Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sarac
19. júl 2010

@henika30 Ahoj. no mňa sa doktor pýtal, či som nekrvácala....Najlepšie je, aby si si zavolala a oni ti poradia. Jedna žena, čo začala krvácať a krvácala úplne veľa, zostala tehotná a porodila dvojičky. 🙂 Ono je to u každej inak. Ja mám napríklad bolesti, akoby som mala dostať menštruáciu, som tehotná......

renka77
19. júl 2010

@sarac ahojky to som stastna s tebou,neozvala som sa, lebo som si bola oddychnut v sturove na 4 dni trosku sa odreagovat aj moj muz to potreboval,este ti kazali prist ci uz len ku svojmu gynekologovi?

kacicka33
19. júl 2010

@henika30
Veru, este to nevzdavaj! Všetko ešte može dobre dopadnuť 😉 Ale verim, ze mas strach a nadej v Tebe uz takmer zomrela. Naozaj, nevzdaj to a zavolaj dr. A kym nebudes mat vysledok z krvi, neprestavaj s utrogestanom 😉
Ja som dnes 7.den po ET. Naskor som nechcela testovat, ale mam take nutkanie....Zajtra si kupim est a asi pozajtra rano - na 9den po ET by som to skusila. Myslite ze je este skoro, ked mi vkladali embryo 2dni po OPU?

kacicka33
19. júl 2010

@sarac Držim palce aby vsetko dobre pokracovalo a potichucky blahozelam 🙂

henika30
19. júl 2010

Ahojte!No predstavte si čo sA stalo dneska!Kúpila som test a mala som // 🙂 🙂 čo vy nato?už nekrvácam zatial len taký hnedý výtok mám! Dnes som 7 den po ET a už // čiarky,nechcem tomu verit 😉 😉

kacicka33
19. júl 2010

@henika30 blahoželám 🙂 🙂 🙂 No vidís, treba len pozitivne mysliet a hned sa vsetko darí 🙂 🙂 🙂

annamary27
19. júl 2010

@henika30 gratulujem a držím pästičky,aby aj krvička potvrdila tehu. 😎 😀 😵

sarac
19. júl 2010

Renka77, budem chodiť do Martina do 3mesiaca. Dali mi aj fotku zo sona, nechcela som tomu uveriť. Doktor mi hneď povedal, že som tehotná, no ja som čakala aj na výsledok z krvi. Tiež sme boli cez víkend si oddýchnuť. Ty už berieš tie lieky? A čo ti povedali, aká bola príčina, keď si začala krvácať?

sarac
19. júl 2010

@kacicka33 Ďakujem. Nechce sa mi ani veriť. Po troch rokoch, no konečne..... 🙂

sarac
19. júl 2010

@henika30 Si tehotná. 😀

renka77
20. júl 2010

@henika30 super,blahozelam 🙂 🙂 🙂

renka77
20. júl 2010

@sarac ahoj nepovedali mi praveze nic,proste sa tomu embryjku u mna asi nepacilo ☹ lieky zacnem brat az dostanem menzes malo by to byt okolo 2 aug. hned prvy den cyklu a potom na 19-20 den pojdem na KET,to uz bude za chvilu 😉 a odkial si,ked budes tak dlho dochadzat do MT,ja som z ruzomberka

henika30
20. júl 2010

Ahojte!Dakujem vám,ale ešte to neni isté,lebo aj dneska som robila test a je tam už slabšia čiarka ako včera takže uvidíme 😉 😉 😉 a ten hnedý výtok mám stále. 😒 😒

renka77
20. júl 2010

@henika30 ahoj a beres duphaston? ale ked si prestala tak rychlo krvacat tak by to malo byt ok 🙂 ja som krvacala cely tyzden ☹ katastrofa este dlhsie ako mavam menzes

henika30
20. júl 2010

@renka77 Ja už teraz nekrvácam,zatial len taký hnedý výtok mám a strašne sa mi krúti hlava.Neberem duphaston len utrogestan zapíjam.Vo štvrtok idem na krv potom im tam poveim že už od pondelka mám výtok

henika30
20. júl 2010

@sarac dobre čítam ty si tehotná?kolkáty de si po ET?A už teraz ti robili sono?Gratulujem 🙂 🙂 🙂

sarac
20. júl 2010

Renka77 Ja som z Pov. Bystrice. Chodila som do Martina skoro 2roky a vidíš. Už sa len modlím, aby všetko dobre dopadlo. Ty to máš tiež za chvíťu, tak ma informuj.

sarac
20. júl 2010

@henika30 Ďakujem. Ja mám dnes 17deň. Na krv aj na sono som bola včera. Vôbec nevadí, že máš výtok. Horšie by bolo, keby si veča krvácala. Ty ideš kedy na teh.test?

henika30
20. júl 2010

@sarac na krv idem až vo štvrtok,takže uvidíme,čo bolo somnou v nedelu že som krvácala 😒 😒 😒 A som zvedavá nato že čo mi povedia v GF,že som krvácala a mám ten výtok,ale asi nič len tolko že utroš mám zapíjat a oddychovat!Ale nechápem že prečo ta vtedy nepozre lekár.je to normálne že človek špiní?

janemari
20. júl 2010

@henika30 ja som to mala presne tak isto.Na 6 den po ET som zacala spinit,potom som jeden den viac krvacala a potom som uz mala len hnedy vytok/spinenie/ a ked som sla do centra dokonca mi spinenie prestalo,som sa tesila,sono bolo ok sliznica pekna velka ale krvny test negativny 😖 Ale pokial nemas vysledok s krvi mozes verit,je viace bab co krvacalo a boli tehule. 😉

henika30
20. júl 2010

@janemari Dakujem ti velmi pekne.A test si robila doma? 😉

sarac
20. júl 2010

@henika30 No je to nomálne, mňa sa hneď doktor pýtal, či som špinila.

janemari
20. júl 2010

@henika30 ano robila som si mocovy test doma.A paradox bol,ze som bola na pn a mala som ist rano na kontrolu,vstala som a urobila tehu test ale bol negativny.Ale to som si povedala ze je to skoro bola som 6 den po ET,dala som si utrogestan a lezala.Ked som vstala ze sa idem obliect na wc som zistila ze spinim.Tak som volaĺa do centra a ti sa pytali hned ci som robila test.Zvysili mi davku utrosu a po vikende som hned mala volat co a ako.Jeden vecer som viac spinila,resp.slabe krvacanie a v nedelu skoro nic.V pondelok som robila tehu test znova a nic.V utorok som bola v centre a krv potvrdila ze nie som tehu.Po vysadeni utrosu som na druhy den dostala mrchu.

henika30
20. júl 2010

@janemari lebo ja som robila test aj na 7 den aj 8 den a mám tam // 😉 😉 ale špiním ešte.podla teba mám im zavolat?

janemari
21. júl 2010

@henika30 pokial mas // tak je to dobre.Podla mna by si mala zavolat,povedat ze mas // ale spinis.A oni ti asi zvysia davku utrogestanu,alebo co beries aby sa babo udrzalo.A potom uz len cakat kym pojdes na krv a sono.Drzim palce.

henika30
22. júl 2010

Ahojte!no som tehotná hcg 135!to je dobré?lebo moja kamarátka má až 260 🙂 🙂

sakura
22. júl 2010

@henika30
ahojky. A kedy si mala transfer? Ja som mala 5 júla a 19 mi brali krv a mala som HCG 765. No to sa aj dr čudovala že aké vysoké. Nebodaj sa mi tam embryjko roztrojilo 😕

@janemari
ahoooj, ako sa máš?

janemari
22. júl 2010

@henika30 nevadi ze je male ono zacne viac rast potom rychlejsie. @sakura ideme na KET buduci mesiac.

sakura
22. júl 2010

@janemari
jeeeej, tak straašne, straašne vám držím palce. Musí to tentokrát vyjsť 😉

kacicka33
22. júl 2010

@henika30 aj ja gratulujem 🙂 🙂 🙂 Nech Ti tie ciselka pekne rastu 🙂
Ja som bola na ET v rvnaky den ako Ty, ale mne vkladali len 2bunkoe embryo a na krv idem az v pondelok. Tak uvidim. Inak, dnes som testla a nic ☹ I ked zatial nekrvacam, nerobim si velke nadeje ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre