• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. októbra 2017 
@luly3 tak to som rada že nesmútiš lebo nemáš prečo k tej / pribudne aj druhá/.No ja mám taký strach urobiť test aj ked si myslím ž tehotná som na iné nemyslím. Dnes je to už aj druhý deň čo mrcha mešká a práve sa cítim nejako divne mám také točenie hlavy a to som Utroša nezjedla ale vložila. :slight_smile: :slight_smile:
@renattka24 ano viem aj minule ked som tú malú chvílku tehu bola :pensive: so chodila často cikať a aj v noci. Tak pevne verím že je to dobré. :dizzy_face: Ale ak sa náhodou dnes test urobiť neodvážim tak určite v utorok ráno si ho spravím :dizzy_face: :dizzy_face:
@anika142 No neviem či taký test vyrobili čo by to ukázal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale bola by to sranda :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem. Ako pises ze nemate este vyhrate to je fakt, ale uz musi byt ina naladicka ako pred tym testikom a urcite vam to obom dopadne dobre treba mysliet pozitivne. Ja som si povedala, ze ak vysledok z krvy ak bude pozitivny potom uz je ina naladicka potom si pockam na srdiecko a zas ina naladicka a za kazdym vysetrenim bude ina naladicka. Psychika zohrava strasne velku ulohu v nasom pripade.
Podla mna v nasom pripade a vsetky co podstupujeme umele oplodnenie najhorsie je na tom to ze zena vie kedy jej tie embrya vlozia a to robi v hlave zmatok. Druhe zeny pri prirodzenom pocati ani netusia ze su tehotne v tomto obdobi tym padom ich to ani nenapadne samozrejme ak to neskusaju.
No co uz ked uz sme sa na to dali tak musime dobojovat dokonca. A o 9 mesiacov v naruci drzat malinke.
30. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac toto som vcera objavila na fore tu jedna si robila tento test
http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gender-prediction-test-online.html
30. jan 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 no vidis a my mozme oponovat ze trpezlivost ruze prinasa,lebo my sme boli take nedockavce ze sme uz 5 den testli:slight_smile: este zajtra si urobim test potom volam do centra a sup na krvicku.viem si predstavit aka si stastna,ja som bola vcera ako v euforii
30. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTT posielam,nech to vyjde vsetkym:slight_smile:
30. jan 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak ja som tu nova,aj ja cakam na vysledok po ket.Ket som mala v pondelok a dnes mam 6 den.To cakanie
je hrozne,ale treba to vydrzat.Mam vlozene 2 mrazacikov.Moj 1 et bol neuspesny,tak uvidime.Babenky chcem sa vas opytat ci mate nejaka skusenost so silnou bolestou v dolnej casti krizov,mam problem aj vstat z postele.Myslite si,že je to normalne.
30. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu ahoj, vitaj aj ja mam bolest krizov sme na tom rovnako z tym rozdielom ze mam len jedneho mrazacika. No ja este dokazem vstat z postele az take to nie je hrozne ale bolia. No neviem ci to moze mat nieco spolocne s Ketkom, netusim.
Kazdopadne drzim palce
30. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu ahoj si tak isto ako ja a @anika142 :sweat_smile: tak už čakame 3 :wink:
aspon nám nebude smutno
@bbtina dakujeme za výrusíky :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak tak uz cakame 3 aj ked si zabudla na minku051 takze sme 4
30. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ty si budes robit test? ak ano kedy?
30. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika142 Velmi pekne si to napisala...Ja som dost negativny clovek,vsetko vidim cierne ale s tou psychikou mas pravdu.Takze od dnes myslim len pozitivne.A baby verim,ze vsetky co sme tu budeme mamicky:slight_smile:
30. jan 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Tak na zajtra drzim palceky:slight_smile:Aj ja este rano urobim testik :grinning: A daj vediet na kedy ta objednali.Nevies zasa kolko sa caka na krvne testy??Dalsie cakanie...sa zblaznim...
30. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 tebe nehovorili kedy mas ist na krv? u nas v KE to funguje tak, ze rano odoberu krv okolo 7:30 a o 13:00 v ten isty den su vysledky. Staci im o 13:00 len zavolat.
30. jan 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 Ahoj tak u nás zas v LV krv berú ráno ale výsledok je až na druhý deň o 10:00. Takže ak si neurobím test v Utorok budem musieť čakať do stredy aby som vedela výsledok. Ale chystám sa ho urobiť v utorok ráno.
30. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 a ja uz kaslem na krv ked je test pozitivny:slight_smile:,potvrdia to co uz viem:grinning: :grinning:.ja som si teraz urobila este test a ciarka zas o kus silnejsia.no a v papieroch je napisane ze test robit teda na 12.den a do tyzdna od pozitivneho testu to potvrdzuju aj ultrazvukom,tak sa na krv nebudem zrejme hrabat skor,uz to vydrzim.smerodatne bude pre mna potvrdenie srdiecka.ale uz mi inac sibe a to este len 2 dni viem ze mam 2 ciarky,uz som poprezerala tolko kocikov,kresielok,postielok a tak:grinning:
30. jan 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika142 Mne hovorili len ze mam prist na 14 den na krv nic viac...oni nestihaju,je tam vela pacientiek....ale dakujem za info.Musim tam ist v utorok lebo nemam uz lieky ale pochybujem ze mi zoberu krv asi tie dva dni budem este musiet pockat....
30. jan 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Tak za tvoju trpezlivost ti prajem dve poriadne hrube ciarocky :slight_smile: A ja verim ze tam budu....Daj potom vediet ten pozitivny vysledok:slight_smile:
30. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Jaj to je super,ze tak rychlo uz je vidiet srdiecko??To som si nemyslela.A lieky do kedy budeme uzivat?
A ako dlho tam do centra este musime chodtit od potvrdenia pozitivneho testiku??
A o tych kocikoch ani nehovor....A postielky.No dnes som uz aj manzelovi volala na schvalenie farby kocariku:slight_smile:))
30. jan 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 juj,srdiecko tak skoro nie,to vidiet myslim az okolo 6tyzdna.lieky neviem ako dlho,myslim ze ten utrogestan dost dlho a ja mam napisane,ze po potvrdeni krvi v centre uz prechadzam do starostlivosti mojho lekara. A aky kocik si vybrala? Ja pozeram hlavne tie na e-kociky,su cenovo vyhodne,ale na enikibeniki som si nasla krasne vybracne lehatko Bright stars:wink: a akurat kukam kolisky.tie moderne su take krasne,ale skoda ze to vyuzijes len tak 4mesiace
30. jan 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ani u nas nestihaju plna cakaren vzdy. No skus sa opytat, povedz o teste a uvidis. Teraz mi odisiel sporak a to som ho kupovala pred rokom tak som nadsena.
30. jan 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ci zajtra netestnut rano no neviem ci nie je este skoro, ci nahodou daco sa tam neobjavi.
30. jan 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja testovat mozno,ale az na 11 den,este uvidim.U nas sa krv berie rano aj ultrazvuk,na 14 den a vysledky sa dozvieme okolo 3 poobede,ale to je este daleko.A drzim nam vsetkym palceky,aby sa nam to uz podarilo.A tie co maju // gratulujem
30. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu ja som prv myslela tiez ze si spravim az na 12 ty den no akosi sa to tu rozbehlo s // tak zvazujem som zvedava a akosi sa neviem dockat, este neviem ci si ho mam spravit je este skoro predsa. Pri prvom ivf som netestla a bolo negativne tak skusim testnut v tomto pokuse mozno bude pozitivne.
30. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika142 ved aj my ake sme boli nedockave a skoro sme testovali a oplatilo sa:grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina lenze mam 6 ty den ked den vkladu neratam
30. jan 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika142 no to mas este casu:wink:
30. jan 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko no čo testoval dnes niekto?????
ja hej a zasa len / :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadí ešte mám čas

@anika142 asi hej asi je skoro ale dnes sme 8 den nie 6 :wink:
31. jan 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ja den vkladu neratam cize ratam od utorka, vlastne ani neviem ci ho mam ratat alebo nie. Ano sme 8 ak ratam aj pondelok.
A s tym testom co si si dnes robila, urcite je este skoro pozri na renatku jej sa az na 10 ty den objavila ciarka a v 9ty nemala este nic. No co uz ako si napisala trpezlivost ruze prinasa. :wink:
31. jan 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej keby sa nam to vsetkym podarilo,co sme tu.A ste niektora doma na PN,ja hej,lebo mam celkom dost tazku pracu a este k tomu robim aj nocne.Ja som bola dokonca pred transferom chora,bolelo ma hrdlo a bola som prechladnuta aj na zaciatkuDoktorka mi odporucila byt domka.A kolko vam vkladali babenky.
31. jan 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu ahoj, ja som doma ale nepracujem takze preto. Ja som mala uz len jedno posledne zmrazene.
Ja som bola chora v decembri, dufala som ze sa vyliecim do transferu nastastie sa mi to podarilo.
31. jan 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok