• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. marca 2017 
@moncibubu dakujem ano mala snad sa to podari na druhy pokus teraz idem skusit akupunkturu znama mi to doporucila ona chodila na 4 sedenia a potom otehotnela normalnym sposobom:slight_smile:
25. okt 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 uvidis mozno budes ma na dva pokusy ak sa ti aspo edno z tych dvoch ume budes moct potom aj dalsi pokus mat :slight_smile:Budem drzat palce:slight_smile:
25. okt 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 tak to ti drzim palce na ten november,aby sa to konecne podarilo.To mas zachvilku, uz sa ti to blizi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajabajaja gratulujeeeeem, tesime sa spolu s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja jéééééééééj tak som si prečítala Tvoju správičku, tak výsledky pozitívne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálne mám zimomriavky, suuuuuuupeeeeer teším sa strašne s Tebou a vôbec mi neďakuj len teraz pekne oddychuj myslí pozitívne a opatruj drobčeka až sa mu dobre zabýva a už len pekne rastie :wink: :wink:
25. okt 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1177 ahojkaj aj ja som cvicila teraz pred ivf mojzisovu metodu, je to dobre na prekrvenie panvy a na bolesti chrbtice,ale urcite skoc k nejakej doktorke, ktora sa na to specializuje.Ta ti ukaze presne ako to mas cvicit.Ja som dokonca aj schudla. :slight_smile:
25. okt 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik moja musíš spinkať, neboj ja som aj v robote zaspávala na stole koľko krát som sa pristihla že spím :grinning: bábätko to potrebuje :wink: to prejde potom sa budeš cíciť fajn v ďalšom trimestri a potom v ďalšom už budeš nadávať a tešiť sa aby to prišlo budeš si pripadať ako vzducholoď (ja som si tak pripadala) :grinning:
25. okt 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 veľa šťastia do boja :slight_smile:
25. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to ma mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nabuduce budu //
25. okt 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 to som rada, nech sa dari :wink:
25. okt 2011 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 :slight_smile: budem sa snazit :slight_smile:
25. okt 2011 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
silvinnka ahojte,kocky mate niektora skusenosti...beriem estrofem a utrogestan,v sobotu mam mat vklad co je 24DC ,ale od 20DC ma dost boli podbrusko ako pred menzes....snad je to len tym estrofenom,a snad je to len z toho,ze sliznica mi rastie....dost sa bojim
25. okt 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka neboj.. vsetko je v poriadku
25. okt 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici fu,dakujem,snad ano...porazilo by ma,ak by som pred transferom dostala menzes,ale zase pokial som aj v minulosti uzivala tieto lieky,tak sa mi menzes nespustil,az po vysadeni ....
25. okt 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka neboj sa ty nic. urcite je vsetko ako ma byt... tlak v podbrusku je asi jedno z druhym.. drzim palce
25. okt 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ak ti mozem poradit,nasla som taky caj na podporu pred ivf,skus ten,mozno pomoze.na www.otehotnenie.sk.ma prekrvit maternicu a tym je lepsie uhniezdenie
25. okt 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@miminkad dakujem :D
25. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja gratulujeeeem :slight_smile:))))
25. okt 2011 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu dakujem. No prave som sa dnes prihlasila, budem chodit 2x do tyzdna
25. okt 2011 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj :frowning2: :unamused: to je škoda,že to nevyšlo.....máte ešte mrazáčikov?
25. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncibubu Ahoj, kde si chodila na tie mojzisove cvicenia?
26. okt 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 hih...len v robote sa nedá...je to hrúza...už nech idem na ten ultrazvuk a viem koľko štuplov čakám:slight_smile:))) Takže ty už detičky máš???? ako staré??? :grinning: :grinning:
26. okt 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajabajaja gratulujem, teším sa:slight_smile:)))
26. okt 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa opytat, ci s tym niekto nema skusenosti. V pondelok som bola na ET - vklad 2 blastocysty. Hned po vykone ET som nenormalne ocervenela do tvare - az zbordovela, zacala sa mi tocit hlava, pustila sa mi krv z nosa a pulz mi vyletel do vysin - hned ma tam obskakovala sestricka. Neviete niekto co to znamena? Moze to byt alergia na spermie? Ja mam odvtedy pocit , ze to nevyslo - zensky siesty zmysel
26. okt 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka Ja som chodila do ZA, kde mi doktorka ukazala cviky, kupila som si dvd.Pozri na internete cvicenia podla L. Mojzisovej - dvd.
26. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patricia00 to ti neporadim, ale urcite pekne oddychuj, hore nozky, vela pit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik :grinning: :grinning: :grinning: moja ani sa nepýtaj :grinning: :grinning: mám dvojičky a 8.11 majú 15 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja som spala v práci keď tam nik nebol :slight_smile: za to som nemohla to samo :wink:
26. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@84matulik Dakujem, aj ja s tebou. :slight_smile: tiez sa uz neviem dockat na dalsi UTZ. Do prace som nesla, pekne vegetim na PN.
26. okt 2011 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule ako to tu za posledne dni stichlo :slight_smile:
26. okt 2011 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok