Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

amelia17
24. máj 2011

@elise drzim Ti velmi palce, ako aj vsetkym dievcatam tu!!!!

ybyta
24. máj 2011

@lume dakujem si fakt zlata 😉

lume
24. máj 2011

@ybyta Niet za co, fakt Ta obdivujem. Daj vediet, ako ste dopadli potom. Mne dnes konci piaty tyzden.

ybyta
24. máj 2011

@lume to si píš že aj tebe to vínde 🙂

lume
24. máj 2011

@ybyta Veru, verim, ze s heparinom to dotiahnem do uspesneho konca.

ybyta
24. máj 2011

nato vem jed 😠 😉

gabinkaa
25. máj 2011

@ybyta však ja si tiež tak hovorím, dosť ma bolí pravý vaječník, neviem čo sa deje, Ty niečo cítiš?

renattka24
25. máj 2011

@mabumi Neviem ako by som ta rozveselila.Ten pocit bude hrozne tazky ked zistis ze to zasa nevyslo.,....Ale mozno len predsa mas nadej.Ked nekrvacas tak nadej mas!!! A mozno sa fazulky chytili neskorej a test ti to neukazal.Nezabudaj ze testy nie su 100%............ 😀 Kedy asi tak budes mat vysledok??Ja tu budem az neskorej poobede,mam skusku.Ale normalne som nervozna za Teba.Prezivam to s Tebou.Ked Ti budu volat povedz im ze negativny vysledok neberies do uvahy!!!!!!!!!! 😅

mabumi
25. máj 2011

@renattka24 ahoj, tak som uz prisla. na sone nevidel tehotnost ☹ , ale to vraj este ani nemusi 😖 . ale sliznica bola 7,5 mm a to je trochu malo, nie??? neviem. musim cakat, po 14-tej budu vysledky 😅 .

renattka24
25. máj 2011

@mabumi Ahoj.No ja si tiez myslim ze je skoro aby bolo nieco vidiet na sone,tak sa neznepokojuj.Sliznica neviem aka by mala byt v tomto Ti asi neporadim.Budem sa ponahlat domov aby som videla tu dobru spravicku co tu napises. 😅 Drz sa.....

tinusasa
25. máj 2011

@mabumi ahoj to je mi luto ale este nemas definitivny vysledok tak je tam este nejaka nadej 🙂 ale velmi velmi Ti drzim palceky nech to bude co najlepsie spravicka 🙂

mabumi
25. máj 2011

@tinusasa dakujem 😵 . este 28 minut a dozviem sa verdikt 😅 ☹

tinusasa
25. máj 2011

@mabumi a inac ako sa citis ?

mabumi
25. máj 2011

@tinusasa nic mi nie je, ziadne priznaky, ziadne spinenie,... nic. akurat teraz ma uz boli brucho na ms. neviem ci z nervozity alebo fakt ide dorazit ☹ . predpokladam, ze tak o 2 - 3 dni a bude riadne bolestiva 😠
a ty sa mas ako? kolky den si po KET?

tinusasa
25. máj 2011

@mabumi ja som 8 den vratane dna vkladu ak sa to tiez pocita.Mna celkom dost pobolievaju prsia a aj brusko len neviem identifikovat ci to nieje prichadzajuca menstruacia. Tiez mi neostava nic ine len cakat 😒

tinusasa
25. máj 2011

@mabumi a uz som s toho na nervy na zaciatku som bola v absolutnej pohode aj cez vikend sme neboli doma tak som na to nemyslela ale teraz 🙂 🙂

mabumi
25. máj 2011

nemusela som ani volat. zavolali oni ☹ . zazrak sa nekona ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

@tinusasa prajem ti viac stastia, prsia su dobre znamenie 😉

renattka24
25. máj 2011

@mabumi Ach jaj mrzi ma to a velmi.Dnes je tych zlych sprav na mna nejko vela......... 😠 Aj ti nieco viac povedali??Drz sa.Hlavne moc neplac,viem ze sa to neda len tak zastavit,ale skus sa moc netrapit.Uvidis ze to raz pride.Teraz si uzi slniecka,nacerpaj silu a na jesen sup na to 🙂

rabarka
25. máj 2011

@mabumi to mi je strašne ľúto ☹ Treba nabrať siličku a optimizmus do ďalšieho, to už musí vyjsť!

mabumi
25. máj 2011

@renattka24
@rabarka dakujem ☹ . no povedali mi ze HCG 1,0 ale vraj to nic neznamena, ze od 1 - 5 je negativne a ze sa to vraj ani asi neuchytilo. ze to nemohlo byt spôsobene mnou. aspon cosi na ukludnenie. ale je to mala zaplata. keby som aspon vedela ze môzem otehotniet 😒

rabarka
25. máj 2011

@mabumi Táto otázka stále trápi aj mňa. Ale šarlatánka povedala, nezabúdaj 🙂 ak to vyjde mne , ona ti povie 😉

mabumi
25. máj 2011

@rabarka ja by som ku nej isla hned 😅 . odkial je?

rabarka
25. máj 2011

@mabumi no ak chceš, je z Ilavy a číslo na ňu 0905 713 436 begin_of_the_skype_highlighting              0905 713 436      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0905 713 436      end_of_the_skype_highlighting. Treba sa objednať ako na diagnostiku, keby si tam šla, nič jej nehovor, ona nad tebou "pošermuje" s rukami a potom ti povie čo a ako. Oficialne to má ako masážne štúdio, ale robí tam aj takéto veci 🙂

mabumi
25. máj 2011

@rabarka a kolko si u nej platila za tu diagnostiku?

rabarka
25. máj 2011

@mabumi 25E

mabumi
25. máj 2011

@rabarka a dala ti nejake lieky alebo bylinky alebo nieco? alebo je to nieco ako "vestenie"? ako sa vlastne vola? ja verim a tusim ze ti to vyjde 😵 . kedy to mas testovat?

silviami
25. máj 2011

@mabumi som sledovala ako to dopadne a dúfala, že sa Ti to podarí, viem, že teraz žiadne slová nepomôžu, je mi to ľúto

rabarka
25. máj 2011

@mabumi hej dala mi nejaké bylinky od Jonáša, aj som to užívala, ale aj tak som stále verila len tomu máju a na máj mi nakoniec vyšlo aj IVF. Nie je to veštenie, ona tvrdí, že sa rozpráva s anjelmi. Sama som nevedela, čo si mám o tom myslieť, objednala ma tam kolegyňa, inak som tam išla pre úplne iné problémy a keď na mňa vyblafla, že nemôžem otehotnieť, som skoro z tej postele padla 😀 Volá sa Katrincová.
Či to vyjde uvidím, na krv idem v pondelok (až 16.deň!!! - nekonečná doba, lebo mi to vkladali v sobotu) a test stále nemám odvahu ani kúpiť 😒

mabumi
25. máj 2011

@rabarka no ja nie som sice vestica, ale tusim, ze sa to podarilo 😵 . asi jej zavolam. ja mam uz v nebi dost anjelov, na ktorych sa spolieham 😔 . neodcudzujem taketo veci, aj som o niekom takom uvazovala, ale hocikomu neverim, len ked mam referencie a overene vysledky 😉 . tak uz je to na tebe, musis to dokazat 😵

@silviami dakujem, si mila. isla som do toho s takou rezervou. neverila som, ze ma to zas tak dostane ☹ . snad este viac ako po ivf 😒

rabarka
25. máj 2011

@mabumi vidíš, ja som brala tieto veci vždy s veľkou rezervou až nedôverou, ale ako sa hovorí topiaci sa aj slamky chytá a ja som do tohto IVF, keď mi to vyšlo na máj, išla s veľkým očakávaním a ak sa to potvrdí, ja tam fakt pôjdem aj či je to malé zdravé. Neboj, hneď v pondelok budeš mať referencie, teda ak do pondelka nezačnem krvácať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre