Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
16. apr 2011

@silvinnka a kde je u vas problem? 😕

silvinnka
16. apr 2011

@dicinka1 problem je v tom,ze ja bez problemov prirodzene otehotniem,ale vzdy potratim-3x ....vsetky testy,vysledky mame o.k ,dr.mi odporucil ivf,ze vyberu najsilnejsie a najlepsie moje vajko,prdlajs....pri stimulke som mala 7 vajok a len jedno sa podarilo ICSI oplodnit,ostatne nesli nijak oplodnit...po rozmrazeni,sa krasne rychlo delolo,dali sme ho na PK,ale na v 5ty den vkladu bola z neho morula-trosku sa spomalilo....embryologicka povedala,ze je krasne,zdrave,len ostalo trosku lenive....tak neviem....pri mojich tehu ,vzdy v den menzesu som mala slabu ,druhu ciarku,teraz som 2 dni po ,,ocakavanom,, menzese a nist.....este dufam,ze sa predsa len trosku pomalsie uhnezdilo a zabojuje 😠

dorotka66
16. apr 2011

@renattka24 renatka jasné, že som si dala 2 ružové, ale potom som už nemohla ☹

dicinka1
16. apr 2011

@silvinnka tak snad..ale ked nemáš kvalitne vajka...tak asi bude lepšie sa netrapit a mat darovane.. 😒 musi to byt pre teba tazke..otehotniet-potratit..otehotniet-potratit.. ☹ budem silno drzat palce,aby predsa len si mala na testiku // a preklenula tie neštaSTNE TYžDNE,v ktorych si potratila..

silvinnka
16. apr 2011

@dicinka1 najhorsie je,ze tieto,,zle,,vajka su len dohady doktorov,tym,ze aj genetika nam vysla o.k....kurnik mam len 28 rokov a plno gyn. operacii,komplikacii za sebou .... krv co mi robil docent na kvalitu vajok AMH,FSH tiez neboli zleeeeeeeeeeeeeeeee vysledky,minimalna odchylka....minule som rozmyslala,ze fakt neviem co je horsie.....ci to ked je zena kazdy mesiac v ocakavani a veri ,ze teraz sa zadarilo a dufa,ze je tehotna ,alebo sa tesi ako ja supeeeeeeeeeeeeer-som tehotna a o par tyzdnov opat len sklamanie a bolest po kyretoch....co uz,ale ako sa vravi,,co Ta nezabije,to Ta posilni,, takze budem optimista,nabijem sa pozitivnou energiou a bojujem dalej 🙂)

pici
16. apr 2011

@shailina myslim ze si testovala skoro.. urcite sa krpcekovia zabyvali... domaci test nemusi ukazat

renattka24
16. apr 2011

@dicinka1 Mne sa ta druha tiez az po limite ukazala 😀 A dokonca zosilnela 😀 😀 Drzim pastiky 😎
@makovicka53 No ja Ti poviem ze prvy krat som po KET spinila 5 dni a stale aj bolseti brucha som mala.Uvidis sposti sa to,trpezlivost ruze prinasa 😀 A ked nie tak niektore baby si davaju aj vyvolavaciu injekciu,ale ja by som to nechala na prirodu, hormonov uz sme mali dost nie?Ved uvidis ako sa budes citit. 😎 Ale do 2 dni ju urcite dostanes. 😀 Ja sa mam tak lepsie hlava ma uz neboli ale ten kasel je brutalny.....snad to prejde 😀

renattka24
16. apr 2011

@silvinnka V ziadnom pripade nevysad lieky.!!!Ziadne take.Pozri sa na mna na 11 den som mala teprva ducha takze klud 😎 Lieky pekne uzivaj a bez na krv vtedy kedy si objednana.Uvidis ze sa to podari 😎 Ved Docent vie o tvojom probleme tak snad vie co ma robit a nasadil ti aj lieky tak verim ze ti pomozu 😀 Ze dedusko 😀 😀 😀

renattka24
16. apr 2011

@dorotka66 Ach jaj my zeny si ale vytrpime 😠 😠

shailina
16. apr 2011

@pici no keby si mala pravdu to by bolo ozaj fajn

shailina
16. apr 2011

dnes som si bola kupiť 2 tehotenský test lebo ten čo som si robila v stredu bol negatívny ŽIENKY poradte bola som 6.4 na vkladanie malo by mi to už zajtra ukázať na tehotenskom teste aspon ducha aleebo ked bude negatívny tak už to je iste ☹ že nič

pici
16. apr 2011

@shailina zajtra ducha aj mohlo.. ale je to velmi individualne.... podla mna sa zbytocne vopred stresujes

shailina
16. apr 2011

juj ja viem že stresujem ☹ a tebe kedy vkladali a kolko vyberali a bola si prvý krááát???

silvinnka
16. apr 2011

@shailina neboj,aj ja som mala 6.4 vklad ,dnes som robila test a zatial negat....pockajme pekne na krv,ale dnes ma bolia krize jak svinu a brucho mam jak v 4tom mesiaci,muz sa len smeje ....takze musime vydrzat a verit 😝

shailina
16. apr 2011

@silvinnka moja šak ja toež vyzerám jak gulka bambulka nehorázne som pribrala s tolkých hormo. a k tomu ešte aj toto no a kedy ideš na krv 🙂 a akú citlivosť mal tvoj test a robila si si ho z ranného moču????

silvinnka
16. apr 2011

@shailina o tych hormonoch ktore do seba tlacimTi viem porozpravat a hlavne ten hnusny prednison co zavodnuje jak studna-bleeeeeeeeeeeee....na krv som objednana v stredu ,jedno ma tesi ,ze menzes nechodi a stavy mam ako pred...takze fajn....mala som mama test citlivost 10 ....ja v noci chodim 3x dorana cikat,takze 1.testo 4:30 a druhy o 8:00....kurniktieto strasy sustrasne,ale uz len par dni a viem na com som 🙂
kolko bunkove mimiTi vkladali?

shailina
16. apr 2011

@silvinnka juj moja neviem kolko bunkove len viem že ta čo mu podávala ich cez okienko hovorila že suuu velmi živé a dali mi dve a tebe kolko vložili a si prvý krát alebo už si bola ??? a ku komu chodíš do akého centra ??? juuuj ja mám tolko otázok dúfam že ta to neobtažuje 🙂 a kolko vajka sa ti oplodili 😅

silvinnka
16. apr 2011

@shailina nieeee,neobtazuje,som rada,ze mam skym pokecat,aspon mi rychlejsie ubehne cas.....super,ze Ti vkladali dve miminka....ja som mala 7 vajok a len jedno sa podarilo oplodnit a to ICSI,museli ho zamrazit hned po oplodneni,tym,ze som mala zdravotne problemy....prisla menzes a hnedma zacali pripravovat na KET....utros,estrofem,anopiryn a prednison.... zmrzlinka sa pekne rozmrazila a do bruska isla na 5ty den po PK....nemame ziadneho mraacika,mali sme len toto jedno ,ale zabojuje a budem si spokojne tehulkovat 🙂

shailina
16. apr 2011

@silvinnka no jasnéé že zabojuje musííí zabojovať ja mám pochybnosti či tie moje dve mimka su ešte brušku lebo podla mna to na prvý krát u mna nevíde a ked nie tak budem to musieť nejako riešiť pojdem na laparku dám sa do kopy a potom hned vložím dalšie 2 eskymáčikov. a moja u teba je ten problém alebo u manžela ????
že Vám to nejde prirodzene ???

silvinnka
16. apr 2011

@shailina jasne,ze su v brusku,spokojne si spinkaju 🙂) ,neboj sa....mam dve kamosky a hned po prvom ivf su pekne tehulky.....u nas nie je problem v nikom,skus si pozriet stranu do zadu,tam som to dnes pisala ....moje tehotenstva atd....

shailina
16. apr 2011

@silvinnka oki idem si čeknuť tu stranku a prečítam si infošky 🙂

silvinnka
16. apr 2011

@shailina pisala som to dicinka1 😉

renka1801
16. apr 2011

ahojte @silvinnka ja som tiež chodila teda aj chodím v noci cikať ale len raz za noc, a tiež som si robila test na 10. den mama test 10 citl. o 3 15 rano lebo som išla cikať 😉 a boli dve a už som ani nemohla do rána zaspať.

shailina
16. apr 2011

@silvinnka no hej už som si to prečítala a ti poviem ty si to do teraz vôbec nemala ružovééé a si spomínala že asi budeš potrebovať vajka od darcu??? juuj dufam že ich nebudeš potrebovať a vystačííš si s tým jedným.
@renka1801 a ten 10den ako si počítala lebo mne ked ich vložili 6.4 to bola streda tak to už mám počítať za 1 den alebo až 7.4 je ten prvý den

shailina
16. apr 2011

a máte nejaká skúsenosť s nosením kontaktných šošoviek lebo presne v utorok ma neskutočne začali štípať oči a musela som si ich vybrať a ked som ich dala do roztoku na druhý den som ich vyberala a tiež ma boleli oči tak som ich zahodila že su už asi zlééééé 😎 chodím jak slepttuch lebo nemám okuliare a práve dnes som sa dočítala na nete že niektoré tehotné mavajú problem pri kotaktnýchhh 😕 tak prvé čo ma napadlo boloo že to by mohol byť jeden príznak 😀 ale moc tomu neverím že by tehotenstvo ovplyvnovvalo oči a dokonca v takom skorom štádiu 😝

silvinnka
16. apr 2011

@renka1801 super 🙂 gratulujem k dvom // 😀 ,skusim pockat na stredu na krv,nechcem sa zbytocne stresovat,alebo ked tak az v pondelok testnem,to budem 12den po KET 😠

silvinnka
16. apr 2011

@shailina verim,ze darkynu nebudem potrebovat ,ale ako som pisala...idem dalej ,nezlozi ma ak bude negat. vysledok,pekne zabojujem opat!!!raz sa to musi predsa podarit 😀 .....no idem si ja lahnut,som unavena....prajem pekny zvysok vecera a krasne sny 🙂

shailina
16. apr 2011

@silvinnka Aj ja prajem bru noc a tak isto ostatným idem si tiež lahnuť unava je unava ☹

pici
16. apr 2011

@shailina bola som prvy krat, vkladali dve a teraz v piatok takze este kopec dni cakania predomnou

shailina
17. apr 2011

@pici a počkáš až na krv alebo sa chystáš urobiť si aj tehotenský test ? 🙂 lebo ja som si tiež od začiatku hovorila počkám až na krv a jeden test už mám za sebou neg. a další som kupila a ten si urobim bud zajtra alebo napozajtra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre