Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
13. apr 2011

@dicinka1 ahoj a zatiaľ len tak potichučky (ne) gratulujem 🤐 🤐 🤐
aké lepidielko na embryjká? aj ja by som to chcela vyskúšať. poraď prosíííím 😅

dicinka1
13. apr 2011

@mabumi to je v centre gyncare 😉

mabumi
13. apr 2011

@dicinka1 a to ako robia, nejaký gél? už som to tu niekde čítala, ale nepýtala som sa na to podrobnejšie 🙂

dicinka1
13. apr 2011

@mabumi juj moja neviem..asi ano.. 😉 nepýtala som sa..ale napisane mam embryo glue..tak asi ano :D

petuska123
13. apr 2011

@dicinka1 ahoj ja som sa tiez pytala dokiho na to lepidlo ale v tom centre kde ja chodim to nepouzivaju

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabumi
13. apr 2011

@petuska123 aha 😒 a keďže ty chodíš tam kde ja, tak nemáme túto možnosť, čo už 😖 . nám sa to musí podariť aj bez toho 😅

petuska123
13. apr 2011

@mabumi a ako pokrCUJES???

mabumi
13. apr 2011

@petuska123 čakám na mrchu mrchavú /po veľkej noci/ a idem na KET 😅 . dúfam, že úspešné, lebo mi šibne 😅 😅
ty čakáš na žiadosť, však? tak nech rýchlo príde 😉

renattka24
13. apr 2011

@squella Moja a testik si si uz nerobila?Takze zajtra cakame spolu 😀 😀

daska1977
13. apr 2011

@renattka24
na moju krv sa dnes čakalo, ale bohužial negatívne... už len plač...

silvinnka
13. apr 2011

renattka24@ahoj Reni,ako sa mas?zajtraides na krvicku,budem na Teba mysliet a drzat paste....verim,ze mimi sa len neskor uhniezdilo a zajtra nabehne aspon nejaka hodnota hcg....

silvinnka
13. apr 2011

zajtrajsim vsetkym cakatelkam na krvicku,drzim silno palce !!!

deni73
13. apr 2011

@mabumi Ahoj, ja chodím do Gyncare-u, pri prvom ivf som si dala to lepidlo, pri 2. nie, nevyšlo to ani raz, málokomu to pomôže, iba výrobca vykazuje väčšiu šancu s lepidlom pri ivf .

renattka24
13. apr 2011

@daska1977 Joj je mi to luto.Vies ja som tiez plakala a velmi.Tak viem ako sa citis.Ta tuzba po babatko a hlavne po // kolajnickach na testiku boli strasne silne.....ale skus to prekonat a bojuj dalej.Mas este nejake zmrzlinky????

renattka24
13. apr 2011

@silvinnka Dakujem mojko.Ale neverim,ze by sa uniezdilo....ale som pripravena na dalsi pokus.A dufam, ze mi to Docentko schvali a hned mozem pokracovat do dalsieho kola.......A ty ako sa citis???V sobotu teda testujes?Drzim pastiky nech tam mas poriadne silne // kolajnicky 😀 😀 Budes prva co to tu prerazi, lebo toto uz tu asi neni ani normalne ake nestastie tu mame 😠 😠

dicinka1
13. apr 2011

@monikad dakujem..doky do toho nikoho netlači to je pravda..keby nie tej nastenky...ani neviem že to je...existuje...ale je jasne,že zvyšuje upešnost..je to jedno čo to stoji..ked sa ide na IVF-KET tak na korunky netreba pozerat..však?

makovicka53
13. apr 2011

@dorotka66 moja ale to nemusi znamenat nic zle drzim palceky a setri sa 🙂

makovicka53
13. apr 2011

@brita 🙂 ano toto nam treba...drzkaj sa 🙂

dorotka66
13. apr 2011

@squella ☹ aj nám je smutno, ale dnes som sa dovolala do caru a ideme na KET v máji.....čakám debilný menzes....

dorotka66
13. apr 2011

@makovicka53 no máme obe smolku ☹ , že nám to nevyšlo. v máji ideme na KET aj vy? 🙂

dorotka66
13. apr 2011

@dicinka1 kam chodíš do caru? ja som si myslela, že do splnu? či inam? zaujímam sa o to, kde dávajú to lepielko 🙂

squella
13. apr 2011

@renattka24 nerobila 🙂 počkám, ak to má byť, tak to príde 😉

dicinka1
13. apr 2011

@dorotka66 do gyncaru do KE...niekomu pomôže niekomu nie..ja som si to zaplatila..na 1 ivf -ku som to nemala..dost som šetrila pri tomto ivf-ku aj na liekoch..a tak to aj doadlo..mala som s fostimonom iba 4 vajka..a len 2 dobre..a neujali sa..zaplatili sme si len icsi...po 2 krat som mala gonal..a mala som 19 vajok..z toho 14 sa oplodnilo pomocou icsi...a 7 preežilo pk...takže pri 2 ivf-ku som už nešetrila..a vyplatilo sa..mam krasnu dcerku...

squella
13. apr 2011

@dorotka66 tak do tohooooooooooo! april uleti ako voda a ide sa no to 🙂 drzim palcok, teraz to vyjde!!!!

dorotka66
13. apr 2011

@dicinka1 no dicinka, my sme nemali na pláne žiadne šetrenie a tiež to nepomohlo 😉, ono to niekedy nie je len o peniazoch. aj ja som mala gonal a 20 vajok 😉 rozmýšľala som nad tým lepidlom, ale spln ho asi neponúka, aspoň o tom neviem. a ty si už absolvovala 2 IV????

dorotka66
13. apr 2011

@squella squelli ono to síce ubehne, len neviem čo bude s mrchou 🙂 , teraz sa snaží "predrať" a zatiaľ neúspešne a to nehovorím čo bude v máji. už som sa predbežne informovala na vyvolávačku 😉 ale sestrička v care bola dnes vážne zlatá, vraj keď ste boli taká nastimulovaná (teda skôr prestimulovaná), tak tomu dávala veľkú šancu. bola smutná a veľmi milá 🙂

dicinka1
13. apr 2011

@dorotka66 no ano,niekedy nezalezi na peniazoch...ale ak to nevyjde...vycitas si to...ze preco sme si nezaplatili toto..atd...podla toho kde je problem..u nas bol problem v spg...skoda,ze sme to neriesili skor,ze kde je problem..manzelovi by sme zachranili zdravie..vitaminy nestacili..zlepsil sa spg..ale nie natolko aby som otehotnela..nakonmiec o 2 roky mu zistili zlyhanie obliciek..dosledok zapalu..pracoval na stavbach...a musel sa niekde nachladit a nevylezal to..trebalo korunky na ivf..na šeky..nemal čas na doktorov...na 1 ivf sme boli v roku 2007 v oktobri..na 2 ivf sme boli v septembri 2008...a spln nema to lepidlo..ma ho iba gyncare.. ☹ bola som aj v splne..ale necitila som sa tam akosi dobre...neviem..vnutorny hlas mi vravel,ze mam ist do gyncare..a dobre som urobila..doky vela nenahovori..treba sa pytat...a on vysvetli...som s nim spokojna.fakt..a ani po neuspesnom ivf som nerozmyslala,ze pojdem inde...verila som mu..proste asi neboli kvalitne vajka po fostimone..slabo som reagovala...

dorotka66
13. apr 2011

@dicinka1 dicinka, ja tiež nie som spokojná v splne, ale máme tam 8 mrazáčikov a tak ich predsa nenecháme len tak 😀. je mi naozaj ľúto manžela, aj môj má zlý spg, 1% pohyblivosť....des. ale 13 sa oplodnilo a 10 bolo vhodných na vklad a na mrazenie, takže veríme, že sa to podaríííí. no a ak to nevyjde, tak určite meníme car, len sa ešte neviem rozhodnúť kam by sme šli. čo tu čítam, stretávam sa s rôznymi názormi a pre mňa je veľmi dôležitý ľudský prístup lekára. ja pracujem s ľuďmi a slušné správanie je moja úchylka...no ak je lekár nekomunikatívny, neprimerane arogantný (niekto tomu hovorí "asertívny" , tak to žiaľ nedokážem prehrýzť....

makovicka53
13. apr 2011

@dorotka66 mrzi ma to...ja neviem ale ani jednej to este nevyslo sakra...co sa deje ...ano ideme aj my v maji..dnes som bola v heliose po instrukcie a tabletky ...dali mi nejake za 17 € nejake z rakuska lieky na sliznicu...nechapem preco tie ked vsetky baby uzivali estrimax.....a ideme si dat rozmrazit dva vajka a ak budu OK tak idem ich dat vlozit obe...aku si mala sliznicu pri ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre