• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@ame ta krv nemusí nič znamenať, možno ak tak len to pozitívne, držím palce na ten testík :slight_smile:
7. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monca303 dakujem :wink: aj tebe drzim palce, nech mas //
7. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renattka24 ahoj vyvolavacka mi zabrala za 2 dni...uz beriem lieky.....na buduci tyzden vo stvrtok idem na kontrolu a uvidim kedy pojdem na ET....dam si 2 zmrzlinky dufam,ze sa to podariiiii... :grinning: budem vas informovat co a ako.... :slight_smile:
7. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frogiina tak to ti gratulujem. to je supeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: s celeho srdca ti to prajem nech to vyde a ani nahodou nerozmyslaj nad robotou.ja som 13 den po ket a este som netestovala.zaajtra ma caka trazky den asi rano testnem aby som sa prichystala na to ako dopadnem. drzte palce :sunglasses:
7. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luly3 Pomooooc aj ja ju chcem dostat a ona stale nechodi...zblaznim sa!!!!A co si pichas???Ty ides znova na vytvaranie vajicok???
7. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tuzba Tak Ti budem drzat paste...ale urcite sa to podari...Musi!!!!Snad sa coskoro k Vam pridam :sunglasses:
Tak teda Dvojicky :grinning: Tak este par dni a bude to....tak sa oaptruj.pa
7. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: po akom case po neuspesneho ivf ste dostali mrchu...ja som pocula, ze je to aj dva mesiace
7. mar 2011 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinusasa mne pri 1 IVF prišla pár dní po vysadení utrogestanu, ale je to veľmi individuálne :wink:
7. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ondre ahoj moja,silno držím palčeky.tfuj-tfuj :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annamary27 dakujem. neviem na com som tak uvidime zajtra.som pripravena na vsetko. :sunglasses: dobre ci zle
7. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinusasa ahoj,ja som dostala po 1ivf na tretí den po vysadení utroša a pri druhom ivf to bolo podobne.
7. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ahojte, prave stimulujem a neviem sa rozhodnut ci si dat PK alebo nie.Teda dufam, ze aspon sa k tomu dopracujeme lebo Valky mi povedal, ze mi nejako nerastu maju 12mm a picham dnes 9 den tak neviem ci je to az take hrozne, predtym som mala vzdy cca 20 vajok , teraz by bol pocet ok a povedal, ze radsej stimulovat dlhsie a s malym kvalitnym poctom. Vy ste mali PK? kolko bunkove vam vkladali?
inak drzim vam vsetkym cakatelkam palce :slight_smile:
7. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ahoj,ja som mala PK pri oboch IVF a vkladali mi stobunkové ,ale nejak sa vo mne nikdy neudržali :unamused:
7. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renattka24 podari sa... :slight_smile: uz aby si sa pridala... :grinning: drzim ti palce.. :grinning: pa
7. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annamary27 a vies dovod preco sa neudrzali potvorky male?
7. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko zatial neviem,všetko možné mám porobené a je to o.k.ešte čakám na výsledky z imunity.ale teraz máme pauzičku a len tak si nažívame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .máme ešte troch mrazáčikov v centre.
7. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annamary27 tak drzim palce :wink:
7. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa Vás spýtať, včera som mala ET po PK, mám brať Duphaston a Estrimax, a Utrogestan iba do skončenia balenia, a to mám asi na 4 dni... Netreba brať Utroš až do potvrdenia tehotenstva náhodou? Ďíky za odpovede.
8. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deni73 ahoj no to je dost malo,ja ho beriem stale a som v 10tyzdni.chod si dat predpisat aj k svojmu lekarovi
@nemko tak ja som bola bez PK a dali mi jedno 5bunkove a jedno 8bunkove a obe sa ujali
@renattka24 myslim na teba:slight_smile:
8. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bbtina tak super
baby ja fakt neviem :frowning2: som tu citala ,na PK rozne nazory a neviem sa rozhodnut.
8. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ja som bola na tom tak isto,je to vyrovnane,ale viac som bola za to ze bez Pk,nakoniec sme ju dali a potom som ju 3 den zrusila,dopomohlo k tomu aj to ze sme mali len3 vajka a pekne sa vyvijali
8. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bbtina no po vsetkom co som si tu precitala aj ja zacinam byt naklonena skor, ze nie ako ano lebo podla toho co je tu popisane PK nemusi byt v niektorych pripadoch idealne riesenie takze neviem :frowning2: :unamused:
8. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, našla som vašu tému, ja čakám na KET, tak sa o chvíľu opäť pridám k čakateľkám po transfere :confounded: . teda dúfam, že sa ich podarí prebrať, mám len dvoch eskimáčkov. akú máte skúsenosť?

@bbtina gratulujem ti, nevedela som :sweat_smile: . je to super. veľmi sa teším :grinning:
8. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko netrúfla by som si radiť ti, no ja som mala tiež PK. IVF mi nevyšlo. ale neviem, či to môže byť tým. Myslela som, že o PK rozhodne lekár :unamused:
8. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ak sa môžem pridať k tej PK ano/nie, ja som 1 IVF nemala PK, 2 sa neujali a 3 mrazáčikovia sa prestali vyvíjať hneď v deň rozmrazenia, teraz som si ju dala, tak čakám na výsledok :slight_smile: ja si myslím, že keď sa to má podariť, tak aj bez PK :wink:
8. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pomoooc :astonished: mám krvavý výtok...som 21deň po ET, bola som na krv aj v piatok (4.3.) a vyšla dobre, HCG pekne stúpalo, ale teraz ma začalo bolieť brucho ako pred mrchou a ked som išla na WC, tak som mala krvavý výtok, čo to môže byť? Mám ísť zajtra k lekárovi, alebo ako ste to riešili? Nechcem, aby to znamenalo koniec. :frowning2:
8. mar 2011 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deni73 ahoj,ja som mala v papieroch,že utrogestan brať do 11týždna tehu a potom postupne vysadiť.
8. mar 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivica7793 ahoj ja som tiez 5tyzden po et zakrvacala,tak sme bezali na pohotovost a hned ma aj hospitalizovali pre hroziaci potrat,nastastie sa babatka udrzali. Hned mi pichli injekcie a musela som len lezat a este stale musim,stale beriem utrogestan a ascorutin
8. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivica7793 utekaj na pohotovost :astonished: drzim silno palce :zipper_mouth:
8. mar 2011 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivica7793 hlavne sa upokoj, ak máš mobil na svojho lekára tak mu zavolaj. podľa mňa je to zahniezďovanie, si 3 týždne po ET. Čo berieš na udržanie? ak utrogestan 3x2 tbl., tak mne kázali zvýšiť na 4x2 a len ležať posteľ - záchod, nič iné. aj keď u mňa sa nakoniec tehu nepotvrdilo, ale toto je postup aj pri tých úspešných.
8. mar 2011 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok