• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@katka1177 dievčatá ja som pozitííííívna....nevydržala som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásne dve čiarky, a to som si robila testík až teraz, nie z ranného moču...hih
17. okt 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pici mám pozitívny:slight_smile:)))))))))))) krásne dve čiarky....
17. okt 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik gratulujem z celeho srdca... velmi velmi.. opatruj sa
17. okt 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 no ja o tom ksichte radsej pomlcim... teraz je to lepsie ale ked som nasadila estrofem... tak to bola katastrofa :D a ako sa citim? prsia bolia, brucho zacina.. v piatok je termin menzesu.. tak asi preto :D
17. okt 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik tak gratulujem. :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm!!!!! jeej tesiiim, som Ti hovorila, ze priznaky su paradne! Tak nas pekne aj s pici nakaz :slight_smile: .... tesiiim!
17. okt 2011 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak a teraz su tie momenty kedy ma lame testovat :slight_smile:.... pomoooooooc
17. okt 2011 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici bolia nie kvoli menzesu.... kvoli inemu .... :slight_smile: ....matulik to tak pozitivne naladila.... tak nech to tak ostane!
17. okt 2011 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik Matulik a kolko Ti vkladali? mozu byt aj dve? :slight_smile: a ako sa citis?
17. okt 2011 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ďakujem dievčatá, sa tešííííííííííííííííííme
17. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 no vkladali mi dve, ale vieš o tom, že aj z jedného vloženého embria sa môžu stať dvojičk jednovaječné:slight_smile:))) ach...no ved uvidíme....vieš čo spravila som si test, lebo ma bolia prsia, to som ti písala aj včera....
17. okt 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik :slight_smile:.... tesim velmi s Tebou, no som zvedava ake bude HCG :slight_smile:
17. okt 2011 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 a ty si neskúšala testík, ked sú takéto dobré správičky.....nech aj ty sa môžeš pochváliť:slight_smile:)))))))))))))))))) verím že áno....
17. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik neskusala, lebo som si povedala, ze testnem az vo stvrtok rano..... ale teda je to na nevydrzanie :slight_smile:.... testla by som keby som mala dake priznaky... ale nic necitim... obcas osm mala aj pocit vcera, ze ma zacalo pichat v prsiach, ale potom to ustupilo.... ale veriiiim... snad sme aj s pici stastna trojka :slight_smile: ....... to musi byt paradny pocit //. Odfot :slight_smile:
17. okt 2011 o 10:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 ale jasné, podľa mňa si:slight_smile:))) Sme dobrý "turnus":slight_smile:))) heh....mala by si si ho spraviť!!!! som zvedaváááááááááááááááááááááááá a nevydržím....To nemusíš mať žiadne pocity......držíííííííííím pästičky....
17. okt 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 to ti verim... v tejto faze by som uz asi nejaky kupovala :D
17. okt 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..... snáď ... hneď keď urobím dám vedieť....... a Ty sa pekne opatruj a udržuj ich v teplúčku!!!!!
17. okt 2011 o 11:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :slight_smile: ... no nic ... skusim to este vydrzat daky ten den... ci hodinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2011 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 no ja by som robila aj dneska. ale u mna je to este moc moc skoro...
17. okt 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici teraz pozeram, ze mame rovnaky termin tiez som bola na vklade v utorok a 25-teho ma byt vysledok
17. okt 2011 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik gratulujem, držím palce :slight_smile:
17. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak to sa tesim... kolko si si dala vlozit?
17. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dnes som zacala spinit. Co som citala, viem ze v tom nie som sama. Ide ale o to, ze to nie je len to ale kompletne priznaky ako pri MS /az na bolesti vajecnikov/. Zacalo to zravkou, potom napatie a bolesti v prsiach. Vravela som si, kym to neprejde je to dobre. To napatie ale ustupilo presne ako by som mala dostat, do toho prisla nervozita, precitlivelost a "stekanie"-tak si vravim: a sakra PMS syndom. Ale stale som dufala. Ibaze dnes ako som zacala spinit nemam pocity ako PRED MS ale ako v prvy den "svojich dni". U vas sa tie MS priznaky tiez kombinovali alebo ste proste len zacali spinit?Prepacte ak som prilis detailna a osobna ale trocha ma to vystrasilo a nechcem hned robit paniku a volat doktorovi. Zrejme by mi i tak povedal, len nech pockam ako sa to vyvinie.....Dakujem za akukolvek reakciu :slight_smile:
17. okt 2011 o 11:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici Nam zostalo len jedno schopne. Po vklade zostali sice dve trojkove, no aj tie do dalsieho dna "odisli". Takze nemame ani zamrazene, bohuzial. O to viac verime v nasho najsilnejsieho bojovnika :slight_smile:
17. okt 2011 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja lieky papaj dalej. aj spinis alebo krvacas utrogestan zapijaj... a nestresuj sa hlavne. nic to nemusi znamenat... ja som po prvom neuspechu mala len spinenie az po vysadeni utrosu bolo riadne krvacanie... pri druhom som krvacala normalne... v den kedy menzes normalne chodi... hlavu hore. kamoska krvacala normalne ... a dnes ma 7 mesacneho chlapca..
17. okt 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Och dakujem....Mna ani nevydesilo tak to spinenie ako skor kombinacia toho vsetkeho. Ale nevzdam sa teda. Si zlata, podporu teraz ozaj potrebujem ako sol. Dufam, ze nam to obom dobre dopadne. Snad bol utorok stastny den....
17. okt 2011 o 12:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja naozaj tazko povedat co je coho priznakom lebo vsetky predmenstruacne priznaky su aj tehu priznakmi. ale co u jednej je, u druhej byt nemusi.. pravidlo na to ako to ma prebiehat a co su tie zarucene priznaky ze to vyslo a naopak. nie su.. hlavu hore...
17. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik Gratulujem! :slight_smile:
@jajabajaja Môžeš mať všelijaké príznaky, a ani nemusíš mať žiadne, napr. ja som skoro vôbec ich nemala... Špinenie je normálne, keď je silnejšie, zapíjaj utrogestan, ako tu už baby písali. Snaž sa nemyslieť na to, čo sa deje. choď na prechádzku atď... A pekne čakaj, dobre to dopadne. :slight_smile:
17. okt 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja presne pozitivne mysli, to este nic neznamena..... drzim palceky... vsetkým.
17. okt 2011 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici fíííha,takže ked nasadím estrofem vyhádžem sa jak pubiška? :grinning:
17. okt 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok