• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@renattka24 ja viem nadej umiera posledna..... :wink:
2. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 :wink: tak dvojčátka to budú :wink: sa čudujem že ti nevložili aj toho
3 bb ved sa mohol rozobrať nie???, niekomu vkladaju 2 bunkačka a zostane
sním žienka tehu :confused: :confused: :confused:
mnooo hej dlhých 14 dní ešte že ja ich mám už zasebou a teraz zasa 14 dní na ULT :grinning: :grinning: :grinning:
takže stale na niečo čakám :slight_smile: mna ešte stale pobolieva sem tam brucho a kríže ma bolia,
prsia už vôbec nie iba na dotyk
prajem ti krásnych 14 dní s vytúženým // testíkom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@tuzba hej nádej zomiera posledná
2. apr 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba No silno myslim na Teba a verim,ze testik z krvicky bude pozitivny...... :wink:
@luly3 No neviem preco mi ho nevlozili ale zasa 3 neviem ci mozu vkladat??Ved snad vedia co robia......Uvidime za 14 dni....Dufam ze budu // silne ciarky :grinning: Takze mas vela casu na oddych.Dalsich 14 dni mno to uz budu take prijemne dni :sunglasses:
2. apr 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem ti velmi pekne...... :grinning:
2. apr 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 môžu vkladať 3 ja som po Kete mala vložene 3 bublinky :slight_smile:
aaale presne tak oni vedia čo robia hlavne že tam maš 2 drobcov :grinning: a ty sa
pekne budú zahryzkávať :slight_smile: pekne odpočívaj a dávaj na seba pozor :wink:
2. apr 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahojky citim sa fajn brusko ma trosku pobolieva ..prsia taktiez a inac pohodka a co ty?
2. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba Nemas za co :sunglasses:
@luly3 Dakujem.Budem sa setrit tomu ver :grinning: Dnes sa citim velmi unavena....nemozem sa dat akosi do kopky... :grinning: Dufam,ze sa zahryznu poriadne :grinning:
2. apr 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 jasne ze sa zahryznu :wink:
2. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky nemali ste po ET take pocity ze jeden den vas bolelo brusko len minimalne a dalsi den zas viacej ako na mrchu....a takto na striedacku hmmmm
2. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ja som mala vlozene 3 embryjka po 2.IVF - boli z toho dvojky a nakoniec len jedno babo.....
vsetkym cakatelkam na // drzim silno palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 tesim sa s tebou :slight_smile: drzkajte sa :wink:
2. apr 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 to babo po 2.IVF uz bude mat cochvila 2 roky :wink: :dizzy_face: teraz pri 3.IVF mi vkladali 2 bublinky (viac sme nemali) a cakame jedneho drobca :dizzy_face: a dakujem ;) aj tebe drzim palce :slight_smile:))
2. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 super ze to vyslo...sranda ze viac bubliniek sa uchytila jedna v obidvoch pripadoch...mozem sa ta opytat ake si mala pocity po transfere? ja som na 2 den po ET trosku zaspinila a potom nic pohodka a dnes som 4 den po ET a boli ma lavy vajecnik ...akoby na mrchu ale ta ma termin az bud tyzden a dufam ze nedorazi
2. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 tie pocity na ms som mavala aj ja..... :wink: drzim palce... ja som mala // uz na 6.den po ET, ja som taka maniacka na testy..... Nech ti to vyjde... a kolko bubliniek mas v brusku? Inak pri 3 embryjkach to boli dvojky, ale jedno to potom vzdalo - syndrom miznuceho dvojcata :(
2. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 :slight_smile:dakujem :slight_smile: ja by som chcela testnut v stredu ranko to bude akurat tyzden po ET ...mam jednu bublinku v brusku ...mala by som ist uz aj trosku von...stale som doma a polihujem a som asi z toho taka unavena...zajtra uz asi vybehnem na vzduch:slight_smile: to ti dost skoro ukazalo // ciarky...tiez ta bolievali vajecniky ci podbrusko?
2. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Verim ze mas pravdu :grinning: A aj tebe sa urcite uz zahryzli :grinning:
@katy2 S tebou som bola v Januari v nasej Pätici,nie??Tak srdecne gratulujem.Myslim,ze mas radost aj z toho jedneho :sunglasses:
2. apr 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 si zlata dakujem :dizzy_face: a ty tiez cakas?
2. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ja som mala take pocity ako pred ms.... citila som podbrusko... ale na priznaky sa netreba prilis sustredit, su individualne po kazdo transfere a u kazdej zeny.... Chod sa vyvetrat a vychutnat slniecko..... testovat staci zacat od nejakeho 8.dna po ET.... Ja som taka netrpezliva..... A na 6.den som mala // lebo som mala vysoke hcg a PK...
2. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 asi ano :slight_smile: ja tu oxidujem od 1.strany tejto temy :grinning: Dockala som sa tu dvakrat tehu :slight_smile: je to plodna temicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 si zlata..ja som mala tiez PK ...vkladali mi blastocystu..no uvidim.....vsak v stredu vyskusam.....zajtra veru pojdem chysta sa nejaka grilovacka... :grinning: ..
2. apr 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Ano cakam aj ja :grinning: Vcera som bola na ET...teraz dlhych 14 dni cakat....snad to bude pozitivne cakanie.Je to tu tusim nakazlive :grinning: :grinning:
@katy2 :grinning: No ja som tiez uz raz cakala tu.Ale nepodarilo sa a neurobim taku chybu,ze si budem robit stale testiky,lebo som bola potom nestastna.....Tak prijemne tehulkovanie :grinning:
2. apr 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa pridať? :grinning: som prvý deň po ET a mám vložené dve embrya :slight_smile:
2. apr 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 jeej to som rada ze nas tu pribuda...no ano asi as pravdu s tym testovanim lenze je tazke odolat...kazda chceme vediet vysledok cim skor...ja by som si chcela urobit testik v stredu ranko...to by mal byt uz 8 den po ET...dufam ze ma nesklame...hrozne si to prajem ale to asi kazdy jedna z nas :slight_smile: ...
2. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 :grinning: ahooooj :grinning: ja som tiez sem zakvitla :grinning:
2. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj makovička, veď som si tu všimla známe nicky :slight_smile: a tak som sa pridala. momentálne lúskam históriu "čakania" :grinning:
2. apr 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 suhlasim na plnej ciare... testy nechcem ani vidiet! :slight_smile:
dufam, ze sa nenecham nalakat :confounded: , robi to zbytocne stresy....

som 3. den po ET, vlozene 2 blastocysty :slight_smile:
citam vas uz asi 3 dni, ahojte :slight_smile: a drzim palce :wink:
2. apr 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 ahojky ja som 4 den po ET kam chodis do centra?
2. apr 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 jj aj ja som citala ale je toho strasne vela :slight_smile:
2. apr 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ferti a ty? ahoj:slight_smile:
2. apr 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 tak testujes v stredu, radsej pockaj este... :slight_smile:
ET si mala v utorok, ci v stredu?
2. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok