Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
25. feb 2009

janula....jejky to je peknee....ja sa citim rovnako ako pred M...normalne chodim do prace....ale bolesti mi brania mysliet pozitivne

pahu
25. feb 2009

Janulka, ty ides poucovat nas veteranky? Pamatas, ked si ani nevedela ko pichnes prvu injekciu??? Vtedy som machrovala zase ja 😀 Vsak este mam 3 testy, do piatku 2, kazde rano jeden a 1 o mesiac pri prirodzenom skusani ked uz som taka rozhormonovana 😀 😀 😀 😀

janula13
25. feb 2009

Majka, drzim palceky, ved uvidis, su len dve moznosti
😉
no pahu, uz som ticho, aj ked teba este tazko zaradit k veterankam 😀 no injekcie si sa mi aj ty chystala pichat, pamätas, ale asi je to uchylne, ale mna tie do brucha normalne bavili, citila som sa taka frajerka ze ako mi to ide a ako sikovne..len ta otrava s tymi druhymi ktore MM odmietol, tak som musela do GF...
tak pahu dufam ze das vediet ci predsa testik nezmenil nazor 😀 ja cakam len na ten piatok, potom ti uverim 😀 tak a uz som fuc, nech tu nemudrujem
😅

majka2309
25. feb 2009

janula...dakujeeeem...brala by som tuuu lepsiu moznost🙂

janula13
25. feb 2009

majka , zo srdca ti ju zelam 😉

pahu
25. feb 2009

Janulka, jasnacjk

ka ze ti dam vediet, macherka 😀

majka2309
25. feb 2009

janula.....dakujem si mila

pahu
26. feb 2009

Babulky ahojte 😉 To tu dnes nikto este nebol??? 😨

poleva
26. feb 2009

pahu tak ako _? vyslo to ?

pahu
26. feb 2009

Nie, asi nie... Uz treti den za sebou mam negativny testik.. ☹ Snad na buduce 🙂

majka2309
26. feb 2009

pahu....ty kazdy den testujes??....kolky den si dnes po transfere??....ty si vytrvalec🙂

pahu
26. feb 2009

Majka, dnes som uz 9.den po ET takze zajtra krvny test... 😵 A zacala som testovat uz 6.den po ET 😉

majka2309
26. feb 2009

ved my sme boli vlastne rovnako na prenos...17.2...ja idem na krv v pondelok...ale test som este nerobila

majka2309
26. feb 2009

pahu....ale mna tak boli brusko,krize a prsia, ze si myslim ze mi je zbytocne robit test☹

pahu
26. feb 2009

Majka, ak ta bolia prsia, je to zatial dobre znamenie 😉 Ak sa bojis, netestuj, ja som pri 1.IVF netestovala, nechala som si to na krv, ale velmi ma to zlomilo, takze teraz som chcela vediet nejako postupne, ako na tom som... Je to tak pre mna lepsie 😉

majka2309
26. feb 2009

pahu....ja chcem zajtra tesnut,lebo budem vediet aj ked nie na 100% na com som...potom ta rana od lekara nebude az tak boliet...ale mna uplne tak boli vsetko..ako keby mi kazdy chvilu mala uz prepuknut M☹

pahu
26. feb 2009

Majka, tak by to ale vraj malo byt 😉 Pozri, neboj sa, ak tam budu 2//, budes sa tesit na pondelok a ak len 1/, este stale mas cas na 2// z krvicky 😵

majka2309
26. feb 2009

pahu...ak by to mal byt sprievodny jav...tak nech ma to boli este viac...len nech to neznamena tu mrchu...

pahu
26. feb 2009

Majka, drzim palceky, malo by to byt dobre znamenie.... Idem pozerat telku 😵

majka2309
26. feb 2009

pahu...a ty aj spinis???....tak zajtra budes vediet na 100%

pahu
26. feb 2009

Majka, spinim od toho 6.dna po ET ☹ Ale nevadi, zivot ide dalej, takmusim ist aj ja 😵

majka2309
26. feb 2009

pahu....tak zajtra napis ...som velmi zvedava ako to bude

pipka
26. feb 2009

pahulienka, ak len spinis, tak to praveze moze byt dobre znamenie 😉
vsetkym vam drzim palceky 😵

pahu
26. feb 2009

Pipka, zlato, ja mam ale negativne testiky okrem spinenia 😉

pahu
27. feb 2009

Dobre ranko, ako sa dnes mame? 😀

majka2309
27. feb 2009

pahu...ahoj....no co ako si dopadla dnes u lekara???

pahu
27. feb 2009

No, akurat som si volala na vysledky, negativne... Nic to, ide sa snowboardovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Cmuk, som samozrejme smutna, ale zijeme a sme zdravi 😉

katy2
27. feb 2009

pahu 😔 to mi je luto 😔 😔 😔

pahu
27. feb 2009

Katy, budem v poriadku. Pa... 😉

elisa7
28. feb 2009

Ahojte,cakatelky,neviete mi prosim niektora poradit-vcera 9.den po KET mi vysiel rano pozitivny test,ale vecer som zacala spinit.V noci to prestalo,ani dnes nic /poctivo lezim/,ale neviem ci si mam este robit plane nadeje?Uz som si to odplakala,ale tajne dufam.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre