transfere bolelo vas este brucho alebo dake priznaky ak mozte poskytnut dake info dakujem

annamary27
21. jún 2010

@martinaaaaa mne v ten den začali také pichavé bolesti v podbrušku,boli také náhle a strášne ma to bolievalo,ale trvalo to len pol minutky.Kočky na fórume písali,že je to o.k. a že sa krpci zavrtávajú. 😉

martinaaaaa
21. jún 2010

@annamary27 dakujem dufam ze mas pravdu vcera vecer som mm revala ze mi to je luto ak to nevyjde nech sa na mna nehneva no tazko to zvladam a kedy budes veiet nieco viac o sebe drzim ti palce 😉

annamary27
21. jún 2010

@martinaaaaa zajtra asi po 14tej hodine,ked budem volať o výsledky krvičky.Zajtra to bude už moja tretia krvičková návšteva centra.

martinaaaaa
21. jún 2010

@annamary27 tak drzim palce nech ti uz konecne povedia dobru spravicku tu najlepsiu 😀

annamary27
21. jún 2010

@martinaaaaa dakujééém 😉

strelka11
21. jún 2010

dievcata drzim vam moc moc palce a hlavne vela trpezlivosti 😵 😵 😵

annamary27
21. jún 2010

@strelka11 dakujeme 😉 😉 😉

zuzana_18
22. jún 2010

@annamary27 no čo?Ako krvička?Dúfam,že to stúpa záááávratnou rýýýchlosťou.Veeeľmi držíím palčeky.

mizuz
22. jún 2010

Annamary aj ja na Teba myslim a drzim prsty , uz od vcera 😀

martinaaaaa
22. jún 2010

@annamary27 drzim palceky 🙂

annamary27
22. jún 2010

@mizuz , @zuzzana_18 ,@martinaaaaa , dakujem kočky.Krvičku mi brali 7.30,asi 8.30 som už bola doma.Sestrička mi vraví pred odberom HRA NA NERVY,ŽE? ,spýtala sa ma či krvácam a či mám ešte utrogestan.Doma som si asi 1,5hodinky pospala,teraz idem dostať niečo do žalúdka,lebo som ešte nejedla od rána.
O výsledky sa dá volať medzi 14,00-15,00,takže potom sa ozvem.ahojte.

felicita2
22. jún 2010

@annamary27 velmi drzim palceky, nech pekne stupa na hor a nech sa tolko neondi to HCGcko tvoje 😀

velmi vam to prajem baby vsetkym a drzim palce - to cakanie je hrozne po transfere co? 😀

tinka1987
22. jún 2010

ahojte, chcem sa spýtať, presne pred týždňom som mala ET a už mám doma aj test, len nechcem zbytočne skúšať a potom, byť sklamana, tak mi poraďte, môžem testnúť

mony80
22. jún 2010

Ahoj Tinka, ja som mala 7.den po ET slabulinku ciarocku na mamateste, ale musis byt pripravena aj na to, ze tam este nic nebude a to rozhodne nie je negativne 😉 .......... babulko sa moze este len rozkukavat kam sa vrtne......
Drzim prstiky!

strelka11
22. jún 2010

tinka viem ze to je tazke,ale este pockaj,aspon do toho 10,12 dna 😉

annamary27
22. jún 2010

AHOJTE, tak tehotenské príznaky je jedna vec a negatívne výsledky HCG z krvi je druhá vec,ktorá sa u mna stala práve teraz realitou.Bohužial to nevyšlo na prvý krát,aj ked sme tomu tolkí verili a pozitívne mysleli. ☹ ☹ ☹ Nemáme mrazáčikov takže nás čaká asi pauza/4-6mesiacov/,kým hupsneme do ďalšieho kola.Pevne verím,že sa mi to zázrakom podarí aj prirodzene,aby som sa nemusela tolko strachovať a nervovať v tom čakaní na testy.

mony80
22. jún 2010

@annamary27 ☹ ☹ ☹
Och to je mi moc luto, budem na vas mysliet aby to klaplo aj bez technologie.

annamary27
22. jún 2010

@mony80 dakujem,si zlatá.toto forum mi moc pomohlo pri čakaní.

felicita2
22. jún 2010

@annamary27 je mi to luto ☹ a tiez drzim palce , drz sa moja

zuzana_18
22. jún 2010

@annamary27 to mi je fakt veĺmi ľúto.Odd rána som sa tešila čo napíšeš.A nakoniec ☹
A to stúpajúce HCG Ti ako vysvetlili?Tomu ako nechápem... 😠

mizuz
22. jún 2010

Annamary tak to ma mrzi, verila som, ze to vyslo aspon Vam ☹ Tak sa drzte a nech sa stastie usmeje aj bez lekarov!

annamary27
22. jún 2010

@zuzana_18 k tomu sa nevyjadrili,neviem či to ešte bojovalo a pak to odišlo aj bez krvácania,neviem.Ale určite sa dám poriadne prekuknuť u svojej gyn,ale budem jej volať až zajtra,lebo dnes som už na to nemala silu.

zuzana_18
22. jún 2010

@tinka1987,to je dnes vlastne ôsmy deň?To by už mohlo vidieť,aj keď slabučké,aspoň baby tak píšu.Držíme palce!

annamary27
22. jún 2010

@mizuz , @felicita2 dakujem aj Vám za podporu.

zuzana_18
22. jún 2010

annamary to ti verím,ale neboj,niekedy aj motyka vystrelí a nepotrebujeme ani umelú pomoc a príde to samé.
a ty budeš určite ten prípad!!!

annamary27
22. jún 2010

@zuzana_18 určite si ako prvé naštudujem čím budem drahého dopovať a čo mu zakážem robiť pre dobro našich detí. 😀 😀 😀

zuzana_18
22. jún 2010

annamary27 môj drahý nebol sto rokov u dr a teraz konečne naehol a mal na prd krvný obraz-že zápal v tele,ostatné prechodené zápaly atd.čo vraj ovplyvnilo veľmi SPG.Tak šup ho na komplet rozbor krvičky 😉

annamary27
22. jún 2010

@zuzana_18 moj má diagnozu SPG oligoasthenozoospermie,takže katastrofa,a to mal pred 3rokmi všetko o.k.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre