• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
janula....jejky to je peknee....ja sa citim rovnako ako pred M...normalne chodim do prace....ale bolesti mi brania mysliet pozitivne
25. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, ty ides poucovat nas veteranky? Pamatas, ked si ani nevedela ko pichnes prvu injekciu??? Vtedy som machrovala zase ja :grinning: Vsak este mam 3 testy, do piatku 2, kazde rano jeden a 1 o mesiac pri prirodzenom skusani ked uz som taka rozhormonovana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, drzim palceky, ved uvidis, su len dve moznosti
:wink:
no pahu, uz som ticho, aj ked teba este tazko zaradit k veterankam :grinning: no injekcie si sa mi aj ty chystala pichat, pamätas, ale asi je to uchylne, ale mna tie do brucha normalne bavili, citila som sa taka frajerka ze ako mi to ide a ako sikovne..len ta otrava s tymi druhymi ktore MM odmietol, tak som musela do GF...
tak pahu dufam ze das vediet ci predsa testik nezmenil nazor :grinning: ja cakam len na ten piatok, potom ti uverim :grinning: tak a uz som fuc, nech tu nemudrujem
:sweat_smile:
25. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula...dakujeeeem...brala by som tuuu lepsiu moznost:slight_smile:
25. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka , zo srdca ti ju zelam :wink:
25. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, jasnacjk

ka ze ti dam vediet, macherka :grinning:
25. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula.....dakujem si mila
25. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ahojte :wink: To tu dnes nikto este nebol??? :fearful:
26. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu tak ako _? vyslo to ?
26. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, asi nie... Uz treti den za sebou mam negativny testik.. :frowning2: Snad na buduce :slight_smile:
26. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu....ty kazdy den testujes??....kolky den si dnes po transfere??....ty si vytrvalec:slight_smile:
26. feb 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, dnes som uz 9.den po ET takze zajtra krvny test... :dizzy_face: A zacala som testovat uz 6.den po ET :wink:
26. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my sme boli vlastne rovnako na prenos...17.2...ja idem na krv v pondelok...ale test som este nerobila
26. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu....ale mna tak boli brusko,krize a prsia, ze si myslim ze mi je zbytocne robit test:frowning2:
26. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, ak ta bolia prsia, je to zatial dobre znamenie :wink: Ak sa bojis, netestuj, ja som pri 1.IVF netestovala, nechala som si to na krv, ale velmi ma to zlomilo, takze teraz som chcela vediet nejako postupne, ako na tom som... Je to tak pre mna lepsie :wink:
26. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu....ja chcem zajtra tesnut,lebo budem vediet aj ked nie na 100% na com som...potom ta rana od lekara nebude az tak boliet...ale mna uplne tak boli vsetko..ako keby mi kazdy chvilu mala uz prepuknut M:frowning2:
26. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, tak by to ale vraj malo byt :wink: Pozri, neboj sa, ak tam budu 2//, budes sa tesit na pondelok a ak len 1/, este stale mas cas na 2// z krvicky :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu...ak by to mal byt sprievodny jav...tak nech ma to boli este viac...len nech to neznamena tu mrchu...
26. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, drzim palceky, malo by to byt dobre znamenie.... Idem pozerat telku :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu...a ty aj spinis???....tak zajtra budes vediet na 100%
26. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, spinim od toho 6.dna po ET :frowning2: Ale nevadi, zivot ide dalej, takmusim ist aj ja :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu....tak zajtra napis ...som velmi zvedava ako to bude
26. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahulienka, ak len spinis, tak to praveze moze byt dobre znamenie :wink:
vsetkym vam drzim palceky :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka, zlato, ja mam ale negativne testiky okrem spinenia :wink:
26. feb 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ako sa dnes mame? :grinning:
27. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu...ahoj....no co ako si dopadla dnes u lekara???
27. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, akurat som si volala na vysledky, negativne... Nic to, ide sa snowboardovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Cmuk, som samozrejme smutna, ale zijeme a sme zdravi :wink:
27. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu :pensive: to mi je luto :pensive: :pensive: :pensive:
27. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, budem v poriadku. Pa... :wink:
27. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,cakatelky,neviete mi prosim niektora poradit-vcera 9.den po KET mi vysiel rano pozitivny test,ale vecer som zacala spinit.V noci to prestalo,ani dnes nic /poctivo lezim/,ale neviem ci si mam este robit plane nadeje?Uz som si to odplakala,ale tajne dufam.....
28. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok