Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

shailina
14. apr 2011

@mabumi no moja ti poviem akože ked mi to oznámil že ich je tolko tak som už začala pochybovať či dobre počujem či by som od neho nemala isť k ušném len ked ja som tak chcela aby mi vložil 3 ale bála som sa ho to spýtať ☹ nevadí ale vieš ako sa hovorí pomaly človek dalej zájde 🙂

shailina
14. apr 2011

@munuska moja a daj zajtra vedieť čo povedala sestrička nech sa môžme tešiť s tebou 😀

silvinnka
14. apr 2011

ahojte,dnes je nejaky den DEBIL,od rana som nejaka precitlivela,aj som si poplakala,menzes nastastie nechodi,ale mam take zmiesane pocity ....kurnik nech uz je sobota a testnem lebo ma porazi....nejak so mnou tie hormony co jem mavaju,len revem a na nic nemam naladu....a k placu nemam zatial ziaden dovod....od vcera pracujem a aspon to mi trosku pomaha a prichadzam na par hodin na ine myslienky....
renattka ako si mi dopadla,mame uz vysledky z krvicky?

mabumi
14. apr 2011

@silvinnka ale však to nemusí byť zlé znamenie že si taká precitlivelá 😀 . ber to z tej lepšej stránky. povedz si, že najbližších + - 8 týždňov to nejako vydržíš 😅

renattka24
14. apr 2011

Ahojte babenky.Do rana do mna vliezol nejaky bacil!som chora.Mam velmi chytene priedusky!ale mam este jednu spravicku!!!

mabumi
14. apr 2011

@renattka24 ááááááááááááááááá, to bude konečne dobrá správička 😀 😀 😀
však sme si už zaslúžili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak gratulujem ???? 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😅

renattka24
14. apr 2011

Dnes bol den D.Bola som rano na tehotenskom teste a sestricka mi volals povedala ze test je Pozitivny😀😀 Normalne som jej neverila!Stratila som rec a ani som sa jej nespytala na hodnotu!😅Babanky moje som stastna a aj slzicka stastia vybehla😀Neberila som ze sa to podari.ked som videla ten negativny test tak som sa s tym zmierila a vyplakala som sa.Teraz musim ist v pondelok na kontrolny test tak dufam ze sa tam fazulka uchyti ked som chora.Dakujem Vam vsetkym za podporu.Moc ste mi pomohli,este nemam vyhrane ale prajem to kazdej cakatelke co tu caka na mimi.8-)

silvinnka
14. apr 2011

@mabumi zlata ,dakujem 🙂

mabumi
14. apr 2011

@renattka24 ja som to VEDELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! joj, a teraz čo mám robiť ? ani neviem, čo mám robiť čo som taká bez seba 😅 😅 😅 😅 😅
no gratulujem, som vravela, že niekto mi musí posielať vírusíky na máj. a možno sa to ešte aj dorottke otočí, to by bolo super.
a @squella ako dnes? no už by sa to mohlo rozbehnúť 😅

renattka24
14. apr 2011

@squella Moja tak ako??Drzim pastiky😎

renattka24
14. apr 2011

@mabumi Ani mi nehovor!Je to take neuveritelne.Na 11 den som robila test a bol tam duch😝Precitala som vela tu na MD prispevkov a hlavne skusenosti a ziadna nemala ducha na 11 den.Tak som tomu neverila,ze sa mi to podari.😀😀Neviem co mam od radosti robit😅😅

munuska
14. apr 2011

@renattka24 Gratulujem! Prezivala som s tebou! Velmi sa tesim, huraaaaa! Konecne prva lastovicka! Ja vam vediet zajtra!

mabumi
14. apr 2011

@renattka24 no veď ani ja neviem čo robiť, a to nie sú ani moje výsledky (kiež by boli aj moje také) 😅
tak máš krásny darček k narodeninám - ty trochu vopred, a ja by som mohla mať mesiac po termíne. 😵

munuska
14. apr 2011

Dievcence poradte! Ja sa citim ok, len by som stale niekam cestovala...Vcera som bola na navsteve u kamosky 20km a cesta bola dost zla-sama jama, stale som spomalovala, aby som mojich chrobacikov nevytriasla, neviete moze taketo cestovanie autom po nasich slovenskych cestach ohrozit hniezdenie?

munuska
14. apr 2011

@shailina urcite dam vediet! A budem sledovat ako sa to vyvija u teba, ci ten datum 6.4. je naozaj carovny a stastny, dufam, ze ano!!!!

mabumi
14. apr 2011

@renattka24 inak ten deň bláznov si z teba ozaj dobre povystreľoval 😀 😀

renattka24
14. apr 2011

@munuska jee Dakujem a zajtre budem na Teba moc mysliet a myslim ze ti mozem poslat vyrusik TTTTTTTTTTT ale posielm ho kazdej cakatelke😎
@mabumi To ano mam najkrajsi darcek k narodeninkam.A urcite aj ty ho budes mat mozno neskorej ale bude urcite.Si nabudena hormonami.Tak ako ja a urcite sa to teraz podari😝

munuska
14. apr 2011

@renattka24 dakujem za virusiky! Ja sa velmi tesim, ze ti to vyslo, lebo to tu bolo zufale...hovorila som muzovi, ze kolkym babam to tu v poslednych dnoch nevychadzalo, ale ty si konecne pozitivny priklad, ze to ide! Dufam, ze aj ja budem zajtra dalsia! Co si robila, ked ste zahniezdili? Bola si doma? Cestovala si autom?

renattka24
14. apr 2011

@mabumi Tak to si vystihla uplne presne 😀 😀 😀 To bol teda Prvy April 😀 😀
@munuska Nemas za co.Prajem Ti to, aby si mala taku radost ako ja.Ja som tiez hovorila muzovi, aka mala uspesnost tu v tejto nasej skupinke je a nebol moc nadceny.len prekvapeny preco je to tak.... ☹
Inak ja som na PN hned po prenose som sa dala vypisat.Ja pracujem 8- 9 hodin na nohach a este k tomu vo vyrobe kde mame pohyblivu linku.Takze je to dost tazka praca....a je mi lepsie doma 😎 😎 Mam pohodicku a hlavne ziadny stres 😀 😀 Ty si pisala ze vela cestujes, no neviem ci to nejako ovplyvnuje mimi.... 😕 Ale nemyslim si ze by to dosledok vytrasenia chrobacikov 😀 😀 Budem zajtra moc drzat pastiky 😎 A verim ze dobre spravicky sa budu teraz len kotulat 😀

renattka24
14. apr 2011

@daska1977 Neboj moja.Trosku sa cez to prenesies.Nacerpaj nove sily a sup do dalsieho kola.Predsa sa tak lahko nevzdame 😎 Viem, ze je to tazke ale co neurobime pre mimi 😎 Tak Ti prajem vela stastia 😎

shailina
14. apr 2011

@munuska no pokial by to vyšlo tak ver tomu že svoje štastné číslo 3 zemním na 6 a dufam že tvoja odpoved bvude tiež pozitívna 🙂

shailina
14. apr 2011

a neviete náhodou niekto lebo som sa na nejakej stránke dočítala že ked ma žena ráno bazalnu teplotu nad 37,0 tak že to znamená tiež tehotenstvo ale neviem na akej stránke to bolo neviete či je to pravda lebo už aj tu som si každe rano začala merať 🙂

mabumi
14. apr 2011

@shailina a máš 37 ? 😀
ja si nemeriam, lebo ja mám zvýšenú stále 😝

shailina
14. apr 2011

@mabumi no merala som si asi od februára tak dajak ale potom som prestala mala som aj normálne níku 36,5 a už 5 den mám 37.1 ráno a cez den sa to pohybuje okolo 37,5 a nevieš či to može znamenať aj tehotenstvo ???

shailina
14. apr 2011

@mabumi a kolko máš ti bazalku ??

mabumi
14. apr 2011

@shailina môžeš byť tehotná, ale môže ti ju zvýšiť aj utrogestan. zabudla som, berieš ho? asi áno keď si po ET.
ja mám tiež stále zvýšenú aj normálnu teplotu, takže bazálnu si už dlhšie ani nemerám. ale ja ju mám zvýšenú aj bez liekov 😒 a už veľa rokov 😉

shailina
14. apr 2011

@mabumi fuha tak to ti nezávidímm tu teplotu ja som mala iba raz v živote čo si pamätám a to bolo asi 38,2 a nikdy nie vyššiu no šak uvidíme či to bol utrogestan alebo nie dnes som išla okolo drogerie a opäť ma lákalo kúpiť si tehotenský test ale som sa premohla dajak a nekupila om si ho lebo je mooc drahy ☹

squella
14. apr 2011

@renattka24 Zial moja, ja nic, ale TEBE GRATULUJEEEEEEEEEEM!!!!! Moc sa teškááááááááááááám! 😵

renattka24
14. apr 2011

@squella Jaj moja to mrzi.Ale este pojdete skusit,ci?Dakujem za gratulaciu ale este tomu neverim 😀 😀

squella
14. apr 2011

@renattka24 skúšať ešte môžeme 2X, ale teraz trošička pauzička 😉 sú iné veci teraz ešte v hre....
A ty VER"""" je to tam, tak si to užívaj a teškaj sa mooooooooooooooc, najviac ako sa len dá!!!! Si naša jednička - a aj s hviezdičkou a moc ti budem držať palčoky!!!!
Hurááááááá, Renke sa to podarilo - mám chuť kričať z plného hrdla - to dáva nádej aj nám, že to ide 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre