Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krista
24. jan 2009

slanina • 22. leden 2009 ve 20:03
Ahojte chcela som sa opytat ci mi vie niekto poradit comu sa treba vystrihat po transfere,kolko treba lezat atd.Dakujem

pikusa • 30tt • 22. leden 2009 ve 20:30
Ahojky,napíšu,co jsem dělala a nedělala já..........
Transfer byl v pátek asi ve 13 hodin....doma jsem tak nějak proležela víkend.Pak jsem už teda pomalu doma něco udělala,ale zase opatrně,,,bála jsem se .
Tak nic těžkého netahej...
Já pak chodila ven na procházky,miminko se nedá vyležet,ale stejně jsem hodně odpočívala.
No a čekala jsem,jak to dopadne....................... a dopadlo 🙂
jinak,jsem slyšela,že se nemá žehlit...........ale nevím proč,ale já nežehlila 🙂

hnedoocka23 • snž • 22. leden 2009 ve 20:35
ahoj,já jsem po Et ležela 5 hodin v centru a pak jsem jela domů..polehávala jsem,jenže pak jsem chytla 1.stupen OHSS,takže jsem si poležela 8dní,aby se to nezhoršilo..a výsledek?Bohužel to nevyšlo 😉 Ale nevzdávám se a jdu dále..nic jsem asi 12dní nedělala,nežehlila,nevysávala..jen procházky 😉

pikusa • 30tt • 22. leden 2009 ve 20:39
Jo OHSS,pozor na něj,já ho rozpila 🙂 bumbala jsem opravdu hodně,protože mi hrozil.No taky jsem měla 30 folíků z toho 23 vajíček,

len • 22. leden 2009 ve 20:48
Pět minut po transferu jsem v klidu odešla do práce, kam jsem chodila i v následujících týdnech. Pravda, pracuju v kanceláři a nemám nijak náročný dojíždění. Neprováděla jsem žádný velký sportovní výkony, nepila alkohol a kafe, vyhýbala se zakouřenýmu prostředí a prvních 14 dní brala Utrogestan. Podařilo se. To, že to skončilo MA v 8.tt je věc jiná, ale to zahnízdění samotný prostě moc ovlivnit nedokážeme, hlavní je nijak to nepřehánět a nepřepínat se, ale pokud je člověku dobře, tak takové ty běžné aktivity a procházky nic nepokazí, jenom trochu odreagují, což je jedině dobře 🙂

slanina • 22. leden 2009 ve 21:11
No tak sa budem chvilu setrit a nebudem zehlit a uvidim.Dakujem velmi pekne za odpovede

cikyta • 27tt • 22. leden 2009 ve 21:15
V den transferu som 15 min. ležala v care a potom aj cestou domov v aute a aj doma. Ležala som,lebo to dr.kázal a bolelo ma strašne brucho skrz plný moč.mechur.No na druhý den som už fungovala v bežných domácich prácach a bola aj na vychádzke chvílu vonku.
Tak možnože mi to pomohlo,pretože čakám bábatienko. 😵

dolcevitta • snž • 22. leden 2009 ve 21:18
Ahoj baby,ja som tu nova....zajtra mam transfer 🙂 Chcem sa opytat ci mate skusenost ci uz niektora ostala tehotna bez predlzenej kultyvacie? 🙂

babulka123 • 12tt • 22. leden 2009 ve 21:21
dolcevitta.. neboooj takych nas je.. aha aj ja..
a ja som to riesila podobne ako Cikyta... ja som lezala 15 min v CAR na koze priamo, potom konecne na WC, potom som este asi 45 min lezala tam a ptoom sme isli domov. este sme sa boli po ceste najest, prisli sme domov, tak som si lahla a na druhy den som normalne fungovala doma... ked sa mi chcelo tak som lezala ked nie tak som sa motkala.. a pomohlo.. pri 1 ivf sompoctivo lezala a asi to nebolo dobre.. pohyb pomaha prekrveniu maternice a babatko sa moze lepsie zakusnut.. si aspon ja myslim

vsetkym vam prajem vytuzene // a drzim palce...

dolcevitta • snž • 22. leden 2009 ve 21:24
Dakujem babulka,teraz som kludnejsia 🙂 a zajtra sa ozvem ako to dopadlo 😉

babulka123 • 12tt • 22. leden 2009 ve 21:29
zlatko hlavne kluuud.
ja si dodnes pamatam jednu vec co mi hovorila strasne mila sestricka v CAre, treba to brat vazne, ale nie tak aby ste sa tomu poddali a v pripade neuspechu sa z toho zlozili... a mala pravdu , 1 x som to prezivala tak ze som myslela ze je to koniec sveta, 2x som si povedala vyjde vyjde nevyjde nevyjde, budem skusat kym sa bude dat.. takze treba troska nadlhad a uvidis vsetko bude ok .. velmi drzim palce..

dolcevitta • snž • 22. leden 2009 ve 21:35
😉 si zlatucka,beriem to s rezervou,mala som jedno mimomaternicove,tak premna bolo to koniec sveta 😒

dolcevitta • snž • 22. leden 2009 ve 21:52
Nebude vadit po transfere 1 a pol cesty autom?

babulka123 • 12tt • 22. leden 2009 ve 22:03
nie, ale nesoferuj, skus si spravit nejake pohodlie a dajako si lazkat..

dolcevitta • snž • 22. leden 2009 ve 22:12
Dakujem babulka 😉 dobru nocku 😔

dorra • snž • 22. leden 2009 ve 22:21
Ahojte holky, dolcecitta.. hodně štěstí na zítra i dále!! Mně transfer čeká možná za dva týdny, už se nemůžu dočkat. Taky jsem to pokaždé řešila s nadhledem, v mém případě jsem spíš nevěřila, že se to podaří a šla jsem do toho jen kvůli svému muži. Ale posledně mě všechno přesvědčilo, že těhotná jsem. Sice to trvalo taky jen 8 týdnů, ale zázrak se stal. Takže teď se těším, i když vím, že se to zase 7x nemusí podařit. Cestu mám taky hoďku a půl, žehlila jsem, chodila jsem do práce. Ale teď si poprosím o neschopenku a budu si užívat doma s pejskou a dělat to, na co nemám už dlooouho čas. Nikdy neležím, ale žehlila jsem. Netušila jsem, že to není dobré, hmmm..
Tak do dalších dnů držím pěstičky!!!

jmisa • 17tt • Včera v 06:31
Po transferu, byla jsem celkem 3x, jsem ležela v CAR asi 40 minut a pak jsem odřídila auto dom a běžně fungovala. Do práce tedy nechodím, ale jinak jsem dělala všechno. Asi týden jsem nežehlila, neluxovala a netahala těžké nákupy apod. To tedy nedělám do dneška 😀
Lítala jsem s psicí po polích, po kamarádkách atd. Myslím, že je to o štěstí než o ležení.

dolcevitta • snž • Včera v 15:57
AHoj kocky ..a uz som po transfere 5 hodin,teraz lezkam 🙂 kedy moze nastat uhniednenie?Dala som si aj embryo lep,ma stym niekto skusenosti?

dicinka1 • 22tt • Včera v 16:09
dolcevita..ja ...... 😵 😵 😵 😵 ak si si dala lepidlo..uhniezdilo sa hned! 😉 tak mi to povedal HERMI... a ze je uz rozhodnute.. 😉

vm72 • 1d, snž • Včera v 16:19
Ahojky!
Můžu se prosím zeptat co je to ten embryolep...??? 😕

dolcevitta • snž • Včera v 16:38 [Uživatelka nemá žádná alba]
| Change | 78.99.133.211
Která pravidla porušuje: | Zruš
dicinka,a mala si aj predlzenu kultyvaciu?takze budem verit a cakat 😉
vm72 embryolep-je lepidlo pre embrya,pre este vacsiu uspesnost otehotnenia 😉

vm72 • 1d, snž • Včera v 16:39
dolcevitta-děkuju! Byla jsem na transferu celkem 4x,ale ani jednou mi to můj Dr.nenabídnul.Tak jsem docela překvapená,že něco takového vůbec existuje. 😕

dolcevitta • snž • Včera v 16:49
😕 vm..tak to sa cudujem 😕 je to iba na vlastnu ziadost,plati sa za to.

vm72 • 1d, snž • Včera v 17:17
A můžu se zeptat kolik se za to přibližně platí? Je mi jasné že každý CAR bude mít asi svou cenu,ale abych věděla alespoň zhruba.
Docela mě teda štve,že mi o tom Dr.neřekl,obzvlášť když bych si to stejně platila sama,tak mu už vůbec o nic nejde. 😒

mishka • snž • Včera v 17:29
ahoj, jen jsem sem k vám nakoukla, protože v pondělí jdu na OPU a ET bude ve čtvrtek nebo pátek... a ten embryolep teda slyším poprvé...

dolcevitta • snž • Včera v 17:52
vm..je to 2000sk...a ty pises z Ciech? 🙂

vm72 • 1d, snž • Včera v 17:54
Ano,z Čech.Konkrétně Pardubice. 😉

dolcevitta • snž • Včera v 17:55
vm sorry,3000sk

vm72 • 1d, snž • Včera v 17:59
Tý jo,docela pálka. ☹ Ale díky za info. 😉

kapunka • snž • Včera v 18:19
ahoj - me čeká příští týden KET - ale ten lep taky slyším poprvé - jak se to jmenuje odborně?

uly3 • snž • Včera v 18:29
ahojte 😉 všetkým po transferi držím palce nech si najdete
svoje vytúžene //

dolcevitta • snž • Včera v 18:30
aho Kapunka,ten lep sa vola EMBRYOGLUE-Lepipodle pre embrya 😉 uvidim aky bude uspech 🙂 A som zvedava ako dopadne KET,aku ti davaju sancu? 😉

kapunka • snž • Včera v 18:32
to nevim..první IVF nevyšlo..nic mi není jsme jen po mimoděložním a bez vejcovodu..tak uvidíme....nikdy se to prý nedá dobře odhadnout a už vůbec prý dávat šance..je to prostě buď a nebo.... 😒 moc se bojim to víš... 😔

luly3 • snž • Včera v 18:32
to lepidielko neponukaju v každom care zda sa mi
že iba v iskare

dolcevitta • snž • Včera v 18:34
Kapunka ja mam 1.IVF a tiez som po mimomaternicovom a bez vajcovodu,to je nahoda.

kapunka • snž • Včera v 18:36
hmm, to je divný..mě ho nenabízeli a to jsme říkala, že na penězích mi vůbec nezáleží... 😖 jsmen v Gestu

kapunka • snž • Včera v 18:37
dolcevita a kdy jdeš? 🙂

kapunka • snž • Včera v 18:37
klidně pojd za náma do Mimísci 2009 🙂

dolcevitta • snž • Včera v 18:39
Dnes som mala prenos 🙂 🙂 2 babuliatka 🙂 a som gyncare

kapunka • snž • Včera v 19:17
jaj - tak držím palečky!!!!!!! my jsme na té druhé diskuzi všechny ještě před ET nebo KET 😀

slanina • Včera v 19:35
Ahojte a mozem sa spytat v ktorych centrach robia to lepenie?robia to aj v gynfive?

luly3 • snž • Včera ve 20:35
slanina ahoj
ja chodím do GF a nie tam to určite nerobia
pýtala som sa na to 😉

slanina • Včera ve 20:46
Aha tak preto no skoda vyzera to nadejne.A ku komu chodis luly?

dicinka1 • 22tt • Včera ve 20:48
dolcevita..to lepidlo maju iba v GYNCARE v KOSICIACH... 😉

a ano mala som aj PK...lepidlo a icsi..+ zmrazenie... 17 000 sk..vsetko spolu...a injekcie 11 200 sk

dicinka1 • 22tt • Včera ve 20:48
mala som gonal 😉

ceertica • snž • Včera ve 21:39
ahoj slaninka!! oddychuješ?! som doma ,zatial nebolo treba íst,velmi prší.všetko ok? Brucho nebolí?

slanina • Včera ve 22:12
Certica mas internu postu alebo uz si musela ist makat?

dicinka1 • 22tt • Včera ve 22:23
slanina..myslim,ze to robia iba v GYNCARE 😉

dorra • snž • Dnes ve 13:10
Ahoj holky, taky nic o ton lepidle nevím a čumím..

bubulienka • Dnes v 16:26
Ahoj holky mne by taky zajimalo neo o tom lepidle,ale slyšim to poprvne hlavne dolcevitta dej vedet jak to dopadlo moc mne to zajima držim palce ja jsem po 1 IVF a bez jednoho vejcovodu po mimodeložním tehotenství,ale přirozením.....

deny3
31. jan 2009

ahojte, ja len čumím, čo všetko sa dozvedám, v pondelok som bola prvý krát na IVF a teraz čakám a som nervózna. Je smutné, že viacej vecí sa dozvedám od vás ako od lekára. Každú chvíľu ma ťahá robiť si test, ale asi je ešte veľmi skoro.

misik1
autor
31. jan 2009

ahoj deny,
lekari nevravia vsetko, tu sa naozaj vela veci dozvies....
niekto testuje uz na 5.den, niekto na 9. den po transfere a niekto vydrzi az do krvneho tesu po 14 dnoch...zalezi od toho kto ma ake nervy...su o dlhe dva tyzdne cakania..ja som netestovala...drzim ti palce, nech je to ivf uspesne 🙂 😉

dicinka1
31. jan 2009

deny drzim palceky..ja som testovat musela..teda nemusela,ale chcela..boli to riadne nervy..bolo to moje 2 ivf.. 😵

deny3
1. feb 2009

vďaka za podporu, je super, že takáto stránka existuje 🙂 ,najbližší držia palce, ale nevedia aké to je, vy všetky tomu lepšie rozumiete, minulý rok som mala dve inseminácie a nič, tak lekár vzhľadom k veku odporučil IVF, pochválil sa s cellkom dobrou úspešnosťou, ale ako čítam tie pokecy, tak väčšinou to vychádza na ďalší pokus.

dorra
4. feb 2009

Ty jó, holky, hrozné čekání. A to čekám teprve na Et, který by měl být AŽ v sobotu 😅 . Jdu uklízet a zařídím si z kumbálu trucovnu, jo?

dicinka1
4. feb 2009

deny chodis ku Hermanovi 😎

deny3
4. feb 2009

Chodím k Hredzákovi, nemôžem sa sťažovať, síce málo hovorí, ale on je vraj taký, to mi povedala aj moja gynekologička. Išla som rovno k nemu, čo predchádzajúci gynokológ zlyhal na celej čiare. Včera som si robila test, po týždni, nemohla som vydržať, bola tam veľmi, veľmi slabunká čiarka, to som ešte nikdy nemala, tak som sa hrozne potešila. Ale neviem, bolí ma v podbrušku, ako pred .., ale zajtra zopakujem test, nedá mi to.

katy2
4. feb 2009

deny, drzim palce 😵 😵 😵 😵 ta ciarocka je dobre znamenie..... 😵

deny3
4. feb 2009

ale čo tie bolesti? to ma stále pletie.

vierka
4. feb 2009

ahojte babulky... ja mam po prvom IVF uz tyzden a stale domacim testom odolavam... presne o tyzden ma caka krvny test, tak som zvedava ako dopadne mi... 😀

deny - drzim palceky aby to vyslo 😉

katy2
4. feb 2009

deny, tie bolesti v podbrusku ta budu sprevadzat cele tehu 😉
inak ja mam vsetky moje testy v labume... ja som neodolala.... 😉
vierka aj tebe drzim palce 😵

deny3
4. feb 2009

díky vierka, po dvoch neúspešných IUI má aj tá slabá čiarka potešila, nech to dopadne ako dopadne. Mám už pokročilejší vek, tak trochu viac tískam na prírodu.

vierka
4. feb 2009

katy - dakujeeeeem 😀 na tvojich testikoch je krasne vidiet ako sa ti pekne ciarka zosilnuje 😉

deny - jasne ze pri IVF je vacsia sanca ako pri IUI a drzim palce aby sa podarilo 😉 my sme sli priamo na IVF...

katy2
4. feb 2009

deny, velmi ti drzim palce, aby tie // znamenali tehu.... 🙂 aj ja uz mam svoj vek, nakoniec sme sa baba dockali.... tiez som chodila do splnu.....

deny3
4. feb 2009

poviem pravdu katy, že na tých prvých testoch veľa vidieť nie je, fakt len náznak, tiež som na ten svoj čumela dobrú chvíľu, ale aj dnes je vidieť tú druhú. Ja v lete budem mať 39, nešpecifikovanú neplodnosť, preto Hredzák skúsil IUI, ale len dvakrát, aby som stihla IVF, kým mi niečo poisťovňa prepláca.
Keby som nemala ten vek, tak mi lekár povedal, že sa so mnou ani baviť nebude, nech si len ďalej skúšame, že ani neúspešný rok nič hrozné neznamená.

katy2
4. feb 2009

deny, ja mam 39 v aprili.... a je to nase 2.IVF..... som rada, ze to vyslo..... kedy mas ist na krv?

dicinka1
4. feb 2009

deny..ja som tiez testovala..kuk album..ja som mala take slabunke ciarocky... 😵 😵 😵

a bolesti ako keby mala prist menstruacia som mala aj ja..nic sa neboj..ako pise katy..ta bolest ta bude sprevadzat cele tehu 😵 😵 😵

ani hredzak,ani hermi vela nenahovoria..musis z nich vsetko tahat... 😉

katy2
4. feb 2009

dici, ahoj 🙂

deny3
4. feb 2009

ste zlaté, ale tá bolesť nepotešila,ak to aj vyšlo, to budem každú chvíľu panikáriť. No vidím katy, že aj ty si to mala na poslednú chvíľu,keby som bola už tak ďaleko ako vy dievčatá.
dúfam, že tie neúspešné IUI sa rátajú, a tak teraz ten tretí pokus vyšiel, trojka je moje šťastné číslo, aj tri embryá mi vložil, v pondelok idem na krv, tak uvidím.

dicinka1
4. feb 2009

katy avoooooooooj..tak co..ako pohyby uz citis? 😵 😵 😵

dicinka1
4. feb 2009

ja som ich tak uplne registrovala az od 22 tt..od zaciatku 22 tt teda,ak mam byt presna.. 😉

katy2
4. feb 2009

deny, aj mne vlozil tri, dve sa chytili a jedno sa prestalo vyvijat.... takze mame syndrom miznuceho dvojcata.... ale to jedno babo je silny bojovnik.....
strasne ti drzim palce a urcite daj vediet, ako si dopadla.... a mozes sa pridat k nam do temy SPLNaciek..... 😉

deny3
4. feb 2009

aj ja budem vďačná aj za jedno bábo, do tej témy sa pridám, až keď to v pondelok ok dopadne.
Tie pohyby dicinka závidím. 🙂

katy2
4. feb 2009

dici, pohyby citim presne od zaciatku 21tt, teda od 31.1. Zatial len take jemne kopanceky, ale jeden uz citil aj manzel 😵
deny, cakame ta medzi splnackami.... drz sa.... 🙂

dicinka1
4. feb 2009

deny,nemas co zavidiet..ved o par tyzdnov to budes citit aj ty..je to super..pretoze vies,ze babo rastie a hlavne ze zije..ked sa mi neozyvalo..lebo bolo este velmi male,tak som na neho stale myslela,ako mu je,ci zije a tak.. 😅

a ak mas uz na testiku // hoci slabe..tak budes urcite tehulka..hlavne sa netreba vzdavat..a verit ze sa to podarilo... 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
4. feb 2009

katy to je super...hejze je to nadherne??????? 😵 😵 😵 😵

katy2
4. feb 2009

dici, je to super pocit...
uz sa tesim na piatok, ideme na velky uzv, dufam, ze vsetko bude v poriadku a hlavne, ze sa nam drobec ukaze, co je zac.... 😉

dicinka1
4. feb 2009

katy,ja idem zajtra..tiez sa tesim...ved je uz nacase ze nam povie co cakame...bo furt ze nevidno..ta nevidno 😀

moj doky ked si nie je isty,tak nam to nepovie....aby som na neho potopm nekricala.. 😖

zulka29
4. feb 2009

Deny aj moje šťastné číslo je 3..
3-tí KET
3-ti krát tehotná
3-embryjká
30.1 - pozitívny test
len vklad bol 19 - ale aj to je 3x3=9 😵
a 23. mám ultrazvuk ... 🙂
len dúfam, že tam nebudú 3 bábatká, lebo by mi rozpučili bruško podľa mňa 🙂 ale budiš 😵
veľa šťastíčka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre