• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@celiakia dakujeem :wink: veru,,je to velmi radostna sprava,,ale zatial sa tesím len potichu :dizzy_face: dufam,ze pojde vsetko bez problemov :dizzy_face:
@wera asi zatial len to :slight_smile: este teraz cakat na srdiecko :slight_smile: dopadnem vyyyyborne,,urcite to budú dvojicky :dizzy_face:
30. sep 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 juj už aby sme mali srdiečka a aby sme sa mohli tešiť aj viacej :wink: ....teda ja ešte musím počkať na hcgčko.... :slight_smile:
30. sep 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera jaaaj veru,,teraz budeme zas nervozne z dalsieho cakania :wink: verím,ze nam to dopadne velmi dobre :dizzy_face: :wink:
30. sep 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 keď už sme sa dostali až sem tak inak ako dobre to už dopadnúť ani nemôže :grinning:
30. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ahoj. no ako ste dopadli. dufam ze velmi dobre a to budes musiet stale cestovat taku dialku? :slight_smile: :wink:
30. sep 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v sobotu ma čaká OPU a chcem sa spýtať či tu má niekto skúsenosť že po OPU dajú vajíčka hned zmraziť, lebo ja mám PCOS a hrozí mi vysoká pravdepodobnosť OHSS keby mi ich hned vložili ako je bežným postupom. Preto mi doktor vravel, že oplodnené vajíčka naprv zmrazíme a až o mesiac ked sa mi organizmus skludní spravíme transfer. Chcem len vedieť či s tým má niektorá z vás skúsenosť a či im to vyšlo,, aké sú tam šance, že sa to podarí?
30. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 gratulujem :grinning: ,ja mám schválenú žiadosť,tak dúfam,že začiatkom decembra aj mna potešia vysokým hcg. :dizzy_face:
30. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 gratulujem, prave som na teba myslela ze ci uz si na tabletkach
30. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a urcite pod stromcek dostanes dve čiarocky :wink:
30. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre na akých tabletkách si myslela,na nervy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GRATULUJEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ONDRE INAK AK TREBA BY BOLO AJ DO ULANBáTARU PôJDEM :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ mimo som stoho všetkeho no že gratulujem tehulkam zlatučkym opatrujte sa v BRNE super REPROFIT je paradny aaj doktor je fešak :wink:
30. sep 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujeeem :wink: tak ty dostanes na vianoce najkrajsíííí darcek aky moze byt :dizzy_face: drzím palce :wink:
@ybyta dakujeeeme :slight_smile: tak super,ze sa ti tam pááááci aj vysledok bude stat za to,,coskoro budes tehulka :dizzy_face:
1. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :dizzy_face: :slight_smile: AEšTE bARCHE MI TU CHYBA DNES MALA íSť NA KRV ale ona je 100% tehotna cítim to ako aj pri vas :slight_smile:
1. okt 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta prajem aby si mala v Brne viac stastia ako tu ,nech to uz vyjde :slight_smile: A podavaj info ako to tam prebieha,aj mna to zaujima :wink:
1. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JASNE PROVEDU :wink: AJtebe držkam palčoky nezabudaj chlapček sa už teši že budeš jeho mamička akedy začinaš znovu? :wink:
1. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory barche je druha ale BAHARA :grinning:
1. okt 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ahoj.tak si zatial spokojna s brnom?tak drzim palceky nech ti to uz konecne vyjde a dockas sa bublinky :wink: :wink: :wink:
1. okt 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta Dakujeem ,dufam ze mas pravdu :slight_smile: ....7.-eho idem na konzultaciu a asi koncom oktobra zacinam a v polke novembra asi KET.
1. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BALINKA SOM NADšENA BUDE TO MOJE 4IVF auž to musi predsa vísť do prkna :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaj verim že to dopadne dobre vyborne! :slight_smile: lilinkato je supeeeeeeeer že maš mrazačikov mne sa to ani RAZ nepodarilo mať :frowning2: :cry: čo už ateraz ti vravim chod naisto lebo budeš tehotna :slight_smile:
1. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktora daľšia chcete predpoved?
1. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta urcite ti to vyjde :wink: ja idem na KETko zaciatkom novembra a veriiiiiiiiiim,ze sa mi to podari :wink:
1. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ja si prosim predpoveeeeeeeeeeeed :wink: :wink: :wink:
1. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte práve mi volala sestrička :slight_smile: mám už výsledok z krvi..máme Hcg 319,03 :grinning: :grinning: o dva týždne ideme na prvé sono.
1. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara super spravicka :wink: gratulujem :wink:
1. okt 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara gratulujeeem :wink: tesíííím sa stebou :slight_smile: ale to tu krasne ide,,jedna po druhej :wink: supeeer baby :dizzy_face:
1. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi veríte?,,,,,,,,,,,,,,,,,, bola som si istá aj BAHAROU :slight_smile: VážNE NEVIEM AKO ALE CíTIM TO BAHARA srdečne gratulujem anech sa skova babo mimochodom dievčatko poktorom tak túžiš na celich 9 mesiacov až do pôrodu GRATULUJEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata s pozitivnymi testami, srdecne gratulujeeem! :grinning: :grinning: par dni som sa sem nepozerala a taketo pozitivne spravy! :slight_smile: tak teraz uz len dufam, ze je to na tomto fore nakazlive a ze v dohladom case to tu budeme pisat aj ostatne snazilky! :wink:
drzim vam palce na cele nadchadzajuce 9-mesacne obdobie! :wink:
1. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorka dakujeeeme :wink: tak sa mi zdá,ze je obdobie tehulkovania :grinning: baby posielam vam T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T vírusiky,,aby sa preniesli aj na vás :wink:
1. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO ano ano :wink: sem s nimi :slight_smile: pekne nam ich darujte virusíky :slight_smile:
1. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok