Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
5. apr 2011

@tuzba ☹ ☹ ☹ fnuk , moja to ma mrzí moc 😠
nazbieraj siličku a rýchlo do druheho boja tak ako ja a uvidíš že to víde

katy2
5. apr 2011

@tuzba je mi to luto 😔 prajem ti vela sily a trpezlivosti....
ono, 1.IVF nevyjde kazdemu.... Ja som z 1.IVF mala 3x transfer a neg. A predsa som sa dockala... 2.IVF nam vysiel ET a potom vsetky dalsie KETka boli neg. A pri 3.IVf nam zasa vysiel ET... Pisem to len preto, aby som ta povzbudila, ze to netreba vzdavat.... Drzim palce do dalsieho boja za babom.... 😉

tuzba
5. apr 2011

@renattka24 toto som mala prvy pokus....

tuzba
5. apr 2011

dakujem vam babenky....ste moc zlate....je mi z toho uplne nanic...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba ako uz vies?mozeme sa tesiiiit?? 🙂

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba jemine prepac som si neprecitala....no to ma moc mrzi ...ale hlavku hore treba vela siiil do dalsieho kola a mrazacikov mate?

silvinnka
5. apr 2011

ahojte,baby nemate niektora skusenost....ked ste stimulovali pred KET -estrofenom, nemali ste pocit dvadni pred vkladom t.j cca. 20 den akoby ste mali dostat menzes?dost sa toho bojim,lebo ma boli podbrusko ako pri menzese a to mam vklad az zajtra....Utrogestan beriem,tak to bude dufam tym,ze sa mi roztahuje maternica 😢 DAKUJEM

tuzba
5. apr 2011

@makovicka53 my uz nemame mrazacikov... ☹ ☹ ☹ ☹ museli by sme vsetko od znova.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

makovicka53
5. apr 2011

@silvinnka ahojky ja beriem estrimax to je podobny liek- estrogen....a tiez ma boli podbrusko je to asi normalne z tych hormonov... 😉

mabumi
5. apr 2011

@silvinnka ahoj, a kedy si bola na kontrole, 14. deň? odvtedy nie? a aké mávaš obvykle cykly? neboj, hádam to bude v poriadku, ja verím, že áno. a ako sa podarilo maličké rozmraziť?

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba moja to ma moc mrzi...trosku si oddychni a sup znovu dotoho vsak to stoji za to... 😉 ...hlavne sa netrap 😉

silvinnka
5. apr 2011

@mabumi ahoj,ano 14 den,slisnica mala 7 mm,vraj slusne....cyklus mam kazdych 27 dni,akurat minuly mesiac pri odbere prisiel menzes na 24 den ....na kontrolu ma uz nevolali,tym,ze som v piatok volala s docentom a konzultovali co dalej,od nedele si vkladam aj utros ,tak snad to bude o.k.....zajtra by mala byt s embryjka blastocysta 80-100bunkova,tak snad tym,ze uz bude vacsie,starsie sa rychlo poriadne uhniezdi....jaaaaaaaj,nervozna,stastna....vsetko mozne sa somnou deje....este horsie ,nez ked som si robila tehu testy a cakala na vysledok 🙂

silvinnka
5. apr 2011

@makovicka53 fuuuuuu,dakujem ,trosku si ma ukludnila,ze nejsom ,,jedina,, ja mam strasne vela zlych skusenosti s liecbami a gyn. operaciami,pripravami atd. vzdy som sa vymykala ,,norme,, a moj organizmus si robil co chcel 🙂

mabumi
5. apr 2011

@silvinnka tak sa pekne prebralo, to je super 😅 . neboj, bude to ok. inak o tom uhniezďovaní a vývoji miminka si prečítaj tu: som to pred chvíľou posielala jednej kočke, je to celkom milá stránka 😉 a vidíš, čo sa deje v tebe každý deň.
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-ty...

makovicka53
5. apr 2011

@silvinnka 😉 vsak na mrchu je skoro...ja mam tiez kombinaciu estrogen + utros...ja som ale po ET ale myslim ze hormony si robia svoje 🙂...drzim palce 😉

silvinnka
5. apr 2011

@makovicka53 dakujem,mas pravdu,tieto konske davky liekov asi fakt zblbnu organizmus....ktomu este papkam,prednison ,anopyrin a euthyrox 😝

silvinnka
5. apr 2011

@mabumi dakujem,si zlata,idem si to trosku popozerat 🙂DAKUJEM

makovicka53
5. apr 2011

@silvinnka no mas tych liekov dost 🙂 hlavne nech to vyjde 🙂

renattka24
5. apr 2011

@tuzba Moja pekna co Ti poviem.Ja som po mojom prvom neuspesnom KET preplakala 2 dni.....teba to asi tiez caka.Ale nic neboj.Oddychni si, daj sa do kopy.Uzi si troska leto a slniecko a potom ako budete mat moznost bezte zasa do toho.Hovori sa ze cim skorej tym lepsie....vraj sme nabite hormonami....tak uvidis ako sa budes citit.
Prajem Ti vela stastia a hlavne vela sil..... 😎

renattka24
5. apr 2011

@silvinnka Zajtra Ti drzim pasticky 😀 😀

matelko1
5. apr 2011

@tuzba tak to ma mrzi,ze ti to nevyslo ☹ citam,ze uz mrazacikov nemas....tak si teraz oddychni a hlavne sa nevzdavaj....sup do dalsieho boja.....

silvinnka
5. apr 2011

@renattka24 😎 😎 😎

tuzba
5. apr 2011

@renattka24
@matelko1 dakujem vam moc...... 🙂 musim sa z toho nejako dostat......ale je to velmi tazke.... ☹ ☹ ☹

renattka24
5. apr 2011

@tuzba Ano je to tazke ale treba si povedat, ze su horsie veci na svete.....a verit ze sa to raz podari. 😎 Tak relaxuj a ked budes citit,ze je ta prava chvila.Tak sup sup do toho. 😎

henika40
5. apr 2011

@tuzba je mi to moc luto ☹ citime s tebou, prechadzame tym vsetky, musis sa pozbierat a nevdzat to, uspesnejsie byva 2.IVF 😉
@luly3 gratulujem 🙂 to hcg je dost vysoke, budu dvojky 🙂

tuzba
5. apr 2011

@renattka24
@henika40 no ved uvidim...teraz som z toho znechutena... ☹ ☹ ☹ po akom case mozem ist do toho znova? 😉

henika40
5. apr 2011

@tuzba ... viem, je to tazke, ale uplynie trosku casu a pomaly si to povybavuj... zvladnes to neboj! doprajte si oddychu, slniecka, peknej dovolenky... 😉 dobre je, ked si vajecniky oddychnu 6 mes. medzi dvoma IVF cyklami

matelko1
5. apr 2011

@tuzba ano je to tazke,ale dostanes sa z toho a nemysli na to...su aj horsie veci na svete.....povedz si tak este moj cas nenastal,on pride....uvidis,,,,drzim palce a teraz zrelaxuj,chod niekam,nacerpaj nove sily a sup do boja.nevzdavaj sa...

renattka24
5. apr 2011

@tuzba To ti verim,ze si z toho znechutena.Ja som tiez bola. Vie niekto aky je rozdiel medzi KET a IVF???Ja som bola na KET v januari a tam mi povedali ze za mesiac mozem ist zasa do toho....tak preto sa pytam...Ucite mas pri sebe manzela a v nom teraz najdes tu oporu.Urcite sa cez to prenesies a za par mesiacov sa odhodlate a pojdete zasa do toho 😎

rienok
5. apr 2011

@renattka24 pri KET pripravia len sliznicu maternice, pri celom IVF cykle stimulujú vaječníky čo je podstatne náročnejšie na organizmus.... inak ja som mala IVF-ka už aj s odstupom 3 mesiace
@tuzba rozumiem Ti, hlavne ke´d si bola na svojom 1. IVF-ku ...mňa najviac položil ten úplne prvý neúspech lebo som ho vôbec nepripúšťala. Neboj pozbieraš sily a pojdeš do toho opäť, budeme Ti všetky držať palečky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre