Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
21. apr 2011

@sobka ahojky si zlata dakujem za info

makovicka53
21. apr 2011

@renattka24 veru tak aj pojdem...a ty sa mi mas ako?

bielalady
22. apr 2011

@makovicka53- stále nič? To musíš teraz čakať kým to dorazí a potom hneď začneš brať liečiky na podporu maternice a na ďalší cyklus môžeš ísť na KET-ko?
Ešte že máš veľa mrazáčikov ! Nezúfaj! 🙂

renattka24
22. apr 2011

@makovicka53 Tak potom daj vediet som ozaj zvedava preco este neprisla 😒 Ja sa mam fajn.Do obeda mi nic nechuti a co je najhorsie necitim chut jedla.Tak ked varim davam manzelovi kostovat jedlo ci je dobre 😀 😀
Babenky prajem Vam peknu Velku Noc a veeeela vody 😀 😀

pici
22. apr 2011

baby ukazal vam niekomu test / na 7mi den a nakoniec z toho bolo tehu?

tinusasa
22. apr 2011

@shailina ahoj ....mne lekar povedal, ze tie lieky duphaston a estrimax su na udrzanie tehotenstva ak tam je a inac aj zadrziavaju menstruaciu a az po vysadeni liekov ju dostanes nie pocas.

tinusasa
22. apr 2011

ahojte baby. ja uz mam 63 den od poslednej menstruacie, ktoru som dostala po neuspesnom IVF nie je to vela ?

pici
22. apr 2011

@tinusasa no to je vela

mima263
22. apr 2011

@tinusasa ja som mala viac a nebol žiadny problém. Stáva sa to

mima263
22. apr 2011

@pici už sa stalo, že ani na 11 deň neukázal a bolo to OK.

zlatanka30
22. apr 2011

@pici mne uz na 5 den po et ducha a na 7 den uz boli //

pici
22. apr 2011

@zlatanka30 😒

zlatanka30
22. apr 2011

@pici neboj budu //

pici
22. apr 2011

@zlatanka30 no uz som o tom neni taka prresvedcena

zlatanka30
22. apr 2011

@pici preco?

leamax
22. apr 2011

ahojte dievcata 🙂
prepacte, ze som vam sem vtrhla, ale potrebujem poradit. dnes mi dosla mrcha, od zajtra teda mozem zacat so stimulkou na IVF. ale - asi na mna lezie chripka alebo co, kaslem ako som kaslala aj ked som mala zapal priedusiek, mam plny nos, necitim sa zrovna ok. mam pocit, ze to najhorsie uz mam za sebou, je mi o nieco lepsie ako mi bolo vcera. do OPU by som podla mna mohla byt uz ok, ale fakt neviem. myslite, ze mam zacat so stimulkou, alebo to radsej odlozit, ked nam to s muzikom zas bude casovo vychadzat (pracuje v zahranici, tak preto).
vopred vsetkym dakujem za odpoved a zelam vsetkym krasne sviatky a coskoro // a uspesne tehulkovanie.

pa-paaaaa

shailina
22. apr 2011

@tinusasa dakujem moja ja som to potrebovala vedieť lebo som zistila že nie som tehu od doktorky tu v zahraničí a v utorok cestujem do KE a nerada by som dostala mrchu presne počas cesty . Tak som sa rozohla že tablety vysadím až v stredu ked budem na Slovensku. Dakujem

shailina
22. apr 2011

@pici neboj sa to je skoro čo som čítala plno témy tak holky tam písali že ani na 12 den im neukazal test a len doktor im v krv povedal že suuuu 😅 a podla mna budeš patriť aj ty medzi tie štastlivééé 😀 . Ja som sa rozhdla že ked pojdem už na 2 ivf tak už sa netestnem vôbec teraz som sa testovala a nič som s toho nemala 😖 a ani 2 čiarky nie su isté pokial doktor nezistí kolko mááš hcg v krvi lebo píšu tu ( a je ich dosť ) že do 6 týždny im začalo klesať a bolo po radosti proste testom never !!!!! 😉 hlavne veer tomu že sa ti to podarí a ak ukáže // v 4 mesiac. tak tomu už možeš veriť 😀

pici
22. apr 2011

@shailina 🙂 🙂

misi76
22. apr 2011

@leamax so stimulkou môžeš kľudne začať a môžeš brať aj antibiotiká, len nie už keď budeš mať embryjká v brušku. Tak prajem skoré vyzdravenie.

leamax
22. apr 2011

dakujem. @misi76, to vazne? zazila si nieco podobne? nehrozi tam, ze by to mohlo nejako negativne ovplyvnit vajicka? antibiotika nemam, ani horucku.

misi76
22. apr 2011

@leamax už sa na to pýtali kočky sestričiek u Dr.

leamax
22. apr 2011

@misi76, dakujem, potesila si ma 🙂 este sa ta opytam - keby mi vyskocila horucka, aj tak mozem zacat, nie?

misi76
22. apr 2011

@leamax rob pre to všetko, aby ti nevyskočila, ale keby tak myslím, že môžeš.

leamax
22. apr 2011

@misi76, snazim sa, potim sa cely den pod perinou, pijem cajiky a dufam, ze mi nevyskoci.
este raz dakujem a zelam ti aby bol transfer uspesny 🙂
pa-pa

dicinka1
22. apr 2011

baby,ja už netestujem..som 11 den..kašlem na to..uvidi sa v utorok,alebo v stredu.. 😉 ☹ ☹ ☹

silvinnka
22. apr 2011

@dicinka1 ahoj,ja som vysadila lieky v pondelok (estrimax,utrogestan,anopyrin a prednison) a vo stvrtok vecer sa mi pekne spustili....nemavam bolesti a menzes v poho,ale teraz,ze dovidenia.....normalne som si musela kupit maxi vlozky a ibac....ale dnes je uz lepsie 🙂)

dicinka1
22. apr 2011

@silvinnka fuuuha,tak dufam,že aj mne potom dojde jak lusk..lebo mavam dost dlhe a nepravidelne cykly..budem musiet zhodit ,aby sa to upravilo...a potom šup šup na KET 😵

dicinka1
22. apr 2011

@silvinnka KOLKY DEn si bola po IVF?ked si vysadila lieky?neviem či ist aj na krv,alebo nie... ☹

silvinnka
23. apr 2011

@dicinka1 moja ja som mala test od 8 dna negat a ziadne tehu priznaky,co pri predoslych tehu hned som vedela kolka bije 🙂 na krvi som bola 11 den po ET a vysledok negat,hned som ich vysadila....dr. mi vravela,ak sa vklada morula a blastocysta od 7 dna musi stupat hcg....pokial sa vklada 2,4,6 a 8 bunkove tam aj po 10tom dni 🙂)
tak snad Ti pridu na cas,mne sa ulavilo ,konecne nie som taka zavodnena a sfuknuta 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre