Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

veselavrba
25. okt 2011

@moncibubu dakujem ano mala snad sa to podari na druhy pokus teraz idem skusit akupunkturu znama mi to doporucila ona chodila na 4 sedenia a potom otehotnela normalnym sposobom🙂

veselavrba
25. okt 2011

@annamary27 uvidis mozno budes ma na dva pokusy ak sa ti aspo edno z tych dvoch ume budes moct potom aj dalsi pokus mat 🙂Budem drzat palce🙂

moncibubu
25. okt 2011

@annamary27 tak to ti drzim palce na ten november,aby sa to konecne podarilo.To mas zachvilku, uz sa ti to blizi. 🙂 🙂 🙂

moncibubu
25. okt 2011

@jajabajaja gratulujeeeeem, tesime sa spolu s tebou 😀 😀 😀 😀

ursula5
25. okt 2011

@jajabajaja jéééééééééj tak som si prečítala Tvoju správičku, tak výsledky pozitívne 😀 😀 😀 😀 normálne mám zimomriavky, suuuuuuupeeeeer teším sa strašne s Tebou a vôbec mi neďakuj len teraz pekne oddychuj myslí pozitívne a opatruj drobčeka až sa mu dobre zabýva a už len pekne rastie 😉 😉

moncibubu
25. okt 2011

@katka1177 ahojkaj aj ja som cvicila teraz pred ivf mojzisovu metodu, je to dobre na prekrvenie panvy a na bolesti chrbtice,ale urcite skoc k nejakej doktorke, ktora sa na to specializuje.Ta ti ukaze presne ako to mas cvicit.Ja som dokonca aj schudla. 🙂

ursula5
25. okt 2011

@84matulik moja musíš spinkať, neboj ja som aj v robote zaspávala na stole koľko krát som sa pristihla že spím 😀 bábätko to potrebuje 😉 to prejde potom sa budeš cíciť fajn v ďalšom trimestri a potom v ďalšom už budeš nadávať a tešiť sa aby to prišlo budeš si pripadať ako vzducholoď (ja som si tak pripadala) 😀

ursula5
25. okt 2011

@linda81 veľa šťastia do boja 🙂

moncibubu
25. okt 2011

@pici to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ale nabuduce budu //

pici
25. okt 2011

🙂

jajabajaja
25. okt 2011

@linda81 to som rada, nech sa dari 😉

jajabajaja
25. okt 2011

@ursula5 🙂 budem sa snazit 🙂

silvinnka
25. okt 2011

silvinnka ahojte,kocky mate niektora skusenosti...beriem estrofem a utrogestan,v sobotu mam mat vklad co je 24DC ,ale od 20DC ma dost boli podbrusko ako pred menzes....snad je to len tym estrofenom,a snad je to len z toho,ze sliznica mi rastie....dost sa bojim

pici
25. okt 2011

@silvinnka neboj.. vsetko je v poriadku

silvinnka
25. okt 2011

@pici fu,dakujem,snad ano...porazilo by ma,ak by som pred transferom dostala menzes,ale zase pokial som aj v minulosti uzivala tieto lieky,tak sa mi menzes nespustil,az po vysadeni ....

pici
25. okt 2011

@silvinnka neboj sa ty nic. urcite je vsetko ako ma byt... tlak v podbrusku je asi jedno z druhym.. drzim palce

miminkad
25. okt 2011

@pici ak ti mozem poradit,nasla som taky caj na podporu pred ivf,skus ten,mozno pomoze.na www.otehotnenie.sk.ma prekrvit maternicu a tym je lepsie uhniezdenie

pici
25. okt 2011

@miminkad
@miminkad dakujem :D

katka1177
25. okt 2011

@jajabajaja gratulujeeeem 🙂))))

katka1177
25. okt 2011

@moncibubu dakujem. No prave som sa dnes prihlasila, budem chodit 2x do tyzdna

annamary27
25. okt 2011

@pici ahoj ☹ 😒 to je škoda,že to nevyšlo.....máte ešte mrazáčikov?

sneznicka
26. okt 2011

@moncibubu Ahoj, kde si chodila na tie mojzisove cvicenia?

84matulik
26. okt 2011

@ursula5 hih...len v robote sa nedá...je to hrúza...už nech idem na ten ultrazvuk a viem koľko štuplov čakám🙂))) Takže ty už detičky máš???? ako staré??? 😀 😀

84matulik
26. okt 2011

@jajabajaja gratulujem, teším sa🙂)))

patricia00
26. okt 2011

Chcela by som sa opytat, ci s tym niekto nema skusenosti. V pondelok som bola na ET - vklad 2 blastocysty. Hned po vykone ET som nenormalne ocervenela do tvare - az zbordovela, zacala sa mi tocit hlava, pustila sa mi krv z nosa a pulz mi vyletel do vysin - hned ma tam obskakovala sestricka. Neviete niekto co to znamena? Moze to byt alergia na spermie? Ja mam odvtedy pocit , ze to nevyslo - zensky siesty zmysel

moncibubu
26. okt 2011

@sneznicka Ja som chodila do ZA, kde mi doktorka ukazala cviky, kupila som si dvd.Pozri na internete cvicenia podla L. Mojzisovej - dvd.

moncibubu
26. okt 2011

@patricia00 to ti neporadim, ale urcite pekne oddychuj, hore nozky, vela pit. 🙂 🙂 🙂

ursula5
26. okt 2011

@84matulik 😀 😀 😀 moja ani sa nepýtaj 😀 😀 mám dvojičky a 8.11 majú 15 🙂 🙂 🙂
ja som spala v práci keď tam nik nebol 🙂 za to som nemohla to samo 😉

jajabajaja
26. okt 2011

@84matulik Dakujem, aj ja s tebou. 🙂 tiez sa uz neviem dockat na dalsi UTZ. Do prace som nesla, pekne vegetim na PN.

katka1177
26. okt 2011

babule ako to tu za posledne dni stichlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre