• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

16. januára 2017 
@dany79 no vysledky boli katastrofalne :fearful: nenasli ani jedinu spermijku,preto ten darca,neda sa to liecit,moj muz urcite ma strasne vycitky ale je zlaty ze na to pristupil,lebo tuzi mat aspon jedno babo on miluje deti :slight_smile: dufam ze to nebude mat nejake nasledky v buducnosti :pensive: ale verim ze sa aspon trosku bude podobat aspon na mna,aby to nebolo take okate pre okolie :wink: adopciu by asi tiez zamietol o tom sme velmi neuvazovali,tento pripad je asi prijatelnejsi aj pre neho, ked to aspon vynosim ja :dizzy_face:
17. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 ale ver mi je to velmi tazkeee :frowning2:
17. aug 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 musim pomalicky koncit idem do lekarne,dosiel mi femibion,ten tiez beriem,zatial papa este raz drzim palce na stvrtok, budem na teba mysliet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Ja tiez velmi lubim deti a aj moj manzel. Preto som pristupila na ET a KET. Aj ked tych hormonov som uz do seba napumpovala tolko, ze je to az nechutne...ale co by clovek pre to vytuzene dietatko neurobil. My sa uz o dietatko snazime takmer tri roky, takze umele oplodnenie je pre nas zrejme posledna sanca. Aj ked ja mam pocit, ze je to mojou psychikou a prilisnym snazenim sa otehotniet. Budem si musiet najst inu zabavku :slight_smile:
Je to zle, ze sa tam nenasla ani jedna spermijka, ale ja verim, ze Vam to dopadne dobre a ze ho bude lubit, akoby bolo z jeho krvy. Ved otcom nie je ten, kto dieta splodi, ale ten, kto ho vychovava :slight_smile:
17. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 dakujem a maj sa krasne, drzim Vam palceky :wink:
17. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 dakujem to je velmi povzbudive :slight_smile: a mile
17. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 nebojkaj,treba veriť a myslieť pozitívne.My mrazáčikov nemáme,tak musíme začať odznova.
17. aug 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj ja som po transfere po mojom 2.IVF.Dnes som 12deň.Doteraz som sa držala celkom ok, ale od dnes so mnou začínajú šiť všetci čerti a aj nervy hrajú svoju rolu.Myslela som,že to zvládnem,že mám prax kedže je to už moje 2.IVF ,ale ako som sa mýlila..... :confounded:
17. aug 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka a ešte si nebola na hcg kontrole? my chodíme na 10. a 14 den.
17. aug 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak dneska som bola na tej krvicke a dopadlo to ako mi vravel test. Bohuzial negativne. :cry:
17. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
Ešte som nebola,ale idem vo štvrtok to bude 14.deň.Jáj,ale mám strach,že to zase dopadne zle a výsledok bude negatívny.Ja nemám mrazáčikov a nemala som ani po 1.IVF takže to by znamenalo,že zase všetko úplne od začiatku.No a vieš si predstaviť čo prežívam a ako pracujú nervy.
17. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka a citis sa tak isto ako po prvom IVF? Za kolko sa da ist na 2 IVF? Je to mozne hned, alebo treba nechat odychnut organizmus?
17. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka ani ja som nemala mrazacikou. a kolko ti ich vkladali? 2 ci 1? kolko bunkove boli
17. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre
Nie necítim sa,tak ako po 1.IVF je to úplne iné.Po 1.IVF som sa na 5.deň večer rozkrvácala.Teraz som zatiaľ nekrvácala a veľmi ma bolia prsia čo pri prvom boleli len troška aj to sem-tam.U mňa medzi tými dvoma IVF-kami prešlo 5mesiacov(1.transfer-3.3.2010, a 2.transfer 5.8.2010)Tie mesiace medzi tým to boli mesiace čakania na menzes,potom špinenie a branie kopu liekov kým sa mi ako tak naštartoval organizmus a začal poslúchať,tak ako sme chceli.
17. aug 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre
Mala som 4 odobraté vajíčka z toho sa 2oplodnili a aj obe vložili.Neviem koľko bunkové boli.Ale pred transferom mi bolo povedané,že sú krásne.Ale to som mala aj pri prvom a predsa sa neudržali.
17. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka tie nervy z čakania si viem živo predstaviť,to je to najhoršie z celého IVF,to čakanie na výsledky.Vydrž,ešte 2krát sa vyspinkáš a určite ti potom oznámia tú najkrajšiu správu.Vidíš, nekrvácaš,tak to je dobré znamenie a aj bolesť pŕs môže byť tehu príznakom. :sunglasses: držím pästičky.
17. aug 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka 5 mesiacou je dost dlha doba. a mozem sa spytat aky mate problem?
17. aug 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka drzim ti aj ja palce, určite ti to uz vyslo. Mozem vediet este ci si brala pocas toho PN aby sa to lepsie uchitilo.
Asi mam dost vela otazok a som otravna
17. aug 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre ahoj,ak ti môžem odpovedať za seba,tak ja som bola pri prvom IVF na PN od embryotransferu,predtým som chodila do roboty normálne a výber vajíčok mi vyšiel na piatok,takže cez víkend som oddychovala.Teraz na jesen by som chcela počas druhého IVF byť na PN už počas stimulky,lebo robím v zdravotníctve a chcela by som sa vyhnúť nachladnutým ľudom,aby som niečo nechytila a musela by som kvoli tomu prerušiť stimulku.
17. aug 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka

ahoj neboj vsetko bude ok, nám to vyslo az na 4 krát, tak hlavu hore
17. aug 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 urcite praca v zdravotnictve je dost namahava a tam je lepsie si zobrat PN, ale ja sedim v kancelarii a neviem ci by pre mna nebolo zbytocne cerpat PN.
17. aug 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka

aj mne to povedali pri kazdom transfere, treba vydrzat urcite sa to podari
17. aug 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre

urcite je lepsie byt doma bez stresu a odychovat
17. aug 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva76 a vsetky 4 ste mali hradene zo zdravotnej
17. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky
@ogeletka viem ta pochopit... ja som dnes 11.den po KET-e a tiez mam uz nervy ...ked to teraz nevyjde, tak neviem ci budem mat dostatok sil na 3.IVF
17. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevericka80
Ale budeme mať.Nič iné nám totiž neostáva.Aspoň ja nemám iné východisko.A ked....tak budem musieť podstupiť všetko odznovu.Neviem kde naberiem síl.Ale isto si poplačem,ponadávam a potom sa nejako otrepem a pôjdem ďalej.Ale radšej by som si už celú tuto tortúru odpustila a šla ďalej.
17. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka a do ktoreho centra chodis?...mozno mas pravdu....ani my nemame ine vychodisko, lebo manzelov spermiogram je hrozny a ja mam aj protilatky proti spermiam
17. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevericka80 , @ogeletka ,myslím,že my ženy sme silné a ideme si za svojím z celého srdca,takže sila sa vždy nájde ,lebo na konci toho všetkého nás čaká niečo krásne :wink:
17. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Veru máš pravdu.My ženy sme silné a veľa znesieme.Ale nemuselo by nám to byť stále dokazované :slight_smile:
17. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ogeletka keby to všetko čím pri IVF prechádzame mali podstúpiť muži,tak sa asi mimi nedočkáme :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok