• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

19. septembra 2017 
@renattka24 jej, sestre blahozelam :dizzy_face: aj moja sestra caka babo v auguste a my v oktobri :dizzy_face: ale u vas by to bolo narovnako :slight_smile:
9. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Tak aj ja blahozelam sestre a samozrejme aj Tebe :grinning: Teraz ma totalne laka urobit si testik ale ja doma ziadny nemam :sweat_smile: :sweat_smile: Pomooooooooooc......
9. apr 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujeme:slight_smile: vydrz, tvoja trpezlivost bude korunovana uspechom :wink: drzim palce :dizzy_face:
9. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Jaj ked budes mat pravdu tak budem najstastnejsia osobka na svete :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ja som trpezlivá a počkám si :slight_smile:
9. apr 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 supeeeeeeeeeeer!!!!! tak tak, treba veriť!!!
9. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ale ved s tebou rátame, nemaj strach :wink:
9. apr 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@squella to som rada :slight_smile: strach mám skôr z toho môjho brucha :angry:
9. apr 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 renátka ty sa ako cítiš?
9. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renattka24 dobre padne mala prechadzka,clovek pride aspon na ine myslienky :wink: ,no neviem ci budem testovat,dolezite je aby mi v stredu nedosla menzes no a potom uvidim ako sa budem citit :slight_smile:),je jedno ci sa testnem 10 den alebo pockam do 14 dna na krv....konecne dobre spravicky,predsa sa len narodia nejake miminka :grinning: supeeeeeeeeeeer,uz nech sa to aj tu rozbehne :sweat_smile:
9. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@squella Ja som si bola ista,ze vydrzim ale ked zajtra pride sestra a ukaze mi tehotensku knizocku tak neviem neviem :grinning: :grinning: Aj ked by mi to nevyslo budem sa tesit na mimi aspon nejake zasa pribudne do rodinky :grinning: :grinning:
@dorotka66 Ja tak rovnako.Bolesti su stale ale daju sa vydrzat,krize, pichanie v podbrusku a ten tlak, este k tomu brutalne citlive prsia.ale nebudem to riesit takto som sa citila aj pri prvom KET a nevyslo :frowning2: Takze pockam do stvrtka a uvidime :sunglasses:
9. apr 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Tak dufam,ze ti nepride.Ja by som aj isla na prechadzku ale nemam este vychadzky :angry: :angry: Tak sa snazim bavit doma niecim :grinning: :grinning: Moc Ti prajem aby si mala mimi, vlastne kazdej to tu prajem :grinning: Boli by to krasne Vianoce :grinning: :grinning: Este si stale taka ospala???To bude urcite z tych liekov......Ja uz zacinam byt nervozna tak moc nemozem spat...... :sweat_smile:
9. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 snad nepride-nie urcite mrcha jedna hnusna nepride :slight_smile: ,ano stale by som spala,merala som si poobede ten tlak a vecer bol este nizsi ....no nevadi,kaslat na unavu a nejaky tlak :slight_smile:) ano ,boli by to krasne vianoce ,a verim,ze nie ako sa hovori do 3tice vsetko dobre,u mna to bude do 4tice tutovka :slight_smile:
9. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Urcite sa to teraz podari.Ked Dr. vie aky mas problem tak urcite sa mimi udrzi :grinning: :grinning:
Prajem dobre ranko cakatelky. :sunglasses: Aka bola noc???Moja hrozna bolesti brucha nenormalne.......ale tak za 10 minut ustupili strasne som sa zlakla ze ide mrch :angry: A hlasim 9 den po ET :grinning: :grinning:
Ako sa citia ostatne????Kto bude dalsi testovat?Myslim ze makovicka ide v utotok na krv a je tu niekto skorej???Uz by sa to tu mohlo zacat kotulat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
@renattka24 to testovanie čaká teraz na teba moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: fúúú 9 deň
ako to rýchlo uteká :wink:
10. apr 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Uz som spekulovala ako by som zohnala testik ale nemam ako :frowning2: Takze asi pojdem az vo stvrtok na krvicku......Nic pockam a cas snad ukaze pozitivnu spravicku. :grinning: :grinning:
10. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame ahojky ano rozhodla som sa ze pojdem v pondelok surovo tam nabehnem...ale neviem stale ci sa berie len krv ci sa robi aj utz...ja som si dnes robila test som 12 den po a neukazal mi nic :-/ tak ja uz neviem hmmm...ten zaludok nooo to moze byt priznak...nevolnost :slight_smile:
10. apr 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahojky idem na krv v pondelok :wink: uz nevydrzim a 1 den hore dole...ukaze na com som
10. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ako????nehovor že nevieš zájsť do lekárne a kúpiť si test :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@makovicka53 mali by brať len krv :wink: ale v každých centrach je to individualne :wink:
10. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 vsak sa opytam na recepcii
10. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 presne tak :sweat_smile: ty chceš aby ti spravili ULT????podla mna by bolo aj tak skoro
videli by iba zvečenú sliznicu a to je asi všetko :wink:
10. apr 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak piatkova navsteva v centre dopadla tak ze ziadost mame podpisanu a ide sa nam robit ICSI.predpokladana cena bude 34 000 sk. uz len cakat kedy sa nam ozvu ze ziadost je shvalena a ide sa do toho
10. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ICSI je napichávanie vajíčka spermiou :wink: a nestojí tp 34 000 sk :confused:
asi si si to pomýlila nejdú vám robiť genetiku embrya tá je taka drahá :wink:
10. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ked ja neviem.nech pozru ci je vsetko ok...opytam sa na recepcii ako to tam prebeha a ak povedia ze len krv tak pojdem len na krv :slight_smile:...
10. apr 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 IDEME NA TO KOČKA :wink:
10. apr 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 vydrrrrrrrrrrrž :slight_smile: o to sladšie bude prekvápko :dizzy_face:
10. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 Prečo máš strach z bruška?
10. apr 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@squella na co moja? :slight_smile:
10. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ano je to napichavanie stoji cca 300 ecok ale v tej konecnej cene su uz aj inekcie a predl.protokol a zmrazenie
10. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok