• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
11. máj 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :wink: Tiez som povedala,ze si ich nechame.Myslis ze ked budu dlho zamrazene,ze ich kvalita bude stale rovnaka??
11. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 pocula som ze by sa mali pouzit do 5 rokov, ale ani potom nie je zarucene ze sa nepreberu, ani potom nemusia byt menej kvalitne :slight_smile: . ty ich mas dost, ale nemala si PK, tak je otazne, ze kolko sa ti ich v skutocnosti vyvinie. ale ja keby som mala aj 5 deti mat, tak ich chcem vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . kedysi som mala iny nazor, ale...
a ked uz nebudes chciet dalsie deti, tak potom ich môzes darovat, ale je dobre mat rezervu a ten pocit, ze mas este eskimackov a nemusis to cele podstupovat znovu :wink:
11. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi
@renattka24 No z toho, co mi vravela embryologicka, tak sa lepsie rozmrazuju a zacnu sa opatovne delit uplne skore embrya, to znamena na stadiu 1 bunky, ale uz s rozdelenymi jadrami. Starsie embrya prezivaju horsie rozmrazovanie, vraj sa im nechce delit. My mame zamrazene 2 skore embryjka a 4 co zostali z PK.
11. máj 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi vobec to nie je pravda. mozu byt zamrazene x rokov. zalezi len na nich ci preziju rozmrazenie a ci sa budu pekne delit.. taktiez zavisi v akom stadiu sa zmrazovali. ale kolko budu zmrazene nehra rolu, kedze sa zmrazili v urcitej faze delenia, v tej budu aj pokracovat po rozmrazeni
11. máj 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 mne ked sa podari.. a ostanu mi eskimacky, tak ich darujem
11. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi mne v centre povedali, že mrazáčikovia môžu byť 5 rokov , prajem na zajtra nech sa dobre zahryzne,
11. máj 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zrejme ste mladšie vekové kategórie, lebo darovať sa môže len do 35 rokov, mne povedali, že darovať už nemôžem
11. máj 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka39 napísala som ti. L
11. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sestricka2 ja mam 28 tak ja by som mohla... ale rozhodla by som sa az ked budem mat babo vedla seba doma :D
11. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:
@pici nemáš tak celkom pravdu :wink: čím dlchšie zmrazenie tým menšia šanca
ale samozrejme to záleží na embryu niektore neprežije po 1 roku rozmrazenia
a niektore po 5 rokoch sú najlepšej kvalite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inak ťa obdivujem s tým darcovstvom vajíčok :wink: ja by som asi celý život sa bála
že sa mi dieťa zamiluje do súrodenca :grinning: :grinning: :grinning: ja som taká trubka :grinning:
@renattka24 ahoj moja ako pekne ti naskakujú tie tt zachvílu ma predbehneš :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa máš ??????
12. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak takto nejako ako som napisala mi to povedala embryologicka,samozrejme, netvrdim ze hovorim pravdu :D
pozri, ja by som chcela jedno dieta... /ak by sa podarili dvojicky tak to je jasne ze by som sa tesila/ ... viac deti nechcem, a stalo ma dost vela namahy a energie vytvorit tolko mrazakov, tak by mi to bolo docela luto nechat zlikvidovat. na druhej strane niekto vdaka mne mozno bude mat dieta... a to je predsa len viac ako pocit, ze mu beha niekde surodenec...
12. máj 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :wink: veď áno tiež si myslím že to je krásne ak niekto dokáže urobiť
také rozhodnutie a hlavne vďaka takýmto ludom ako si ty sú druhý ludia
štastný :wink: no ja som asi iná :confused: ja by som to nedokázala asi :wink: naštastie
ja nemám nad čím rozmýšlať ja som mala len jedno embryo a stým som otehotnela :slight_smile:
12. máj 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 jeeeeeeeeee no vidis.. tak tomu sa hovori stasticko :D
12. máj 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici mnooooo ani by som nepovedala bolo to moje 5 IVF a 7 transfer
tak ja mám toho mooooc za sebou :wink:
12. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 aha tak to potom beriem spat.. ale myslella som ze super je ze si mala len jedno embryjko a to bolo uspesne odtransferovane... tu cestu predtym som netusila.. tak to bolo teda fakt zasluzene... gratko :grinning:
12. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes si idem po babo :sweat_smile: :sweat_smile: . jedno sa prebera a to druhe slabunke asi nie :frowning2: .
mame tam prist na 11:30, tak drzte palceky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :wink: prajem dr. presnú ruku a tebe silného bojovníčka ktorý u teba
vydrží 9 mesiačikou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. máj 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 dakujem :sweat_smile:
12. máj 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi aj ja drzim palce nech to vyjde :dizzy_face: mna to caka na buduci tyzden v stredu
12. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa super :sweat_smile: , takze o necely tyzden mladsie babo budes mat :grinning:
12. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :sweat_smile: juj to by bolo skvele ak by nam to vyslo a ja verim ze to vyjde :slight_smile: tesim sa a aj obavam a ty ides na prve Ket?
12. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa hej, ivf bolo neuspesne a teraz ket. viac mrazacikov nemam. a ty? je to prve ket? a kolko ich mas, mala si aj PK? mozno si to uz pisala, ale... :sweat_smile:
12. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ja to iste prve ivf neuspesne a buduci tyzden prve Ket. Mrazacikov mame 6 ale neviem co je to PK :unamused:
12. máj 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa predlzena kultivacia. ci sa embryjka zmrazovali hned po oplodneni alebo az po 5 - 6 dnoch :wink: .
to je fajn, ze mate este 6 mrazacikov :dizzy_face: , urcite sa vam to podari. a kolko si das vlozit?
12. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi tak to ti neviem povedat moj lekar toho vela nenarozprava takze co sa ho nespytas tak nevies a to som sa ho nepytala :slight_smile: no dufam ze budu v pohode moje zlaticka a davam si vlozit 2 tak ako pri prvom Ivf tak dufam , ze sa zahrizne aspon jeden ale bola by som stastna ak by boli aj obe :slight_smile: a tebe kolko ostalo na vklad ?
12. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa no jedno sa zatial prebera a druhe mam take slabunke a vraj sa zlialo spat do zhluku buniek, takze z neho nic nebude asi :pensive: :frowning2: . a nic viac nemam :frowning2: . ale keby sa aspon to jedno uchytilo, bolo by to moje zlaticko. ale chcela by som dat sancu obom :wink:
12. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a vy sa ako dlho snazite lebo my sme to neriesili 5 rokov a az teraz posledne dva roky sme sa tomu zacali venovat intenzivne :slight_smile:
12. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa no my sme manzelia siesty rok, ale intenzivne sa snazime 3 roky :wink:
12. máj 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok