Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
27. jan 2011

@bbtina Sak prave ze teraz sa sledujeme viac a ja uz mam stres len ked ma pichne.... 😀 Tak aj ja si kupim ten Mamatest a potom si dame vediet....ale verim ze tam budu // ciarocky 😎

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa hej asi taky ako sa kupuje v lekarnmi len s jejich logom Reprofit 😉
a dali mi len jeden 😕

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 no to nemuseli tak šetriť, čo ak sa pomýliš? alebo si si aj nejaké testíky kúpila? teraz si ktorý deň po ET?

gabinkaa
27. jan 2011

@annamary27 tak liečiky už máme doma, teraz zavolať ako dávkovať,.........

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa no super 😉 teraz som 4 den hej hej mam aj kupene asi 6 😀 😀 😀

bbtina
27. jan 2011

@gabinkaa ja chodím do Iscare MT

@luly3 juuuj, aj ja by som chcela ísť tak skoro na krvičku, to je parada

bbtina
27. jan 2011

@renattka24 no v sobotu po obede som tu ako na koni 🙂))) a dúfam, že si navzájom potvrdíme dobré správy, do obeda som ešte na cvičáku so psíkom a le len čo prídem domov letím sem, už som tu aj tak akosi stále

renattka24
27. jan 2011

@bbtina Ok sme dohodnute.Ja som tu tiez akosi stale....a najprv do obeda pojdem na skusku a potom ma prist sestra s detickami ale aspon sem kuknem co a ako 😉
Si cvicitelka psikov??

bbtina
27. jan 2011

@renattka24 🙂 no veď uvidíme, musíme veriť 🙂 Tak dúfam, že skúška dopadne úspešne. Ani nie cvičiteľka, ako cvičím toho nášho lenivca 🙂, ale teraz len tak pozvoľna, nech sa veľmi nezadýcham

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina na to centrum sú tuším dobré odozvy, lepšie ako na BA

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 tak si sa vybavila 😀 😀 😀 aby si zdokumentovala dve //, jéééj keby som aj ja takto už myslelala a čakala dve //, ale ešte si musím počkať

bbtina
27. jan 2011

@gabinkaa no veruže je to tak, je to zrejme hlavne tým prístupom, človek sa tam veľmi dobre cíti ako keby bol stredobodom pozornosti, proste sú tam všetci takí charizmatický a pán doc.Tomáš sa snaží pomôcť najviac ako sa dá....nuž verím že aj ja sa zaradím do krivky úspešnosti 🙂

annamary27
27. jan 2011

@gabinkaa super,ja už mám len 1flašku,čo beriem ráno ako č.2.
Včera nám nevydalo isť do NR,tak počkáme ked sa o pár dní minú aj manželove,,šušníky,, a pojdeme tam spolu.

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina tak to je super, dúfam, že to vyjde a že pridáš úspech do ich štatistky 😀 😀 😀 si teraz po ET?

gabinkaa
27. jan 2011

@annamary27 a teraz som pochopila prečo sú na flaštičkách napísané čísla 😀 😀 😀 nie ste zapadaný snehom, my ste mu ako v mrazíkovi, teda včera, dnes sa to lepší, včera bola aj cesta zatvorená kvôli nehode, tak nech sa manželík rýchle uzdraví......už si bola na tom vyšetrení s tým doporučením?

bbtina
27. jan 2011

@gabinkaa juj, tak to dúfam aj ja a straaaašne moc. No sme s renattkou24 na to presne na rovnako, dneska ťaháme 7deň po ET

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina jééééj tak tfuj tfuj, aby to dobre dopadlo, kedy budeš testíkovať? alebo vydržíš? je to napätie dosť dlho, ale keď počuješ pozitívny výsledok tak je to krása, aspoň ja som to vnímala, len škoda, že radosť trvala iba 4 dni ☹

bbtina
27. jan 2011

@gabinkaa veď to, že člvoek je strašne netrpezlivý keď očakáva, najradšej by som hneď ale dohodli sme sa s renattkou, že budeme v sobotu, to sme obe 9den po ET, tak ja dúfam, že sa aspon niečo ukáže, no ale v centre povedali, že skôr ako na 12 deň nemá význam testovať, nuž ale kto by to mal vydržať 🙂))) Ja teda taká niesom, už do tej soboty je to utrpenie 😝

annamary27
27. jan 2011

@gabinkaa jaj ani mi nehovor,napíšem ti do IP ako som dopadla s doporučením.

minka051
27. jan 2011

Ahojte tak ja som dnes 9 deň ale teda testovať sa bojím možno až v nedeľu ak naberiem odvahu 😀 😀

bbtina
27. jan 2011

@minka051 obdivujem ťa 😀 Mňa by už nervy žrali, by som to apoň skúsila 🙂)))

bbtina
27. jan 2011

@minka051 a ako sa cítiš? niečo zvyčajnwe nezvyčajné? 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina to je fakt na nevydržanie.....ja som tiež testla asi na 7. deň, ale bol výsledok neg. inak som mala také bolesti ako na začiatku menzesu, ale na 10. deň testíky krvi boli pozitívne, škoda, že to krpci vzdali, na 14. deň to kleslo ☹

luly3
28. jan 2011

dobré ránk tehulky 😉 ako dnes?????
no ja tiež nepatrím k tým žienkam čo im na 5 den po ET ukázal // 😀 😀 😀 😝

bbtina
28. jan 2011

@luly3 jeeeej, tak gratulujem, to musí byť paráda už na 5 deň vidieť 2. Len nech pekne silneju,p ekne nám to nafoť do albumíku, nech pokukáme

luly3
28. jan 2011

@bbtina prečítaj si lepšie 😉 NEPATRIM 😀

bbtina
28. jan 2011

@luly3 jeeeejda ja trúbka, to je ešte tým ránom, ale bolo tam toľko smailikov, že som to brala pozitívne, tak nič, už len čakať

luly3
28. jan 2011

@bbtina 😀 asi tak nejako 😉
a ty ako sa cítiš?????

bbtina
28. jan 2011

@luly3 stále nijako ☹(( Včera som už mala akúsi depku tak som manželovi aj povedala, že to zrejme nevyšlo, že mi nič neni a potom v postieľke som prosila guličky v brušku, že aspon to jedno keby sa chytilo a už som vyberala kočík a zariaďovala detskú 🙂. Samozrejme že pre istotu som si nekúpila veľa testvo, lebo by som ich bola schopná ocikávať každú hodinu, mala som len jeden, čo sm pochopiteľne ocikala na 5,deň a je tam samozrejme len 1 čiarka, už som myslela, že ho ocikám znova, že čo ak sa to dá použiť viackrát 🙂))). No dneska už pôjdem do lekárne a zajtra už testujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre