Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

306
23. dec 2010

Ja som mala ET (2 embrya), na KET mi zostali 3. Si spokojna s gf? Ja mam pocit, ze sme tam ako pasova vyroba.

balinka
23. dec 2010

@306 S gf niesom vobec spokojna,keby sa to teraz nepodarilo,tak menim car,ale dufam,ze drobci to nevzdaju 😉 ja som mala v sept.ET-vkladali jedno,samozrejme,ze sa neuchytilo,mala som hyperstimulak 😒 8 zamrazili.v novem.KETko-vkladali 2 sestbunkove-neuspesne a teraz mi vkladali 3-urcite bojuju 😉 ostal mi tam este jeden mrazacik

306
23. dec 2010

@balinka Tak to si riadne vytrapena. Ja mam za sebou 3x neuspesne IUI, jedno stopnute IVF v novemri (kvoli tomu, ze sa mi nevytvorili folikuly, co je zahada, lebo dotearz som ich zavraj vzdy mala kraaaasne). Preco ste si vybrali GF? My kvoli polohe, mam to tam blizko. Ale aj na iscare som uz nacitala kadeco. Ktovie co je dobre...

balinka
23. dec 2010

@306 mna tam poslal moj gynekolog,tak som to neriesila,ale teraz by som si vybrala urcite brno 😉 ale snad uz nebudem musiet 😉

306
23. dec 2010

@balinka Hej, hej. Nad Brnom som rozmyslala aj ja, ale neviem si to predstavit ako by sme to fyzicky zvladli (myslim dochadzat tam stale na kontroly, sklbit do s pracou a tak).

balinka
23. dec 2010

@306 je to dost komplikovane s tym dochadzanim,ale co by clovek neurobil pre nasich drobcov 😉

ericka007
23. dec 2010

@alabu
Daj vedieť bo som zvedavá aj za teba 😀 Držím palce aby tam boli // aj keď slabšie ale nech sú hlavne // 🙂 🙂

deinad
23. dec 2010

@sisulkal ako si dopadla? Dufam, ze pozitivne, chcem len dobre spravicky 😉 prajem krasne sviatky...

deinad
23. dec 2010

Ahojte kocky, drzim palce vsetkym cakatelkam, ocakavatelkam aj snazilkam a prajem krasne vianocne sviatky plne pohody a radosti, vela spokojnosti a zdravia, same pozitvne spravicky a novy rok krajsi, lepsi a plodnejsi 😉

deinad
23. dec 2010

@martini mas uplnu pravdu, dva tyzdne su totalne nefer..prezila som si to zatial dvakrat a je to o nervy...ale pomysli na to, ake to bude uzasne, a ako dlho si cakala, kym sa vobec nieco take uskutocnilo a potom tych par dni naviac ani nebude take hrozne 😉 , uzi si sviatky a bud hlavne v pohode 😉

deinad
23. dec 2010

@sisulkal hm akurat to citam, ze negativne, ale podla mna je to velmi skoro, skus skor na osmy az deviaty den, alebo sa netestuj a pockaj az na vysledky od dokiho...to este nic neznamena, aj doki povedal, ze najskor tak desiaty den sa co to da testnut...bud trpezliva a nestracaj nade, drz sa..

sisulkal
23. dec 2010

@deinad nazdarek no nestracim nadeji 😉 ale bude se testovat az 26.12.pro jistotu a v pondeli mam volat doktorovi jak to dopadlo a pak pujdu na krev tak verim ze vse bude ok 🙂 aj tobe krasne a pohodove vanoce 🙂

martini
24. dec 2010

Ahojte, ja som dnes na 10 deň testla a nič :(

annamary27
25. dec 2010

@martini možno je to skoro a v moči je málo hcg,počkaj na krvičku.

martini
25. dec 2010

@annamary27 Počkám, ale vo väčšine prípadov už desiaty deň je niečo vidno...tak kiežby som bola výnimka 🙂

ericka007
25. dec 2010

Všetkým snažilkám, mamičkám a aj čakateľkám po transfere prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov, a šťastný nový rok 🙂

ericka007
25. dec 2010

@alabu
Ahoj moja predovšetkým ti chcem popriať príjemné sviatky 🙂 Ako sa máš? Dúfam že Ježiško bol veľmi bohatý 😀 Je všetko v pohodke?

sisulkal
25. dec 2010

ahojte zacala jsem trosku spinit dneska je to 11 den po ET.vubec nevim co mam ted delat ☹ mam volat doktorovi a nebo cekat?

alabu
25. dec 2010

@ericka007 ahoj....sviatky su skvele.... 😀 jezisko bol bohaty..asi som bola strasne dobra 😀 😀 😀
dnes som testla....a nic...uz si myslim ze nemam mrchu len koli utrogestanu...tak nevadi....pockam na pondelok a potom by som ho vysadila ak mi dovolia....dost ma uz boli brucho tak by som ju rada dostala este kym som doma, nie ked pojdem do prace.... 😒
ty si testla znova? ja som rozmyslala ze si potom v januari dohodnem konzultaciu u Behunovej a popytam sa na geneticke testy...lebo sa mi to nezda ze neprezilo ani jedno vajko,,,,tak by som rada vylucila vsetko skor ako sa v lete dame do druheho kola.

a co tvoj jezisko? 😉

alabu
25. dec 2010

@sisulkal nerob nic..utros zapijaj...nam vraveli ze sa nic nedeje ked zacnes aj krvacat..len potom netreba zavadzat....ze to nemusi znamenat ze nie si tehu 😉

ericka007
25. dec 2010

@alabu
Ježiško bol super 😀 Možno doniesol aj to po čom túžime najviac 😀 Ja sa testujem každý deň a zatiaľ druhý pásik tmavne a tmavne 😀 , tak dúfam že by to už nemal byť pregnyl, ale už som sa tu aj dočítala že niektoré baby mali testy pozitívne ale krv negatívnu tak sa bojííííím ☹ Nám robili genetiku ešte pred prvým IUI. Nechápem prečo vám to nespravili už skôr. A aké testy vám vlastne robili?

alabu
25. dec 2010

@ericka007 vazne? to je skvele...neboj sa ak je na teste bude aj v krvi....toho by som sa nebala...podstatne je aby to nevzdali ked uz to vyzera ze zabojovali 😉
nam genetiku nerobili...a aku genetiku vam robili?
mam za sebou hormonalny profil, liecbu ureaplazmy, a tie prefuky....

preto by som to chcela...mame aj opacny Rh faktor a aj to nie je velmi dobre...preto chcem aj genetiku...to vam robili este v Piestanoch? a co to obnasalo?

ericka007
25. dec 2010

@alabu
Áno, ešte dr. v Piešťanoch nás poslal na genetiku do Nitry. Robia to vraj v Nitre a Bratislave. Len nám zobrali krv, a asi mesiac a pol sme čakali na výsledky. Plus manželovi z genetiky zisťovali ešte nejaké choroby kedže on má zlý spermiogram. Ale všetko bolo negatívne. Mne robili testy hormónov a genetiku. V Bratislave mi robili už len vyšetrenie maternice a brali mi krv ešte ne nejaké testy ale to som sa už nepýtala.

alabu
25. dec 2010

@ericka007 dobre vediet...tak to mame pekne cas...v januari sa objednam na konzultaciu a mozme cakat na vysledky a okolo aprila dame druhu ziadost do poistovne a dovtedy budeme skusat stastie 😀 moj mm ma ukazkovy spermioram takze uz len nejako prekonat moje vajcovody 😀

ericka007
25. dec 2010

@alabu
Ale veď to nevzdávaj, baby tu už napísali že test na ôsmy deň nič a na deviaty // A ešte je tu krvička ktorá to môže zmeniť 🙂 Niekomu test neukáže nič a krv pravý opak 🙂

alabu
25. dec 2010

@ericka007 ja viem...ale to je siesty zmysel 😀 ved v pondelok si napiseme...ides na krv hned na pol8?

ericka007
25. dec 2010

@alabu
Chcem ísť čo najskôr pretože o deviatej mám byť v práci, plus mínus hodinka nevadí. Ale ak cestujeme v pondelok do BA tak ideme o šiestej a niekedy dorazíme až o ôsmej. Tie kolóny pred Ba sú nekonečné 😠

alabu
25. dec 2010

@ericka007 jaj ty ides do prace? ja az 3.1:-)))))))))))))..tym nechvem provokovat 😀 a neboj, teraz ma vela ludi dovolenku..uz vo stvrtok to bola na ceste velka pohoda 😉

ericka007
25. dec 2010

@alabu
No dúfam že máš pravdu. Ak by sme sa tam nestretli tak dáme vedieť. Ja napíšem až po piatej bo dovtedy som v práci 🙂

sisulkal
25. dec 2010

@alabu takze ted kdyz nekrvacim tak mozu ho dal zavadet jak do ted?mam hrozny strach jak to dopadne ☹ nemame zadnych mraziacikov a davali mne 2,tak pevne verim ze se uchytnu.moc jim verim ale toto mne dost soklo.zitra si mam delat test na 12 den a snad se ani rana nedockam ☹ nemam s tymto zadne skusenosti jsem v tomto upny zacatecnik.tak proto se porad takto stale na neco ptam.dekuji tobe a vsem co mne odpovedali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre