• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@makovicka53 hej bolelo ma trošku brucho a prsia a ešte stále ma bolí sem tam
inak mi nič nieje a cítim sa úplne fajn
30. mar 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 to aj mna tak isto boli podbrusko a aj cici :slight_smile: ...dufam ze sa zavrtava :slight_smile:
30. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj moja tak ciarka stale silnie........ :slight_smile: to je vyborne........ :grinning: aj mna zase laka test,ale radsej si pockam..... :wink:
30. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj a po kolkych dnoch po vklade si testovala??
31. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 a mala si dlhy ci kratky protokol??
31. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka ahojky tak ako si dopadla u dr.? kedy budes mat KETko?
31. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@petuska123 mala som soft
@tuzba hej silnie moja :slight_smile:
31. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj,jupiiiiiiii, KET mam v utorok alebo v stredu,zajtra mam este rande s embryologickou ....tesiiiiiiim sa,uz len verit ,ze sa embryjko pekne prebudi :grinning:
31. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahojky jejky to je super spravicka tak nech len silnie..dnes si kolky den?hmm 9? :slight_smile:
31. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka paradicka no som rada :grinning: ...a kedy ho budu rozmrazovat? ci tesne pred?
31. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 10 ak počítam deň ET a ja ho počítam :grinning: :grinning: :grinning:
no ty ako sa cítiš????aj budeš testíkovať
31. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 zajtra mi povie embryologicka kedy ho rozmrazia,ale docent pocita,ze najneskor v pondelok a v stredu vklad,alebo v nedelu a v utorok vklad....
31. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 :grinning: ten sa ale pocitat nema :wink: ....ale cim viac dni tym lepsie vsakze :grinning: ...mne dnes boli viac brucho akoby na mrchu ...bojim bojim...a dnes len 2 DPO....budem testikovat ale taak az v stredu :slight_smile:
31. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka no super ale aspon sa uz nieco deje vsakze :slight_smile: budem drzakt palceky aby sa snehuliacik dobre rozmrazil :wink:
31. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 dakujem krasne.... :sweat_smile:
31. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 hm a to je co ten soft?? :confounded:
31. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka
@ame ahojte kočky, veeeeeľmi vám budem držať palce, lebo aj ja mám jedného eskimáčika a na KET pôjdem v máji :wink: . teda zamrazili mi dvoch, ale toho jedného len ako spoločníka, keďže mu nedávajú žiadne šance :frowning2:. tak dúfam, že nám zabojujú a dotiahnu do úspešného konca tí naši bojovníčkovia :sweat_smile:
31. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 veru, staršne rýchlo to letí, tie prvé týždne boli také nekonečné, ale akosi po tom 8tt sa to riadne rozbehlo a ani si to nestíham uvedomovať.

@renattka24 ja pokukujem jedným očkom, tie malé vecičky sú tak nádherné, že to sa nedá, radšej do detských obchodov ani nejdem :slight_smile:)))), ale v utorok idme teda na kontrolné sono, tak mám citák, že nákupy sa budú pomaličky rozbiehať :slight_smile:))
Juuuj baby, strašne vám to prajem nech sa to podarí tak ako nám, tak naskakujte na vláááák TTTTTTTTTT
31. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja som 2 den po ET a na papieri som si nasla hnedy hlienik...len trosku...a bolia ma hrozne vajecniky...dnes som sa aj povyhadzovala...mam strach :frowning2:
31. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Vobec nemaj strach.To este nic nemusi znamenat.A mozno prebieha uhniezdovanie :grinning: Takze ziadna panika.....Bolesti som mala aj ja,takze sa nad tym netrap.Kazda baba je individualna.Ale pokial nekrvacas,je vsetko v poriadu :sunglasses:
31. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Tak teda to Ti verim,ze nemozes chodit ani do detskych obchodov :grinning: Ja by som bola taka ista.
Takze babenky zajtra mam termin,volala som si tam dnes a mam 3 zmrzlinky rozmrazene :grinning:
Luly mozno budu tie trojicky :grinning: :grinning: Drzte palec.

@tuzba Ak ta laka testik tak si ho urob ale az ked budes mat ist na krvicku rano.....Ja to tiez tak urobim.Na zajtra sa tesim :grinning:
31. mar 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem pekne za odpoved.....no ja to nenormalne prezivam....snazim sa byt v klude....ale bojim sa aj tak
31. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ja Ti verim,ze sa bojis to asi kazda by sa bala.Ale hlavne si nic nenamyslaj....ked nekrvacas je vsetko OK aspon myslim.Takze oddychuj :sunglasses: A uvidis za par dni sa dozvies spravicku,ze si tehulka :grinning:
31. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka tak dnes som bola na KET, mrazacik sa pekne rozmrazil, bol na jednotku, uz expandovana blastocysta, chodim do MT
31. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame supeeeer teraz len pekne odpočívaj :slight_smile: :wink:
@renattka24 tešííííííííííím :grinning: a že trojičky mnooooo aspon by si mala
už pokoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: okolkej zajtra ideš???? budem myslieť na teba
31. mar 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame jej, to je super, gratulujem :grinning: . dobrá motivácia :sweat_smile: . a kam do MT chodíš, do Iscare alebo do Heliosu?
31. mar 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Helios
31. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a ty chodis kam? dufam, ze sa uz na KET o dva mesiace tesis :wink:
31. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok