Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
19. apr 2011

Dnes som zase testla a je tam iba / ☹ neverím,že ja som nejaka vynimka a ukaže mi až na 10 den 😕 😅 😔

shailina
19. apr 2011

@dicinka1 výnimka potvrdzuje pravidlo 😀 😀 neboj budú 2 čiaročky 😅

dicinka1
19. apr 2011

@shailina dnes,ani naznak...žiadny duch..nič... ☹

mata1782
19. apr 2011

Ahojte chcem sa Vas opytat ci by som mohla ist na krv aj 11 den po ET to je zajtra petoze mam ist vo stvrtok ale vysledky by som mala az v utorok lebo v piatok je sviatok 😉

shailina
19. apr 2011

@dicinka1 moja ja viem že to trápi ked tam nie je nič ani len duch ☹ mi sa tešíme ako malé že možno už máme bábo v brušku a ten test ukáže neg. je to na porazenie lebo napr. ja som si aj bruško hladkala aby sa udržalo a nemala som nič ani len ducha na 5 den ako ty 😢 neboj pozri ale prvú dcerku máš tiež po ivf tak aspon možeš byť v presvedčení a kludná že sa ti aspon to podarilo a že sa ti podarí aj to druhéééé bábo ale ja nemám zatial nič a v duchu myslím aj na to či sa mi to vôbec niekedy aj podarí ☹ ale musím veriť zajtra budem mť VýSLEDKY 😀 DáMMM VEDIEť lebo test mi včera ukázal neg. a išla som na krv mala som 13 den a ten test čo som si kupila atáál 19 eur som myslela že čím drahší tým lepšííí no uidíme či mal pravdu ten test

renattka24
19. apr 2011

@daska1977 Chodim do Iscaru do Ba.Preco?Aj ty tam chodis?
@makovicka53 Dakujem a tesim sa uz na Tvoje tehulkovanie 😀 😀

renattka24
19. apr 2011

@dicinka1 Moja kazda zena je ina.A mozno sa Ti embryjko uhniezdilo velmi neskoro.Ked Ti poviem ze na 11 den po KET som mala ducha??Neverila som ze to bude pozitivne a predsa mi to potvrdili 😀 Tak nestracaj nadej.A netestikuj sa tolko, skodi ti to 😎 Kedy ides na krv??

katy2
19. apr 2011

@dicinka1 ked dobre ratam, ty si dnes 7.den po KET nie? Myslim, ze moze byt este skoro na //... Este nerob zavery a pockaj par dni.... Drzim palce 🤐 🙂

sanday
19. apr 2011

ahojte ja som tiez 5 den po KET a je to strasne cakanie ale musime verit

silvinnka
19. apr 2011

ahojte,tak ohlasujem ,ze toto moje prve IVF-KET nevyslo...krv je NEGATIVNA-bola robena na 12 den....takze lieky vysadene a pekne cakam na kramiky.....v stredu buduci tyzden,idem na konzultaciu a podpisat novu zmluvu....sup,sup do dalsieho boja za miminkom....ale haluz,ze v podstate uz po vklade sa mi embryjko prestalo delit a hned odislo,priroda si fakt ponecha len silne,zdrave jedince 🙂 ...baby ,cakatelky na krv nezufajte ak sa to hned nepodari,vsetko ma svoj cas a hlavne sa pocas 14 dni od transferu moc nesledujte,nerobi to dobre.....zbytocne sa trapime,vsetkemu treba dat volny priebeh.... 😠 😠 😠 Vsetkym drzim paste a tehulkam prajem bezproblemove tehulkovanie 😀

renattka24
19. apr 2011

@silvinnka To ma mrzi, ze Ti to nevyslo.Ale beries to velmi statocne tak som na Teba hrda 😎 Prajem Ti aby si co najskorej mala vsetky tie procedury za sebou a cakala uz na mimi 😎 A ako vies, ze hned po vklade sa prestalo delit??Pa

evi1
19. apr 2011

Ahoj čakateľky, ak Vám so skúsenosti môžem povedať jednu radu NETESTUJTE, nie zo srandy sa čaká tie 2 týždne, má to svoj dôvod ☹ Akonáhle si urobíte test a je negatívny, (čo ešte neznamená že nemôžete byť tehu) už sa len zbytočne znervóznujete a plačete a zle sa naladíte. Prosím vydržte a neurobte chybu ako ja. ☹ Som tak negatívne naladená, že to sa ani opísať nedá. 😢

makovicka53
19. apr 2011

@renattka24 moja kiezby to bolo cokoro 🙂

renka1801
19. apr 2011

@evi1 joj to je ešte skoro na testík, podľa mňa, Ja som si po skusenostiach čo tu pišu žienky povedala , že si ho urobim až na 10. deň a dovtedy som bola v nádeji a verila že to vyšlo , tak aj bolo. Počkaj ešte s tými negatívnými myšlienkami a podpor bublinku nech sa drží. A skús až neskor test.

renattka24
19. apr 2011

@makovicka53 Neboj ani nebudes vediet ako a budes cakat 14 dni 😀 Uleti to ako voda...... 😎

luly3
20. apr 2011

ahojte 🙂
@silvinnka ☹ ☹ ☹ mrzí ma to
@dicinka1 moja ako dnešný testík?????
@renattka24 😅 😅 😅 ahoj no čo tehulko ako sa cítiš????už ti je aj zle????
mne hej každý deň sa rozprávam zo zachodovou misou 😠 ale naštastie mi býva
zle len ráno a potom už v pohode a cez deň som moc unavená

och
20. apr 2011

ahojte kocky 😉
ja som mala KET v piatok, cize dnes to je 5 den a idem sa zbláznit, este nie som ani v polovici 😝 mam pocit, ze to horsie znasam ako pri prvom ET 😲 a to mam doma uvrestanca a den mi vobec nechce ist rychlo 🤐 😀 zive psycho 😀

@luly3 tak gratulujem, konecne vam to vyslo 😉 moc sa s tebou tesim

@dicinka1 ak si po KET tak vydrz este, vraj vtedy to emryjkam dlhsie trva 😉 kamaratka mala krasne HCG niakych 85 a v to rano na teste ledva duch ciarka, nevzdavaj to este, pokym nepride ms stale je nadej

renattka24
20. apr 2011

@luly3 Ahojky.No tak je mi este zle ale to je z chripky....tak este neviem posudit ako mi bude 😀 Jaj ja sa nechcem rozpravat zo zachodpovou misou 😠To ti vazne nezavidim.Ale este je mozno skoro na nejake priznaky.V podstate neviem v ktorom som tt.Pravdepodobnost 5tt.Ale neviem to isto.Az za 2 tyzdne mam ist na ULT tak snad potom budem vediet.....Tak budeme spolu cakat na Vianocny darcek 😀Uz sa tessiiiiim., 😎

dicinka1
20. apr 2011

@renattka24 ahojky..prepáč,že som neodpísala skôr..nemala som net ☹ na krvičku idem 26.4. som chora jak pes..chripka,alebo nadcha.. 😒 tak nevberím aj tak..dnes som 9 den....necham sa už prekvapit..ale už som to vzdala.. ☹

dicinka1
20. apr 2011

@och ahoj moja..ty si bola na KET? super..maš doma menšie babo ako ja..a sli ste do toho?nech sa to podari..človek túži po druhom babetku aj tak,že?

dicinka1
20. apr 2011

@katy2 MOJA,DNES SOM 9 po KET ked počítam aj den KETKA

sanday
20. apr 2011

ahoj och tak sme natom spolocne fakt sa to vlečie a inac si doma alebo pracujes 🙂

dicinka1
20. apr 2011

@luly3 negativny..ako inak...už to nechavam tak 26.4.pojdem na krv..ale už som to vzdala.

och
20. apr 2011

@dicinka1 hej sme sa tak rozhodli, sa mi nechce byt 10 rokov na materskej 😀 takto si to navalam a potom budem mat pokoj mozno, raz ked vypadnu vsetky decka z domu 😀 😀 😀 😀 ved prave ze to nebola este az taka uplna tuzba, ale mali sme 5 kuskov este v mrazaku a myslim si , ze si zasluzia sancu 😀 😀 😀

@sanday ja som s malou na materskej, akurat buduci tyzden bude mat 16 mesiacov 😉 ale ona je velmi dobre babatko, sama si odide do izbicky a hra sa tam aj hodinku 😀 ona bude taky flegmaticky introvert 😉 flagmaticky po rodicoch ale introvert, tak to netusim
to cakanie je vsak na prasky, aj som chcela testnut zajtra ale nie, budem si predstavovat, ze sa to podarilo a test si urobim az den pred krvou nech sa potom nerozplacem 😉

ivica7793
20. apr 2011

@renattka24 gratulujem k peknému HCG 😀 a aj jeden chrústik poteší 😀 😀 😀 Ja som bola dnes 2x na poradni...tak bábo rastie, už som videla ako pekne kope nožičkami, rozhadzuje ručičkami...je to milé 😀 Najskôr doktor hovorí, že som v 12tt+2, ale nakoniec som 11tt+3...a termín mám 7.november ...taký predčasný Ježiško 😀
@luly3 to ma mrzí, že Ti býva tak zle...mňa to našťastie obišlo, čo sa čudujem, lebo mám dosť citlivý žalúdok, ale som rada, že mi nebýva zle...akurát som viacej podráždená...všetko ma dokáže rozčúliť 😀

dicinka1
20. apr 2011

@och tak som si poevdala aj ja..že mam ich 6 ešte v mrazaku,tak prečo im nedat šancu?a čim skor..kedže čim dlhšie su tam,tým im je viac zimka 😵 😵

och
20. apr 2011

@dicinka1 tak tak 😉 teraz mi rozmrazili 3 kusky, jedno neprezilo a vlozili mi dve, emryologicka hovorila, ze sa maju k svetu, jedno malo 10 buniek a druhe 4, ja taaaak tuzim po dvojickach

katy2
20. apr 2011

@dicinka1 Den KET sa nerata... Takze si len 8.den, este mas sancu.... Treba verit do poslednej chvile.... Drzim palce 😵

dicinka1
20. apr 2011

@och panečky..dobre si trúúúfaš :D ja som tiež niekedy chcela dvojky..ale nakolkomanžel nie je ok..nezvládli by sme to...ale je to určite krásne mat dvojky..

dicinka1
20. apr 2011

@katy2 moja zlata..mam ta strašne rada..vieš ma stale tak povzbudit.. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre