• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. marca 2017 
baby..aj ja vam drzim palcekyyyyyyyyyy..cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly tak co, cakam ci budes mat OPU?
24. nov 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marsi aky je vysledok?
a bambulka tebe sa ako caka?
24. nov 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piste baby, ved to tu predsa nebude cakat, kym ja zakladacka temy "budem cakat " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne? caka sa mi priserne... nenavidim tieto 2 tyzdne.. hehehe
a brucho ma boli ako keby som mala dostat a to som dnes len 3 den od ET,... tak dufam ze to bude ok.... ale je to jedno nezomiera sa na to, takze bud to bude ok alebo nie, a ak nie tak nabuduce urcite, a ak ani vtedy nie tak potom na to dalsie nabuduce uz urcite... a tak...
24. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a prave som si spravila radost a idem ku kadernicke tak sa tesim ...
24. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulka, len sa chcem tak trosku pochvalit
slubila som ze dam vediet ako dopadnem.

vraj som tehu :grinning: :grinning: :grinning: , nemôzem tomu uverit! drzte mi vsetky z vas palce

dik, musim bezat, lebo som este v praci pa
24. nov 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi..... to nemyslis vazne... super veeeelmi gratulujem ani si nevies prestavit ako velmi moc... vidis nerob urychlene zaveri.. napis potom viac... cmuuuk a gratulujem...
24. nov 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi 28 gratulujeeeeeeeeeeeeem k
tttttttttttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi super,gratulujem..tak tiez ti vyslo 4ivf,ako mne..ake mas Hcg?
24. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaerdal aj tebe gartulujem k dvojkam vidim ze budes mat aj ty :wink: :wink: :wink:
24. nov 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk,dakujem....aj tebe gratulujem k dvojkam...ako si si zvykla na to,ze budu dve? ja som mala sok,na prvom uzv bolo jedno a na dalsom uz dve,neratala som s tym,ale uz sa tesim...
mas po ivf?
24. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano mam po IVF po prvom hned ani ja som necakala ze budu dve ale su tazke.. :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pekne fotky,pekne brusko :wink:
24. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohybuju sa jedna radost...uz som pribrala 10 kg... :sweat_smile: a ty mas nevolnosti?
24. nov 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto ta bude urcite cakat v 24 tt... :grinning: :grinning: dost ma bolia krize...a ty pracujes?Ja som od zaciatku doma na PN ... :wink:
24. nov 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si jedna z tych stastnich,nam vyslo az 4 ivf,mam toho dost,uz som ani neverila,ale nastastie to vyslo,sme stastni....
a ako sa citis?
ja mam nejako strach z dvojok,ze to nezvladnem :confounded:
24. nov 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neboj aj ja som este stoho vystrasena..a davam si otazku ako to bude s dvoma ale nejak mylim na to ze to bude dobre,.. :wink: Citim sa uz dobre nemam nevolnosti ani nie som pazrava :sweat_smile: :sweat_smile: ale jest mi tak chuti...
24. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na moje prekvapenie nevraciam vobec,ale nevolno mi pride sem,ale netrva dlho,len mam problem s jedenim,strasne vela papam,lebo ked sa nenajem,tak mi je zle,ale nechuti mi vobec,jem nasilu

nie,ja nepracujem,ja som doma stale :wink:

ja si to neviem ani predstavit mat take velke brucho,ako je pri dvoch...uz pozeras nejaky kocik?
24. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si uz 24 tt v takom stadiu uz nevolnosti ani nebyvaju

ja mam problem s tym jedenim akurat,rano som normalne plakala,zo vsetkeho jedla mi je na nic a nasilu jest,no horzne nieco...ale vydrzime nejako

ja si to stale nejako neviem predstavit,ze budu dve,ale u mna je to cerstve,do porodu si asi zvyknem

v ktorom si bola centre?
24. nov 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pozerala kociky ale nekupujem zatial...ale mam nejake veci v albumiku...neviem zatial mi hovorili ze budu baby a mozno potom povedia nieco ine.. :wink: pockam si na 30 tt
24. nov 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mena uz mate vybrate? aj ja by som chcela dievcatka :grinning:

ako je to zit s takym bruskom? ja si to neviem predstavit :confused:
24. nov 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nemohla ani varit manzelovy :grinning: :grinning: ale potom ma preslo...na zaciatku som mala len take nevolnosti a potom som kolo 10 tt som zacala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom v 15 tt ma to preslo..bola som v SPLN-KE
24. nov 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mame mena...Danielka a Lenka...zatial pokial sa to nezmeni zahadne na chlapca.. :grinning:
tazko sa mi dycha chodi a miluje..... :grinning: nechcem ta teraz nastrasit,.. :grinning:
24. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nevarim vobec,som rada,ze zjem suchu stravu,varenu ee :sweat_smile:
co si zacala v 10tt ? vracat?

uz som kukla album,pekne foto..kde si pozerala kocik? ja viem,ze je zavcasu,ale ak mozes poradit nejaku internetovu adresu,kde maju dobry vyber,tak mi porad
24. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.babybazar.sk
www.mimibazar.sk
Ale ten kocik si budem musiet objednat lebo v Ke toho nie je na vyber...
uvidime ci bude presne taky kocik.. :wink:
24. nov 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miluje? to je co? ja sa po IVF bojim,ale 2 x sme skusali,aj to take svadobne,som cerstva nevesta :grinning:

uf,toho sa prave bojim,ze ked su dve,ze nebudem ani chodit a mam strach,ze budem ,ako slon,lebo uz teraz extremne vela papam...a vidim,ze aj ty si pribrala pekne

a ako sa ti spava s takym bruskom? prespis v noci? nabudes ma strasit,ja chcem vediet,co ma caka :grinning:
24. nov 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved s internetu si mozes objednat,ono pre dvojicky nemaju moc velky vyber asi nikde..
dakujem,potom pozriem...
24. nov 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je?Ja zatial stale ale pomenej... :grinning: :grinning: bambulkam sa to paci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok