Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gabinecka_
4. júl 2011

@pici držím ti veľmi palce zlatko. Pravdu mali, veru si len na začiatku. Ja som dnes začala deviaty týždeň, čaká nás prvé sono a stále mám veľký strach aby sa nič zlé nestalo. A to som si myslela, že už budem šťastná a spokojná, keď budem vedieť že som tehotná.. Teda ja aj som šťastná a spokojná, len sa bojím o ne ešte viac. Stále si hovorím, že už budem kľudnejšia po prvom trimestri. Tak hádam to tak bude. 🙂

pici
4. júl 2011

@gabinecka_ nie zlatko, kludnejsia budes az ked bude prdik s tebou...

gabinecka_
4. júl 2011

@pici no ja dúfam, že sa skľudním skôr 🙂 Ale som neskutočne šťastná a snažím sa si to užívať a užívam si ešte aj každú nevoľnosť, nevadí mi keď vracám, len nech sú detičky v poriadku. Tento týždeň sa dozviem či sú dve alebo jedno 🙂 Jaaaaaaaaj, strašne by som ti priala aby si sa už aj ty mohla s nami tešiť!

pici
4. júl 2011

@gabinecka_ a tak snad coskoro pride s tym tesenim rad aj na mna... hadam som si postala uz dost dlho na cakacke :Da chcela by si dve?

gabinecka_
4. júl 2011

@pici veľmi by som chcela dve. Aj keď prvý rok to sranda nebude, ale pre bábätká by to bolo lepšie.

pici
4. júl 2011

@gabinecka_ tak ti zelam aby tam boli dve kukadla :D

gabinecka_
4. júl 2011

@pici ďakujem, si zlatá 🙂

lume
4. júl 2011

@pici Drzim Ti palce, nech je to pozitivne... 😀

zuzanka7834
4. júl 2011

@petuska123 srdiecko neopustaj nas! Ja viem, ze ti je teraz uplne na nic, hoci neviem, co sa vlastne stalo... ja som zazivala strasne stavy po tom potrate, uz sme boli takto blizucko a nic z toho... Petinka musis sa pozbierat, poplakat si ale ist dalej. Trojmesacna pauza je pauza iba od lekarov, pod perinou si mozete robit co chcete predsa... Ono sa to podari vtedy, ked to nebudes cakat, viem to... Ale viem aj ake je to tazke, necakat, lebo ja tiez cakam vzdy... Na mk chodime nie preto, aby sme sa chvalili jedna druhej, ale aby sme sa podrzali, ked sme na tom zle...

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici srdiecko moje velke prevelike palce Ti dzim, hned sa ozvi ako budes vediet!!! Ale citim v kostiach, ze dnes buchate sampanske, nealko, samozrejme 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@gabinecka_ gratulujem k tehu 🙂 Kolky pokus ivf to bol, ak sa smiem spytat? Prajem Ti aby boli dve, ak si to teda sama zelas 🙂

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 no zuzik keby to tak bolo, tak ver mi ze sampanskeho by islo potokom... ale dneska slzy asi ani nebudu. som dobre naladena, urobila som dneska svoju prvu svieckovu a je bozska musim neskromne povedat....

zuzanka7834
4. júl 2011

@lienka_1 Jeej, lienkocka, tak sa mozno aj stretneme, ak budes chciet, ja by som bola velmi rada 🙂 Mm tam ide studovat, takze teraz cakame, ci nam schvalia izbu v campuse. Je to Mile End, ale vravim, este nemame nic potvrdene, takze nie je vylucene, ze si budeme hladat ubytko na vlastnu past. Ale aj tak asi iba tam v okoli...
Nevies mi poradit, kde si zistim, na co by som mala kde narok, resp. kde je rozdelenie tych councilov? ja som akurat dnes obvolavala zdravotky aby som vedela, ako postupovat... A ako dlho tam zijete? 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici mi nerob chutky, mne akurat kolega doniesol obed v bielom plastovom obale a pasujem sa s nim iba s vidlickou. Je fajny, ale vyborna svieckova je vyborna svieckova 😉
Neskusis im zavolat okolo pol druhej? Ja som volala ked som cakala na vysledky a uz ich mali... Ja som diabol pokusitel, ale uz som taka nedockava, akoby sa jednalo o mna 😀

Ja cely vikend vrcim, lebo mojej mrche sa este stale neuracilo a to znamena, ze nase ivf sa kazdym dnom oddialuje 😠 Asi nikdy som tak nevyvolavala mrchu tak ako teraz!!!

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 no vtedy ked nema prist pride. a ked ma tak necha na seba pockat. no mrcha je ta mrcha, co ti poviem. nebudem volat... ty si tak pozitivne naladena, ale ja viem co sa dozviem... ale ved ideme dalej... pockame a ideme do toho znova... akoze vies aka je ta svieckova? nebicko v papuli.... manzelovi som spravila zvlast vegetariansku

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici jeminenku, Tvoj mm je vegetarian? Moja nadejna svagrina je vegetarianka, co maso nechyti ani do ruky, tak velmi lutujeme svagra, ze ked chce riadne jest, musi si bud sam pripravit, alebo ist do restiky. To vozdy ked pride do LC robim stejky 😀

Jasne, ze som pozitivne naladena, a nechapem, preco Ty nie si... Co Ti kto povedal? 😕

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici Boze, Zuzi, uz nech su vysledky, lebo ja az potom pojdem na obednajsiu, tak ma nenechaj cakat ani sekundu, dobre? Sa potrebujem prevetrat, lebo tu sedim ako kvocka na zadku 🙂

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 jasne moja hned ako budem vediet , tak napisem, len aby ti este chutilo potom :D

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 jj mm je vegetarian a ja som si zvykla..ale raz za cas spravim nevegetarianske a prisposobim to jemu :D

pici
4. júl 2011

vysledok je negativny, ideme dalej 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici co sa chuti tyka, tak uz som papala, kolega sa o mna postaral a doniesol mi jedlo, ale aj tak si nechcem nechat prepadnut prestavku a pojdem sa aspon poprechadzat... pripadne odniest trzbu do banky, na zmrzlinku, ak nezamrznem a tak...
Este nic? V Lucenci uz mame dve hodiny, kuurnik, nech nas uz nenechaju cakat!!!

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici To precooo?! ☹ ☹ ☹ Ako to? Ja som si bola taka ista... Aj Ti povedali nieco? Co je to za sialeny den? No nic zlato, nebudeme plakat nad rozliatym mliekom, nic s tym nenarobime... Mate este nejakych mrazacikov alebo cela ceremonia musi ist odznova? 😔 😔 😔

gabinecka_
4. júl 2011

@zuzanka7834 prvý pokus. Mali sme veľké šťastie.

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 mame este 6 zmrzlin.. tak uvidime. nepovedali nic, zajtra sa objednam na konzultejsn, dneska sa mi fakt nechce tam volat...

zuzanka7834
4. júl 2011

@gabinecka_ to je uzasne, nas prvy pokus caka hned ako dostanem ms, dnes som uz 37Dc a mrcha nikde, a to skoro tristvrte roka nehnevala... Just teraz, ked ma tlaci cas... Injekcie si si pichala od 2 alebo 16DC? Juuj, potichucku blahozelam este raz, velmi sa tesim, ze sa da zadarit aj na prvy pokus 😵

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici mam jednu znamu, ktora mala posledny pokus a iba jedine zmrazene embrijko, a to sa uz teraz vola Miska, narodila sa v marci a je nadherna 🙂

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 tak to je mile. ja takychto pribeho poznam x.. ale prd ti to pomoze

zuzanka7834
4. júl 2011

@lopita ahoj moje, testovala si v sobotu? Potrebujeme pozitivnu informaciu, tak nam ju prosim napis, na zlepsenie nalady 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@pici to nikdy nevies... ved ked sa to stalo niekomu inemu, moze sa to stat aj nam, mozno aj skor ako na posledny pokus... stale musime verit... 😕

fibi21
4. júl 2011

@susi0303 ano skolku pre deticky ...ja uz jednu mam 🙂 teraz od septembra otvaram druhu pre velký uspech 😎 🙂
Elasti-Q 800? no to nepoznam ani som o tom nepocula ...femibion sa papa iba raz do dna ...ale urcite je to na rovnakom zaklade ....bola som dnes u svojej lekarky normalnej vseobecnej ..tak som vyfasovala antibiotika na 7 dni...som jej porozpravala ako som hned po vklade ochorela a tak ...tak ideme sa preliecit nech som ok ... a v polovici augusta pojdem na krv ci mi ten zapal zmizol z tela nech somm na september pripravena 🙂 prsia je veeelmi dobre znamenie 🙂 a brusko urcite tiez 🙂 bude to dobre ....kedy ides na dalsiu krv ? ci sono ? urcite to bude dobre ...verim tomu ...🙂 ta pozitivna krvicka 🙂 no co k tomu dodat 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre