Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

timona
25. sep 2011

@silviami
@liam
@ursula5 dakujem za povzbudenie, ale velmi by ma potesilo, keby tam boli tie dve // uz teraz, len mam strach ze druha / sa neobjavi..

liam
25. sep 2011

@timona tak nam nic neostava len cakat a verit ,ze vsetko dopadne dobre 😉 ... ja mam trochu pocit ako keby mi mala prist mrcha,ale je to len take jemne ,ziadne silne bolesti.a prsia necitim vobec.

timona
25. sep 2011

@liam ja necitim nic v podbrusku, vsetci pisu o pichani a ja nic...mozno este tak zo zaciatku ale teraz nic..

liam
25. sep 2011

@timona kazdy ma nieco ine..to nevadi..musime vyckat a verit ,ze vsetko bude ok 😉 .. len to dlhe cakanie je o nervy... a kedy ides na testy?

adlerka
25. sep 2011

@gwenni ahojky, tak si si toho prešla riadne dost. Odkedy som začala čítat vaše príbehy, tak som odhodlaná bojovat, dokedy sa to bude dat. V mojom okolí maju všetky kámošky baby a mna to dost deprimovalo. Ale vydím, ze niesom sama ,a ze vy ste si toho preskákali omnoho viac a bojujete dalej, to mi dodáva síl. Ďakujem za akukolvek podporu a tebe držím velmi pršteky aby si uz nemusela prejst tým ,čo si zažila. Vela uspechov a nevzdávaj to, aby som to ani ja nevzdala po tebe. 🙂

adlerka
25. sep 2011

Aojte, ja som dnes 10 den po KET a nič zvláštne necítim, len akoby som mala dostat mrchu. Na 7den som si robila test a žiadne // neboli, tak som sa zmierila s tým, že ked pojdem na krv, tam mám len 1%. Už sa psychycky pripravujem na další KET. Rozhodla som sa,ze budem bojovat. Je nás velmi vela a nie som sama,co má takéto problémy. Baby nevzdávajme to, kým sa dá, tak treba bojovat, aby sme si mohli povedat, ze sme urobili všetko preto a raz v živote si to nevyčítali. Moj drahý sa iba bojí aby som to ja zvádla psychicky, lebo on je v poho.. a podporuje ma v pozitívnom myslení. Stále verí,že test bude pozitívny.No ale treba sa pripravit na všetko 😉 Tak drzím všetkým čakatelkám palčeky na // 😵

gwenni
25. sep 2011

@adlerka nevzdám nemôžem ten boj je jediné čo ma ženie dopredu ...a som veľmi rada že som ťa aspoň trochu povzbudila do ďalšieho boja 🙂

timona
25. sep 2011

@liam 4.10.

ursula5
25. sep 2011

@mirka321 ja tiež dúfam, kedy si mala transfer ja včera takže výsledky z krvy až 10.10. och
pekne oddychuj 🙂

mirka321
25. sep 2011

@ursula5 ja som mala transfer v piatok, na krv idem 7.10.
chodíš do heliosa? a kto Ti robil transfer?

ursula5
25. sep 2011

@mirka321 áno do heliosa robil mi to Galo, ty sa máš budeš vedieť výsledok pre víkendom ja si budem musieť počkať až do pondelka, tak v podstate ťaháme spolu jeden deň nehrá rolu 🙂 🙂 🙂

ursula5
25. sep 2011

@jerry23 tak moja zajtra sa drž, budem na Teba myslieť a veriť že ste na dobrej ceste 🙂 daj mi potom vedieť ako ste dopadli, môžeš sa aj v Žiline po ceste staviť 😀 😀 😀

mirka321
25. sep 2011

@ursula5 tak to áno , to je super , presne ako hovoríš , jeden deň nehrá žiadnu rolu
tak to som šťastná, že mi vkladík robil Krajkovič
v lete sme boli už na jednom KETku a to mi robil Galo
ale po tých skúsenostiach, čo mám v Helíku som šťastná, že v piatok to bol Krajkovič
tak teraz si držme palčeky , aby sme boli tehuľky 😉

jerry23
25. sep 2011

@ursula5 ahoj ahoj..isto ti napisem...do internej posty, lebo som sa tu stretla aj zo zavistou...a stavim sa v MT prisla sesterka na par dni z anglie, ma okruhle narodky,tak ideme blahozelat a potom uz sup domov..mam teraz lezkat...ale isto nabuduce sa nejak dohodneme..

ursula5
25. sep 2011

@mirka321 mne nevadil ani Galo, hádam to vyjde nie je dôležité kto to robil, je taký viac neprístupný ale dalo sa ja som si sním aj pokecala aj posrandovala, takže ideme si držať palce a tehuľky budeme 😉

ursula5
25. sep 2011

@jerry23 ok moja tak napíš do IT, myslíš že je tu závisť?? neviem zatiaľ som sa nestretla možno sa ešte stretnem 😀 😀 😀 😀
a nech si závidia keď nevedia dopriať trošku šťastia druhým, ja to prajem všetkým len viem že je to nereálne a nedá sa aby to vyšlo všetkým takže bojujme 🙂

ursula5
25. sep 2011

baby idem sa spýtať ako so sexom po ET, doktor nič nezakázal ani neprikázal??? neviete či sa môže??? 😎
viem že blbá otázka ja sa bojím ale konečne došli chúťky po tých hormónoch a neviem či môžem 🙂

pici
25. sep 2011

@ursula5 mozes :D niekto v inom centre/ neviem v ktorom / mal dokonca napisane , odporucany styk... zevraj orgazmus pomaha uhniezdeniu :D ale fakt teraz bez srandy... ked nekrvacas/ co som ja krvacala po vklade/ a citis sa fit, preco nie?

jerry23
25. sep 2011

@pici krvacala? velmi? a babo je v pohode?

pici
25. sep 2011

@jerry23 nie som tehotna :D ale po vklade som krvacala, aj po IUI.. ale to len take skor spinenie

jerry23
25. sep 2011

@pici ako dlho si bola tehotna?

pici
25. sep 2011

@jerry23 nebola som... asi si to zle pochopila alebo ja som to zle napisala... po vklade som krvacala... resp. spinila

jerry23
25. sep 2011

@pici hned po vklade? takze nic ani na prvej kontrole? ja tiez spinim, ale ked som bola u svojho,tak to bolo ok...

pici
25. sep 2011

@jerry23 ano hned po vklade, alebo po inseminacii.. mam asi citlivy krcok... pozitivny krvny ani iny test som nemala nikdy :D ale teraz ideme na vklad a teraz budu vytuzene//

jerry23
25. sep 2011

@pici jasne,ze budu...drzim ti velmi palce

ursula5
25. sep 2011

@pici tak fajn pekná rada tak sa lepšie uhniezdi 🙂 🙂 🙂 tak to zajtra môjho Krtka ani do práce nepustím 😀

sanday
25. sep 2011

gwenni nedá sa nereagovať na tvoj príbeh a silu klobúk dole, prajem ti z celého srdca nech sa ti tvoj sen a túžba splní zaslúžiš si to.

jajka1980
25. sep 2011

Ahojte..chcela by som sa opýtať,chodíte niektorá do SPLN v Košiciach? Aké lieky beriete a či máte nejaké bolesti v podbrušku. Ja užívam Estrimax, Utrogestan a Duphaston....mimochodom vám všetkým prajem //... 😉

pici
25. sep 2011

@ursula5 no kamoska to naposledy skusila tak :D a caka dvojicky :D

jajka1980
25. sep 2011

Prajem vám všetkým...dobrú noc a len samé krásne sníčky... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre