• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
@elise drzim Ti velmi palce, ako aj vsetkym dievcatam tu!!!!
24. máj 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lume dakujem si fakt zlata :wink:
24. máj 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta Niet za co, fakt Ta obdivujem. Daj vediet, ako ste dopadli potom. Mne dnes konci piaty tyzden.
24. máj 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume to si píš že aj tebe to vínde :slight_smile:
24. máj 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta Veru, verim, ze s heparinom to dotiahnem do uspesneho konca.
24. máj 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nato vem jed :angry: :wink:
24. máj 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta však ja si tiež tak hovorím, dosť ma bolí pravý vaječník, neviem čo sa deje, Ty niečo cítiš?
25. máj 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Neviem ako by som ta rozveselila.Ten pocit bude hrozne tazky ked zistis ze to zasa nevyslo.,....Ale mozno len predsa mas nadej.Ked nekrvacas tak nadej mas!!! A mozno sa fazulky chytili neskorej a test ti to neukazal.Nezabudaj ze testy nie su 100%............ :grinning: Kedy asi tak budes mat vysledok??Ja tu budem az neskorej poobede,mam skusku.Ale normalne som nervozna za Teba.Prezivam to s Tebou.Ked Ti budu volat povedz im ze negativny vysledok neberies do uvahy!!!!!!!!!! :sweat_smile:
25. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj, tak som uz prisla. na sone nevidel tehotnost :frowning2: , ale to vraj este ani nemusi :confounded: . ale sliznica bola 7,5 mm a to je trochu malo, nie??? neviem. musim cakat, po 14-tej budu vysledky :sweat_smile: .
25. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Ahoj.No ja si tiez myslim ze je skoro aby bolo nieco vidiet na sone,tak sa neznepokojuj.Sliznica neviem aka by mala byt v tomto Ti asi neporadim.Budem sa ponahlat domov aby som videla tu dobru spravicku co tu napises. :sweat_smile: Drz sa.....
25. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahoj to je mi luto ale este nemas definitivny vysledok tak je tam este nejaka nadej :slight_smile: ale velmi velmi Ti drzim palceky nech to bude co najlepsie spravicka :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa dakujem :dizzy_face: . este 28 minut a dozviem sa verdikt :sweat_smile: :frowning2:
25. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a inac ako sa citis ?
25. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa nic mi nie je, ziadne priznaky, ziadne spinenie,... nic. akurat teraz ma uz boli brucho na ms. neviem ci z nervozity alebo fakt ide dorazit :frowning2: . predpokladam, ze tak o 2 - 3 dni a bude riadne bolestiva :angry:
a ty sa mas ako? kolky den si po KET?
25. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ja som 8 den vratane dna vkladu ak sa to tiez pocita.Mna celkom dost pobolievaju prsia a aj brusko len neviem identifikovat ci to nieje prichadzajuca menstruacia. Tiez mi neostava nic ine len cakat :unamused:
25. máj 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a uz som s toho na nervy na zaciatku som bola v absolutnej pohode aj cez vikend sme neboli doma tak som na to nemyslela ale teraz :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusela som ani volat. zavolali oni :frowning2: . zazrak sa nekona :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:

@tinusasa prajem ti viac stastia, prsia su dobre znamenie :wink:
25. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Ach jaj mrzi ma to a velmi.Dnes je tych zlych sprav na mna nejko vela......... :angry: Aj ti nieco viac povedali??Drz sa.Hlavne moc neplac,viem ze sa to neda len tak zastavit,ale skus sa moc netrapit.Uvidis ze to raz pride.Teraz si uzi slniecka,nacerpaj silu a na jesen sup na to :slight_smile:
25. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi to mi je strašne ľúto :frowning2: Treba nabrať siličku a optimizmus do ďalšieho, to už musí vyjsť!
25. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24
@rabarka dakujem :frowning2: . no povedali mi ze HCG 1,0 ale vraj to nic neznamena, ze od 1 - 5 je negativne a ze sa to vraj ani asi neuchytilo. ze to nemohlo byt spôsobene mnou. aspon cosi na ukludnenie. ale je to mala zaplata. keby som aspon vedela ze môzem otehotniet :unamused:
25. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi Táto otázka stále trápi aj mňa. Ale šarlatánka povedala, nezabúdaj :slight_smile: ak to vyjde mne , ona ti povie :wink:
25. máj 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabarka ja by som ku nej isla hned :sweat_smile: . odkial je?
25. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi no ak chceš, je z Ilavy a číslo na ňu 0905 713 436 begin_of_the_skype_highlighting              0905 713 436      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0905 713 436      end_of_the_skype_highlighting. Treba sa objednať ako na diagnostiku, keby si tam šla, nič jej nehovor, ona nad tebou "pošermuje" s rukami a potom ti povie čo a ako. Oficialne to má ako masážne štúdio, ale robí tam aj takéto veci :slight_smile:
25. máj 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabarka a kolko si u nej platila za tu diagnostiku?
25. máj 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabarka a dala ti nejake lieky alebo bylinky alebo nieco? alebo je to nieco ako "vestenie"? ako sa vlastne vola? ja verim a tusim ze ti to vyjde :dizzy_face: . kedy to mas testovat?
25. máj 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi som sledovala ako to dopadne a dúfala, že sa Ti to podarí, viem, že teraz žiadne slová nepomôžu, je mi to ľúto
25. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi hej dala mi nejaké bylinky od Jonáša, aj som to užívala, ale aj tak som stále verila len tomu máju a na máj mi nakoniec vyšlo aj IVF. Nie je to veštenie, ona tvrdí, že sa rozpráva s anjelmi. Sama som nevedela, čo si mám o tom myslieť, objednala ma tam kolegyňa, inak som tam išla pre úplne iné problémy a keď na mňa vyblafla, že nemôžem otehotnieť, som skoro z tej postele padla :grinning: Volá sa Katrincová.
Či to vyjde uvidím, na krv idem v pondelok (až 16.deň!!! - nekonečná doba, lebo mi to vkladali v sobotu) a test stále nemám odvahu ani kúpiť :unamused:
25. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabarka no ja nie som sice vestica, ale tusim, ze sa to podarilo :dizzy_face: . asi jej zavolam. ja mam uz v nebi dost anjelov, na ktorych sa spolieham :pensive: . neodcudzujem taketo veci, aj som o niekom takom uvazovala, ale hocikomu neverim, len ked mam referencie a overene vysledky :wink: . tak uz je to na tebe, musis to dokazat :dizzy_face:

@silviami dakujem, si mila. isla som do toho s takou rezervou. neverila som, ze ma to zas tak dostane :frowning2: . snad este viac ako po ivf :unamused:
25. máj 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi vidíš, ja som brala tieto veci vždy s veľkou rezervou až nedôverou, ale ako sa hovorí topiaci sa aj slamky chytá a ja som do tohto IVF, keď mi to vyšlo na máj, išla s veľkým očakávaním a ak sa to potvrdí, ja tam fakt pôjdem aj či je to malé zdravé. Neboj, hneď v pondelok budeš mať referencie, teda ak do pondelka nezačnem krvácať.
25. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok