Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

balinka
24. sep 2010

@bahara ahoj.krvicka negativna ☹

bahara
24. sep 2010

@balinka Bože ďalšia ☹ ☹

bahara
24. sep 2010

@balinka Je mi to úprimne ľúto..ja sa bojím na piatok..že tiež to bude negatívne..

balinka
24. sep 2010

@bahara asi to tak malo byt ☹ musis verit a drzim ti palceky,aby ti to vyslo 😉 ale predsa to tak lahko nevzdame a budeme bojovat dalej 😉

bahara
24. sep 2010

@balinka Veď áno treba to tak brať..len keď neviem..po tej všetkej smole čo som mala..uvažujem..že by to bolo fakt až veľmi pekné keby to teraz vyšlo...hm..asi trocha depkujem... 😒

balinka
24. sep 2010

@bahara raz to urcite vyjde,verim tomu 😉 my mame este 8 mrazacikov 😉 v stredu idem na konzultaciu a uvidim co mi povie doki a kedy budeme pokracovat 😉

bahara
24. sep 2010

@balinka No veď to..mne keď sa to nepodarí..máme už len jedného ☹ z desiatich vajíčok..to zvládli len dve.A tebe tiež povedali,že po rozmrazení..tie embryá majú len 30% šancu na prežitie? ☹ lebo mne áno..čo je čudné..no aj to je niečo ako nič..aj tak som si nechala vložiť len jedno..pre istotu..

balinka
24. sep 2010

to mi nepovedali,preco ti vlozili iba jedno?

annamary27
24. sep 2010

@balinka ajoj,to mi je lúto,že zo nevyšlo,ale ešte nie je nič stratené 😉 držím palce do dalšieho pokusu. 😵

balinka
24. sep 2010

@bahara a v ktorom CAR ti to povedali?to je inak strasne povzbudenie pre teba,ako pre pacientku 😲

balinka
24. sep 2010

@annamary27 je to tazke,ale treba verit,ze to vyjde na druhy pokus 😉

ybyta
24. sep 2010

citim stebou 3 krat som toto zažila 3 neuspešne IVF ☹ ALE PEKNE SA NAVNAD JAK JA a vela toho zneseš aj tuto bolesť 2 pokus to istí 😔 😉

ybyta
24. sep 2010

a nemala isť nahodu aj lilinka?????????????????????? na krvičku?

gabinkaa
24. sep 2010

@balinka ahojček, to je mi ľúto, držkaj sa, druhý pokus určite vyjde,

balinka
24. sep 2010

@ybyta dakujem ☹ ani lilinke to nevyslo ☹ pisala to tu ☹

balinka
24. sep 2010

@gabinkaa dakujem ☹ dufam,ze ano

gabinkaa
24. sep 2010

@balinka podľa lekárov a štatistík vraj druhé ivf je úspešnejšie ako prvé, do ktorého centra chodíš?

balinka
24. sep 2010

@gabinkaa do GF,ja som aj tusila,ze to nevyjde,kedze som lezala v nemocnici kvoli HP a vyzeralo to zle...,ale nakoniec ma po 24 hod.prepustili a to som tam mala byt min tyzden,aj moj dr.v centre bol z toho mimo.ale tak to malo byt 😉

gabinkaa
24. sep 2010

@balinka nechápem ako si môžu lekári niečo také dovoliť, ak treba byť v nem. tak treba, nikto tam z lásky nie je, ale treba sa na to pozerať optimisticky, iné nezostáva a pripraviť sa na druhé kolo , ja som tiež bola v GF 🙂

balinka
24. sep 2010

@gabinkaa a to mi som bola v ruzinove,kde robi aj drabek ku ktoremu chodim do GF,no stava sa?a bola si tam spokojna?

ybyta
24. sep 2010

hladam pisane od lilinky a nemôžem to najsť aak jej to nevyšolhlavu hore moja zlata apodme znova dotoho!!!!!!!!!!! 😔

ybyta
24. sep 2010

ačo mame s werou???????????moja kde si si OK??

gabinkaa
24. sep 2010

@balinka v podstate bola, len tu písali dievčatá o rôznych vyšetreniach a mám pocit, že u mňa sa nediali a hneď bolo navrhnuté Ivf, ktoré bolo neúspešné, myslím si, že ten neúspech som si zavinila aj sama, sme objednaní na kozultáciu k Dr Harbulákovi, ale mám veľký strach z ďaľšieho neúspechu, nechcem si neúspech pripustiť, ale v niekde v kútiku drieme

balinka
24. sep 2010

@gabinkaa nic nam ine neostava iba verit 😉 u mna robili tiez iba take zakladne vysetrenia,ale v stredu idem na konzultaciu k drabekovi,tak uz sa budem viac pytat a budem mudra ako radio 🙂 😉

bahara
24. sep 2010

@balinka Veď som aj bola nahnevaná.Jedna sestrička či čo to bolo..asi 5 minút pred ET..či ozaj chceme len jedno..že lebo to ako keby som to druhé zahodila 😠 najprv som len čumela čo mi vraví..a potom jej povedala,že je ju do toho hovno..že som tu nenechala toľko peňazí preto aby ma ešte aj deptala..júj..tak ma rozhodila..že nemám slov.V ISCAR v Ba.Inač tam sú všetci strašne zlatý..toto sa mi tam stalo prvý krát a dúfam,že aj posledný.. 😒

bahara
24. sep 2010

@balinka No lebo som len jedno chcela keď že máme len dve..tak sme sa z partnerom rozhodli.

balinka
25. sep 2010

@bahara to by nemali tak hovorit,ale su vselijaki ludia 😲 pekne ste ti to rozdelili 😉

lilinka81
25. sep 2010

@ybyta ahooj,...nevysloo 😢 ,...mas pravdu tiez,hlavu hore a idem dalej,lebo to veelmi chceem 😒

ybyta
25. sep 2010

LILINKA SI SILNA CITIM TO A NEBOJKAJ JA MAM 38 a neprešlo mato pokial sa bude dať a zdravie dovolíchcem rodiť za každu cenu verim že sa isto dočkaš avravim ti vždy mi to vynde budeš mať chlapčurika aj do kavy pozeram ale takto vždy citim amam odhady spravne 😉

lilinka81
25. sep 2010

@ybyta nedavno mi kamoska s kyvadkom tiez povedala ze budem mat chlapceka ,tak sa dufam dockam a VERIM VAM obidvom .DAKUJEEM pekne za povzbudenie a prajem aj Tebe aby si sa uz skoro dockala svojho babätka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre