• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

21. septembra 2017 
asory zabudla som na silvinku :wink:
21. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta DAKUJEEMEE,verime v to aj mi a aj tebe sa zadari a dobehnes nas :wink:
21. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem spolu to zvladneme :wink:
21. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ďakujeme zlatinko, strašne verím že to výjde... :slight_smile: a dúfam že nás čoskoro dobehneš :slight_smile:
21. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 aj ja v piatok :astonished:
21. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ine akodobre spravy neprimam už sa tešim ako budete pisať o nadhenych bublinkach čo vam najdu sonom :dizzy_face: tušim v piatok budu prve spravy že?
21. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ahoj citala som si tvoj prispevok az mi slzy vyhrkli. aj ja som mala dlho problem otehotniet a moj druhy partner strasne tuzil po babu. nakoniec sa nam podarilo hned prve ivf aj ked sme mali na male. maLI SME 8 oplod. vajok a nakoniec ostalo len jedno na 1 a druhe medzi 2-3. dali sme obe a jedno sa prijalo a tento tyzden by sa nam mal uz narodit nas vytuzeny chrustik. :slight_smile: prajem ti aby ti to v Brne konecne vyslo a o par mesiacikov si drzala v naruci svoje babo :slight_smile:
21. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieščo tak si to pekne napisala že aj som si poplakala, dojmu ma teraz aj kreslene rozpravky lebo taka prazdna sa citim ale dufam čoskoro budem taka plna že ledva vojdem do dveri :grinning: :grinning: toje nadhera ako vam to krasne vyšlo :pensive: jeto tak daleko ta uskutočnena tužba tak vysoko ale ked žena moc chce verím že dá sa dočiahnuť aj ti si toho dôkazom nech maš krasne zdrave dieťatko :slight_smile: :wink:
21. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ahoj,my dve sme si myslím na jar trošku aj popísali,ked som bola na IVF.Verím,že si ešte šťastne popíšeme niekedy ako tehule. :wink:
21. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka77 Ahoj. Taká som rada a čo máš nové? Ja začínam mať problémy, začala som slabo špiniť, ale len občas, bola som aj v nemocnici, všetko je v poriadku, no neprestáva to. Napíš mi, ako sa máš. :slight_smile:
21. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
som 6 den po ET a dnes ma nejako zacali boliet kríze ako ked mam dostat ms :confounded: mam velky strach ci sa to podarilo :frowning2:
22. sep 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka takze cakame spolu,uz nech to je za nami a mame potvrdene ze sme tehulky :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :wink: dufam,ze nam to vyjde a budeme tehu :wink: ved si to uz zasluzime :wink: drzim ti palceky :wink:
22. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka dakujeem ,aj ja tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81
@balinka
@silvia545 babulky nebojte sa určite to výjde a budeme tehuľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera tehulky,supeer ze sa vieme podporit, je to supeer :slight_smile: , Prave sa chystam na prechadzku na zeleznu ked je tak kraasne vonku,..baby z BA -nepridate sa niektora.,ked mate cas?????
22. sep 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahojky :slight_smile: podpora je veľmi dôležitá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som už prechádzku dnes dala a teraz už zase ležkám... ale vonku je fakt krásne tak si precházku na vzduchu uži :wink:
22. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@lilinka81 Že založíme tehuľkovské túry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara ahojky :slight_smile: ako sa cítiš? čo máš nového?
22. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja celkom dobre :slight_smile: len včera večer som cítila pod pupkom také jemné pichanie ale úplne slabučké..hm..a nad ránom som zase mala taký čudný pocit v pod brušku ako pred menzes ale nebolelo ma nič.len tie vaječníky stále cítim ale to už od prvého dňa ET... :confused: ako ty?
22. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera ja uz neviem,zacala som spinit :frowning2: ale to bola len taka jedna kvapka,neviem ci si mam este robit nejake nadeje :frowning2:
22. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara mňa sem tam pobolieva maternica... včera večer bolela teda riadne... ale tiež mám sem tam také pocity ako pred mrškou... tak pevne dúfam že to mrška nebude, ale že to budú drobci... ja vaječníky ani nespomínam, lebo tie ma bolia z toho že sú zväčšné...
a ktorý DC si dnes? ja už 24 DC tak dúfam, že sa pampúšiky uchytia skôr ako príde mrška... :slight_smile:

@balinka a ktorý si dnes DC? špinenie ešte nič neznamená, boli tu aj babuľky ktoré špinili a teraz sú tehuľky, tak sa z toho nestresuj :slight_smile: ak by si mala prípadne nejaké pochybnosti tak chod za dokim do centra...
22. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera 28,tak dufam,ze to nieje mrcha :frowning2: no uvidim rano :frowning2:
22. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera tak pekne odpocivaj,nech sa dobre fazulky uchytia :slight_smile:
22. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara no ved nech maju dostatok kyslika tie nase deticky,nieee ??? :grinning:
22. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze idem babule,pekne sa tu mavajte zatial ,papaaa :wink: :wink: :wink:
22. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 krásny výletík :slight_smile:
22. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka nebojkaj, treba veriť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale spinenie :frowning2: ale straaasne ma picha v brusku...co to tak asi moze byt?
22. sep 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok