• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

16. januára 2017 
@luly3 gratulujem....tak si predsa nevydržala? :slight_smile: teraz si dávaj na seba pozor, pekne len oddychuj.
@tuzba nemaj obavy.....mne tiež vkladali dvojbunkové a štvorbunkové ...a jedno sa tam už 8tt pekne drží :grinning: :grinning: :grinning: na tvojom mieste by som netestovala...keby že mám ešte raz absolvovať IVF tak netestujem, ja som mala oba tehot.testy, čo som si robila negatívne, aj prvý test z krvi....a bola som z toho dosť nešťastná, ale našťastie sa to obrátilo na dobré :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 no ok....len nech ti pekne rastie...... :grinning: tak dufam,ze sa k tebe pripojim.... :grinning:
28. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba jasné, že sa pripojíš..iné ani neprichádza do úvahy :grinning: :grinning: a kedy máš ísť na krv?
28. mar 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 na krv idem 5.4...... :grinning:
28. mar 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 ahoj no prvý test s krvy pokial si pametám si mala 9 cele niečo :wink:
a to rozhodne nieje negatívne. Negatívne je 0 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pri takom nízkom HCG
ti tehotenský test ani nemohol ukázať // :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to sem chytrá čo ????? :grinning: :grinning: :grinning:
ale naštastie máš drobečka v brušku straaašne šikovného
28. mar 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba budem držať palce
@luly3 máš dobrú pamäť :slight_smile: negatívne som to brala preto, že mi povedali v GF výsledok "negatívny" :wink: a druhý tehot. test som si robila medzi prvou a druhou krvičkou (13.deň) a tiež bol negatívny a na 14.deň som mala 110HCG...potom asi bol zlý tehot.test :wink: ale je už jedno ako to bolo...hlavné je, že sa to podarilo :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 dakujem... :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivica7793 presne tak hlavne je že si tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ako dlho ste cakali na schvalenie ziadosti? Toto je trety tyzden co mam podanu ziadost este nevolali,kolko to asi tak trva? Ja som v Dovere.
28. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab mne trvala prvá žiadosť vo všeobecnej 3týždne a druhá až 6 týždnov.
28. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 No ja dufam ze uz konecne tento tyzden mi zavolaju ,uz nech ideme na to pichanie,lebo to cakanie to je hrozneeee :confused: A este sa snazite prirodzenou cestou do centra sa zatial nechystate? Juuuuj mooooc ty drzim palce aby si uz coskoro bola tehu teda vsetky aby sme boli tehu :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab do centra zatial nie,mám tam mrazáčiky 3 a ešte by ma tam mali čakať výsledky z imunity,ale stačili minulý rok 2pokusy,treba si trochu oddýchnuť a užívať si prirodzene. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 sak jasne treba si oddychnut ,,,tak nech sa zadari prirodzenou cestou drzim palceky moooooooc :wink:
28. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab v dovere okolo mesiaca.... ale mne dali cislo na revizneho lekara a telefonicky mi dali vsetky info o schvalenej ziadosti.... takze som nemusela cakat, kym ju poslu postou.... zacali sme skor..... dali mi cislo schvalenia a pod.....
28. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahoj. Maternica sice je 12 mm, ale z krvi mi nepotvrdili, ze som tehotna. Brusko ma boli, a z casu na cas citim pichanie. Spinenie ani krvacanie som nemala.
29. mar 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ahoj v dovere to trva cca mesiac. Podla toho kedy to tam dostali. Prve schvaluju zakroky a potom lieky.
29. mar 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi prvy krat po ET po 14 dnoch som mala maternicu 8,5mm a z krvy mi zistili mierne pozitivny test. Pričom sa prave spustila vo svojej parade mrcha. Teraz som po 14 dnoch mala 12 mm a z krvy mi vyslo negativne, pricom som ani nespinila ani nekrvacala, brusko ma bolelo, a aj ma pichalo tak ja si to uz neviem vysvetlil. Tak mi kazali teraz vysadit lieky a mam cakat ked sa dostavi mrcha, som zvedava kedy sa dostavý vo svojej parade.
29. mar 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momo82 ahoj, a kedy ti brali tú krv, včera? to je zvláštne, ja som sa už tešila, že tu máme ďalšiu šťastnú tehulku :confounded: . škoda, ale snáď nabudúce to vyjde. držím palce, aby ms prišla čím skôr a mohla si vhupnúť tentokrát do úspešného ďalšieho pokusu :wink:
29. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ranko žienky :slight_smile:
@momo82 je mi lúto :frowning2: nikto si nevie neuspech vysvetliť treba bojovať
ďalej a nevzdávať sa :wink:
29. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky dnes je čiaročka silnejšia ako včera :sweat_smile: :wink:
29. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 to je super :grinning: :grinning: :grinning: . o chvíľu nám budeš posielať tehu vírusíky :wink: . Gratulujem
29. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 no a mam po nadeji....... :frowning2: dnes som si robila tehotensky test a ani naznak po druhej ciarke...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja sa asi zblaznim..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba Este nestracaj nadej.Ved este mas tyzden na to kym pojdes na krv.Uz si viac nerob test,len Ta to rozrusi a teraz budes zle naladena.......Pekne si hovor,ze sa to podarilo a uvidis,ze si to privolas. :sunglasses: Tak pohodicka a uz ziadne testy.....jo?Podari sa to,uvidis.
29. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Super.Tak teda tehulka je na svete :grinning: Teraz uz nech len silnie.Budu dvojicky?? :grinning: :grinning:
29. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 bodaj by si mala pravdu....... :slight_smile: ale ja mam take bolesti ako keby som mala mrchu dostat..... :frowning2: mala by som ju mat zajtra....... :frowning2:
29. mar 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 nebudú dvojičky ja mám len jednoho drobca vloženého :slight_smile:
@tuzba nevadí moja ty si mala menej bunkove ako ja nestracaj nádej :wink:
kludne ti môže ukázať až na 12 deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ale moze to byt aj ked mam bolesti ako pred mrchou?lebo ja sa dnes citim ako keby sa mi mala pustit...... :frowning2:
29. mar 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba to je normalne :wink: aj mna pobolieva bruško :slight_smile:
nespustí sa ti neboj veď berieš aj utroš a si tehulka tak ani nemôže :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 no dobre nebudem stresovat uvidime ako to dopadne........ :wink:
29. mar 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok