• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. septembra 2017 
@henika40 ja mam taky strach aby bolo vsetko ok, ze nad tym radsej nerozmyslam a myslim len aby bolo vsetko ok aj keby boli tri :slight_smile:
2. apr 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko nebojkaj! dolezite su krasne kolajnicky a lekari ta musia mat pod kontrolou, vsetko dobre dopadne, uvidis :slight_smile:
2. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ale ja som mala silny ohss aj pregnyl, vo stvrtok som mala et a v pondelok rano som uz bola v kritickom stave v car pod narkozou s napichnutou infuziou a uz vedeli, ze to vyslo, len mi to na dalsej kontrole potvrdila krv to bolo presne tyzden od et :slight_smile: takze keby nebol ohss mozno 4 den este nenajdem //
ale to uz je jedno, podstatne je aby bolo vsetko ok
2. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 tak kolajnicky testujem denne :grinning: to mam taky ukludnovak :grinning:
2. apr 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko bude všetko ok neboj :wink: si si toho teda vytrpela čo :confused: neboj už bude dobre
2. apr 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ale stalo to zato :slight_smile:
2. apr 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko tak tomu verím že to stálo zato :sweat_smile:
2. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
vidim, vidim v albume ich mas riadnu kopu :grinning:
ak u mna vyjde krv, aj ja si kupim.. chcem zazit ten pocit s // :grinning:
2. apr 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 Tak nech tam mas // silne ciarky :sunglasses:
@henika40 A kedy ides na krvicku????Jasne sme dohodnute :wink:
@luly3 Tak ako???Ako sa citis??
2. apr 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 Ja si tiez potom zaramujem ten testik ked tam budu // riadne kolajnicky ale az 14 aprila a mozno 13 aprila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko parada treba tomu verit :slight_smile:
2. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 v stredu to bude 8 den po ET
2. apr 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko neviem len taky tip :slight_smile:..hadam sa nehnevas :wink:
2. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 juuj si zlata podobne aj ty ked budes testikovat :slight_smile:
2. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 v pohode, hlavne je, ze to vyslo a kazdej jednej z vas prajem poz vysledok, je to krasny pocit aj ked ja som si nan musela pockat viac ako 5 rokov :slight_smile:
2. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 pojdem v stredu 13. aprila, ak vsetko bude podla ocakavani... coz dufam :slight_smile:
ako sa citis?
drzim palce tym, co sa rozhodli testikovat :slight_smile:
3. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 Ja tiez pojdem bud 13 alebo 14 aprila.Uvidim do kedy mi budu stacit lieky aby som sa mala na co vyhovorit keby mi hovorili,ze som tu o den skorej :grinning: Ja sa necitim dobre stale ma picha v podbrusku a toci sa mi hlava uz 2 dni.Toto som pri prvom KET necitila......... :angry:
Ale testik urcite urobim az ked budem mat ist na krv.Som pevne rozhodnuta :grinning: A ty kedy urobis???
3. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 kolko ET mas za sebou?
.. to s tym pichanim a tocenim hlavy moze byt dobre znamenie, nie? :grinning:
testovat budem az ked budem vidiet pozitivne vysledky krvi, nech to je 100% :slight_smile: aspon teraz si to tak myslim, doma nemam ziadne testy a ani dovtedy nekupujem... uz som sa za 4 roky natestovala - jednu palicku uz nikdy nechcem vidiet a // - ten pocit musim zazit :slight_smile:
3. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 @renattka24 @makovicka53 babulky moc moc vám prajem // :slight_smile:
@renattka24 a pichanie v podbrušku je dobré znamenie točáky hlavy
môžu byť aj s utrošu :wink: :wink: :wink:
3. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 No toto je moj druhy ET.Pri prvom mi nic nebolo.Dufam,ze mas pravdu :grinning: Ja som sa tiez natestovala....a vzdy len / ciarocka.....Ja tiez nemam doma testy a kedze som na PN tak ani nakupovat nebudem :grinning: Urcite budeme mat // kolajnicky....Musime....budu urcite :grinning:
3. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Dakujem.Myslis,ze tak skoro by som mala take pruznaky??Ved v piatok som mala ET.a Utros som uzivala aj v Januari a nic.No ved uvidime.Tak hadam skocime za Tebou do vlaciku.
A Tuzba ako Ti je??Si nervozna uz asi,ze???Ale neboj snad to dopadne dobre..... :sunglasses:
3. apr 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj renatka, aj ja som mala v piatok ET :slight_smile: ideš testovať až po dvoch týždňoch? :slight_smile:
3. apr 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim vo vzduchu aj v kostiach , ze sme uspesna skupinka :slight_smile: vela stastia kazdej :slight_smile:
3. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 no jasné, veď to budú mikulášske a vianočné darčeky :slight_smile:
3. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko tak to stoji za to takyto vysledocek mat :wink:...dakujem...testnem a uvidim snad nebudem sklamana :sweat_smile:
3. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 si zlataaa...dakujem krasne ...drzkaj sa :slight_smile:
3. apr 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 pekne povedane a dufam ze sa to splni...musiiii :slight_smile:
3. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ako sa dnes citite? :wink:
3. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 Ahojky dorotka.No Tak super budeme cakat spolu.Ano budem testovat az za 2 tyzdne.....A ty??
3. apr 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 Ja som uz tiez pocitala a boli by to krasne vianocne darceky :grinning: :grinning: Dufam,ze mas ten pocit spravny :grinning:
@makovicka53 Dnes som taka unavena a to tocenie hlavy mam stale..... :angry: A vy ako???
3. apr 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok