Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jane1
9. jún 2011

@matapn zial nie, ja uz som mala vselico 🙂 reumu ale nie. IUI ma vseobcne nizku uspesnost, nezufaj, kazdej nam to napokon vyjde! som si ista! 😅

pici
9. jún 2011

@jane1 pokial ja viem 0-10 nie je tehotenstvo.. tak vysku hcg ti povedia od 10 vyssie.. drzim palce :D idem prec, dufam ze same dobre spravy tu najdem

jane1
9. jún 2011

@petuska123 ano, standardne, po rokoch som v poslednej dobe mala ukazkovy 28 dnovy, a na 14 den OVU 😀 😀 v minulosti ale aj 34 dnove a vzdy opozdena ovulka, tak od cca 17 do 22 dna.
test mi vysiel teda na 11 den po vklade, ak to beriem vratane toho dna. 3 dni pred tym bol biely.
PS: s tymi testami, citim sa ako šialena 😅

jane1
9. jún 2011

@pici hej, aj mne vravela sestricka. len co som pozerala tabulky, zdalo sa mi ze niekde je to uvadzane v malych cislach a inde ta ista hodnota ale v mensich jednotkach?

jane1
9. jún 2011

@petuska123 jeee blbost, na 24 den cyklu - 😀 a bolo to 27meho 😀 😀 😀

petuska123
9. jún 2011

@jane1 tak hned ako ti budu volat napis sem..sme zvedave. 😉

jane1
9. jún 2011

@petuska123 volat budem ja, uz teraz sa mi trasie hlas 😲

timona
9. jún 2011

baby, chcem sa opytat, ci si treba brat dovolenku v praci v obdobi priravy a samotneho IVF...a ako dlho asi? od odberu vajicok sa po kolkych dnoch robi vklad?

jane1
9. jún 2011

tak baby, chcete to naozaj vediet ? 😵 😵 😵

jane1
9. jún 2011

@timona ahoj, mne robili odber a teda aj oplodnenie v utorok a v piatok uz bol transfer .-) vzala som si volno od transferu az do dna kontrolneho odberu krvi, ktory je po 14 dnoch 🙂

jane1
9. jún 2011

HCG 150 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petuska123
9. jún 2011

@jane1 no davaj ake bolo hcg

petuska123
9. jún 2011

@jane1 juj gratulujem........ 😉 😉 😉 😉 😉 kedy budes vediet ci sa ujali obidvaja

jane1
9. jún 2011

@petuska123 dakujeeem. no, asi na utz, mam ist 21. ale ja idem este ku svojmu dokymu medzitym 😀
este som sa nespamätala. od kedy mi vysiel prvy test, som akoby vo vlastnom svete, vo vakuu, ani som s nikym okrem muza nekomunikovala, akoby som sa bala uverit...som zedava kedy si to celom uvedomim. je to zazrak!

renka1801
9. jún 2011

@jane1 no krásnéééééé. blahoželám.

renka1801
9. jún 2011

@timona to záleži aku náročnú máš prácu.Je to individuálné. Vklad sa robi podla toho či máš predlženú kultiváciu alebo nie. Podla toho sa robi bud na 3 alebo 5-6 den od odberu. PK robia ked máš vela vajok, a aby vybrali tie najlepšie na vklad tak robia taku selekciu a kultivuju ich dlhšie. Potom sa vkladaju už expandovane blastocysty. Dufam že som to správne napísala.

matapn
9. jún 2011

@jane1 ..no ved bud rada, urcite si ja tak mala kopec starosti..ale tusim sa konecne podarilo?....mne budu vkladat len jedno, vzhladom na ochorenie

matapn
9. jún 2011

@jane1..kazdopadne veeeeelllmmmiiiiii blahozelam..uzivaj si ten pocit stastia..

gabinecka_
9. jún 2011

aj nám to vyšlo 🙂 HCG 114 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabinecka_
9. jún 2011

@jane1 gratulujeeeeeeem 🙂

pici
9. jún 2011

@jane1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej supisssss.. davaj na seba aj krpcov pozor :D

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ jupiiiiiiiiiiiiiii kolko dobrych spraviciek :D

gabinecka_
9. jún 2011

ja tomu stále nemôžem uveriť, normálne som v šoku, už od druhej... 🙂

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ VER.. ved je to uzasne :D

gabinecka_
9. jún 2011

@pici tri roky o ničom inom s manželom nesnívame 🙂 neskutočne sa teším!!!!! 😵 😵 😵
Strašne vám všetkým držím palčeky, nech vám to všetkým výde, nech ste šťastné ako ja!!!!!

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ a manzel uz to vie? urcite sa tesi ze? ved to je asi najkrajsia sprava za dlhu dobu... tesim sa spolu s tebou... je to parada

gabinecka_
9. jún 2011

@pici vie, volala som mu s plačom hneď ako som sa to dozvedela 🙂 celé poobedie si vyvolávame a uisťujeme sa že je to tak 🙂 Je to najkrajšia správa za posledné 3 roky!!! Tak som sa tomu umelému oplodneniu bránila a vôbec som sa nemusela.
Už sa teším, keď si prečítam ako sa to podarilo tebe! Koľko sa snažíte?

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ no dva a pol roka... takze najvyssi cas na zmenu :D .. to verim ze sa manzel tesil... moj sa bude tiez urcite... super.. to je take povzbudive a dneska ste dve :D

gabinecka_
9. jún 2011

@pici ja viem, aj mňa to vždy povzbudilo keď som tu niekoho našla. Už dlho vás čítam 🙂 Tiež chodím do Gyn fivu. Som tam spokojná. Určite sa to podarí. Musí sa!!!

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ jasne ze sa to teraz podari.. vela babam sa na prvy krat et nepodaril a KET sa vydaril... takze teraz verim ze to vide.. ale este mam cas sa tym do 18 zaoberat... este psychicky oddychujem :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre