Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinusasa
12. máj 2011

@adka1000 aj sa som cakatelka mna to caka buduci tyzden v stredu 😵

tanikaheja
12. máj 2011

@mabumi To este nevieme,ale je nam to jedno nech je to zdrave,No zaviedli nam dve embryjka,tak uvidime,snazili sme sa najskor tak prirodzene ,ale neslo to,tak sme navstivili GYN FIV v BA a chodime p. Drabekovi,tak uvidime,verim ze to bude ok a drzim vsetkym babenkam palce,jedno dieta mame, ale to je uz velka baba ma 13 takze zaciname odznova,a kocky, aby ste nestracali nadej, aj dcerku mam umelo oplodnenu cez IUI,takze treba verit 🙂

makovicka53
12. máj 2011

@mabumi ahojky takze ty si uz bola na KET?parada...ja cakam na mrchu snad zacnem aj ja tento mesiac 🙂

mabumi
12. máj 2011

@makovicka53 ano, uz som vlastne tri 😀 . dufam, ze to tak bude dalsich skoro 9 mesiacov 🤐 😵 😵
a ze onedlho tu uz budeme vsetky uspesne hladkat rastuce bruska, aj ty. tak o necely mesiac neskôr 😅 ?

lume
12. máj 2011

@mabumi Ja sa citim uplne normalne, zatial. Nic zvlastne, tak neviem.

adka1000
13. máj 2011

@pici ešte len dneska začínam a mám dlhý protokol

adka1000
13. máj 2011

@mabumi mňa by mal čakať transfer budúci mesiac. ty kedy ideš na vklad?

adka1000
13. máj 2011

@tinusasa budem držať palčeky aby si sa aj ty zaradila medzi šťastné tehuľky. snáď to aj nám vyjde. len sa musím pozitívne naladiť. ty kam chodíš do centra?

tinusasa
13. máj 2011

@adka1000 ja chodim do splnu KE a ty ?

tinusasa
13. máj 2011

@adka1000 a co uz mas za sebou?

adka1000
13. máj 2011

@tinusasa mám prvotné vyšetrenie za sebou a teraz vlastne začínam brať difereline. po 2 týždňoch mám ísť na kontrolu. ja chodím do GYNFIV-u do BA

pici
13. máj 2011

@adka1000 aha... tak nech ti to co najskor zbehne :D

adka1000
13. máj 2011

ďakujem veľmi pekne. ty kam chodíš do centra?

mabumi
13. máj 2011

@adka1000 ja som bola vcera na vklad 😵
tak stastnu ruku pri pichani, ani sa nenazdas a uz si budes ohryzat nechty od nervozity ked budes po vklade 😀 😀 😀

adka1000
13. máj 2011

tieto prvé injekcie mi bude pichať zdravotná sestra.potom ma čaká po 2 týždňoch ultrazvuk a tam si mám priniesť injekcie do pera / tuším to je puregon 900 /. ja som ešte len na úplnom začiatku.môžeš mi napísať čo všetko ma čaká? vieš, lekár to na mňa tak vyvalil, že nie som z toho múdra. držím palce, aby ti to vyšlo a aby ti aj to čakanie rýchlo ubehlo.

mabumi
13. máj 2011

@adka1000 asi mas dlhy protokol, vsak? ja som si pichala tiez diphereline, potom ked prisiel novy cyklus tak aj gonal, to je tiez v pere. to pichanie nic nie je. no a ked narastli foliky, to uz od toho 4-5 dna noveho cyklu musis chodit kazdy druhy den na kontrolu, tak ked dozru vajicka, tak ides na OPU - vyber vajicok. to sa robi v kratkej narkoze. v ten den aj manzel odovzda spermie a vajicka oplodnia. potom podla toho ci mas predlzenu kultivaciu alebo nie bud hned na 2 -3 den ti vlozia embryjko / a alebo po 5 - 6 dnoch. ja som mala PK. ostatne co nevlozia, zmrazia 😉

adka1000
13. máj 2011

@mabumi áno, mám dlhý protokol. po tom diphereline si budem sama pichať puregon 900. len ešte mi lekár nevysvetlil kedy si mám spraviť predoperačné vyšetrenie.

mabumi
13. máj 2011

@adka1000 to si urobis ked ti zacne novy cyklus, lebo predoperacne vysetrenia platia iba 14 dni 😉

kaciatko76
13. máj 2011

Ahojte,ja chodím do GYN-FIV v BA,som 5 deň po embryo transfere,v stredu som začala trošku špiniť a dnes som začala slabučko krvácať,nemáte niektorá s tým skúsenosti??Ja mam strach,že transfer nevyšiel,beriem Utrogestan 3x2 a Estrofem 2x2.

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaciatko76
13. máj 2011

Ja som dnes volala a povedala mi,že utrogestan mám zapíjať a v stredu mám ísť na krv ale aj tak mám strach 😒

kaciatko76
13. máj 2011

@monikad držím palčeky,kedy ideš na krv?

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkabn
13. máj 2011

@monikad a @kaciatko76, ja som tiež nedávno podstúpila ET,na 10 deň som začala aj ja špiniť,ale iba špiniť,13.deň po ET som mala krvičku pozitívnu,ale maličké odišlo 😖 ,mala som aj krásne pozitívne testy,ale postupne začali blednúť...
Nebudem vám dávať nádeje,mne doktor povedal,že špiniť by sa nemalo a keď,tak to utroš mal zastaviť.. ☹
A na 16 deň po ET som už mala nulové hcg 😖 😖
No možno sa mýlim a vaše maličké sa iba zahryzkali do vás 🙂 🙂

makovicka53
13. máj 2011

@mabumi no super 🙂 drzim palciaky...no ja cakam na mrchu hned po ET som premeskala mrchu lebo som len spinila tak som nevedela ze je to mrcha...cakam kym dorazi a idem na lieciky 🙂

kaciatko76
13. máj 2011

@monikad áno robila som si jeden ale bol negat.

kaciatko76
13. máj 2011

@makovicka53 tak držím palčeky

kaciatko76
13. máj 2011

@danielkabn to mi je ľúto,všeličo sa môže stať ☹

kaciatko76
13. máj 2011

@monikad tak budem na teba myslieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre