Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
23. feb 2009

pahu kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? 😕 😵

dicinka1
23. feb 2009

halo halo pahuuuuuuuuuu 😕

luly3
23. feb 2009

aj ja som zvedava

adulik30
23. feb 2009

ahoj pahu tak ako testovala si? som zvedava ako si dopadla lebo aj ja som bola
na KET vtedy ako ty no ja sa bojim testnut. Aj ma to laka ale.....

elisa7
23. feb 2009

Ahoj, pridavam sa k vam, ak smiem - dnes som 5.den po KET a uz som samozrejme nedockava, tak vam sem nakukam do temicky...Dici, Ty si mala na teste ll uz na piaty den? Aky to bol test?

pahu
23. feb 2009

Tu sooooom 😀
Cez den som spinila... Zistila som ze cca 1 hodinu po utrogestane... Tiez mam pocit ze dostanem mrchu kazdu chvilu... Dufam ze to nie je nic zle, mrchu by som mala mat az 2.3..... 😕 Stretol sa s tym uz niekto??

bobjan
23. feb 2009

Ahoj, Pahu, ja som sa s tým osobne nestretla, ale môže to byť dobré znamenie uhniezdenia embryjok🙂 Držím ti moooc palce. Testila si?

pahu
23. feb 2009

bobjan, ale ja uz som 6.den od et,....a este aj po PK... podla mna by to uz malo byt za nami... 😉 ale aj tak dakujem 😀

petkaerdal
23. feb 2009

pahu,tiez si myslim,ze je to v poriadku pokial nekrvacas,neurobila si testik? asi sme viacere cakali ,ci testnes,aj ked ma nepoznas 😉

petkaerdal
23. feb 2009

a drzkam ti palce samozrejme 😉

bobjan
23. feb 2009

Pahu, verím, že to bolo dobré znamenie a držím ti mooooc palce. Nemáš zač a držkaj sa 😉 Chystáš sa kedy testovať?

pahu
23. feb 2009

Dakujem za palceky, tak snad to bude v poriadku... 😉 Ak sa to zajtra ukludni, tak porozmyslam nad testom 😀

petkaerdal
23. feb 2009

pahu,mne uz ukazal 7 den a to poobede a vies urcite,kedy ukazal babulke..tak uz by mal ukazat vysledok...budu uz //
inak aj pegy spinila,ak poznas nejak tak,ako ty ,tiez mala PK a ma // a spinila som aj ja 😉

babulka123
23. feb 2009

no vidis.. a ja som nespinila ja som krvacala heheheheheh

bobjan
23. feb 2009

Pahu, drž sa, zajtra som na teba zvedavá🙂

pahu
23. feb 2009

Bobjan, takze zajtra som tu zase a dakujem Vam za pozornost a trosku ukludnenia... Viete vsetky ake je to cakanie strasne 😀

dicinka1
23. feb 2009

elisa..rapipreg tusim..ten s najvacsou citlivostou...10 ml 😵

dicinka1
23. feb 2009

pahu..nic sa neboj..je mozne..ze jedno babo tym padom odislo..tak ako mojej kamoske..vlozili jej 2...potom zacala spinit..myslela si ze nic z toho..a krv bola pozitivna...a nakoniec na utz bol 1 krasny malilinkaty bobik 😉 😵 😵 😵

pahu
23. feb 2009

Dicinka.... 😀 Ja verim ze mam oboch 😀

maciatko31
23. feb 2009

Ahojte, pridavam sa k vam - som dnes 7. den po Ket - test slabo pozitivny, ale zacala som spinit. Tiez mam mrchovske bolesti. Bojim sa, ze zajtra pride mrcha, dnes som 27 DC.

maciatko31
23. feb 2009

Mala som embryjko s PK

pahu
23. feb 2009

Maciatko, verme obe ze to bude zajtra lepsie a ze ziadna mrcha nepride... 😉 A tiez spinis tak nejako po vlozeni Utrogestanu??

maciatko31
23. feb 2009

Ja som zacala spinit hned rano, ked som isla robit test, a vlastne take slabe spinenie som mala cely den.

maciatko31
23. feb 2009

Kolky DC mas zajtra a ake dlhe mas bezne cykly? Ja mam 28 a vacsinou mi to Utros nijak neovplyvni, ked Ms mala prist tak prisla aj s Utrosom

pahu
23. feb 2009

Maciatko, mavam 28 dnove... Niekedy som spinila aj nejaky den pred mrchou, ale to stale pripisjem tej hlupej neskodnej ovulacnej cyste... Ani mne utros nikdy neuponahlal mrchu, skor cakala az kym ho vysadim....
No ni, rano testnes znova?

maciatko31
23. feb 2009

Mne Utros ale mrchu ani neposunul, proste s nim alebo bez neho - 28Dc dorazila.

maciatko31
23. feb 2009

Ozaj a jasne, ze testnem. Uz sa neviem dockat rana. Bojim sa.

maciatko31
23. feb 2009

Pahu, drzim palce ak pojdes zajtra testovat a prajem nam obom len nadherne //. Dobru noc

pahu
23. feb 2009

Dakujem aj Vam 2//.. Dobru nocku... Zajtra sa ohlas ako sa mate... 😉

maciatko31
24. feb 2009

Dobre ranko, je tu niekto? Nie ze by som bola ranostaj, ale zase som zle spala, bala som sa, ci sa mi dnes nespusti mrcha a ci vobec dnes na testiku este uvidim svoje // (a uvidela som, ciarka silnie len velmi pomaly, ale je tam). Tak si budeme tisko priat 🤐 , aby tam bola aj zajtra, pozajtra, a celych nasledujucich 9mesiacov.
A co ty Pahu? Drzim palceky, aby si sa aj ty mohla rano potesit z dvoch//. 🤐 🤐 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre