Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
3. nov 2011

@in131 dakujem

in131
3. nov 2011

@katka1177 ta liečitelka mi vravela že ked sa aj antibiotikami vyliečime tak bielkovina ostáva v ladvinách - inak že to aj sposobuje neplodnosť. To je prvá vec ktorá zabranuje tehotenstvu. Bola som v šoku ked mi to povedala lebo ja som mala zápaly stále dookola a teraz mám klud. Jeden rok som to mala 6krát.

silvinnka
3. nov 2011

@84matulik bodaj by si mala pravdu,ale hlavne je,ze som nedostala menzes,trosku sa utesujem 🙂

timmka
3. nov 2011

@katka1177 dakujem za vysvetlenie, bola som na 2DC a teraz idem na 6DC v piatok, potom az v utorok a cca v stredu odber, ale to presne neviem, vsetko zalezi ako som reagovala na gonal 😒 , este nemam ani predoperacne vysetrenie, neviem ci ho vlastne stihnem, dufam ze hej

ma77
3. nov 2011

ahojte dievčata môžem sa pridat 😉 včera som bola na ET a teraz čakam na 14 na krvičku tak s vami mi to pôjde lahšie 😉 citim sa fajn len ma staaašne bolia prsia ale to ma boleli aj pred ET neviem či z liekov ale asi 😝

katka1177
3. nov 2011

@in131 fu , no ja som tiez tusim mala podobny rekord, tak sa tesim, snad to pomoze. A Ty si teraz ako na tom? Uz mas po vklade?...... / som to tu dlhsie necitala, tak nemam prehlad / A tie zapaly Ti uplne presli?

katka1177
3. nov 2011

@timmka neboj vsetko stihnes, len si chod dat k obvodnemu zobrat krv, na to sa tusim caka 5 dni / tusim na tie pohlavne choroby, ostatne je do 3 dni / a potom nech Ta posle obvodny k internistovi aj s vysledkami a tam to budes mat za den zvladnute! Ja som na Gonal reagovala tak, ze som mala nabeh na hyperstimulacny syndrom , tak ma potom po 7 dnoch stopli a uz ma pripravili na odber, mala som tusim 16 vajicok a z toho sa 11 oplodnilo...., potom som bola na 1.ET a neuspesne, nasledne KET a neuspesne.... tak neviem ci boli embrika kvalitne, alebo je aj vo mne problem... nenarasta mi pekne sliznica...... Tak Ti velmi drzim palce a sup sup vybavuj to interne

timmka
3. nov 2011

@katka1177 vsak dnes som bola a chcela som si to vybavit, ale som sa napapkala, tak idem zajtra a vraj do 3 hodin budem mat vysledky krvy, tak mozno stihnem interne aj zajtra poobede, ked pridem z car, potom mi ostane len anestezioloia,
ked sa ta mozem opytat problem bol len u manzela alebo aj v tebe? u nas je problem u manzela spermio a u mna ze neovulujem ☹ , len s clostilom
to mi je luto, ze to nevyslo, ale mas zmrazene, tak stale tam nadej je, vkladala si si 2??? ci jedno??? lebo pocula som, ze je dobre ked si das 2, vacsia sanca, ja neviem kolko dam, chcem len jedno babo, dvojicky by som asi nezvladla

katka1177
3. nov 2011

@timmka no u nas je u partnera.. zly spermiogram a u mna mozno problem s nenarastajucou sliznicou a mam stale zapaly mocoveho mechura tak asi aj to nepomaha. Mne na ET vlozili len jedno, kvoli riziku hyperstimulacneho syndromu a na KET som si dala vlozit 2. Zmrazene mam este 4, tak to potom v januari skusime asi znova, teraz zregenerujem telo.... aneboj zvladnes aj 2 🙂 🙂 🙂 🙂

in131
3. nov 2011

@katka1177 Mne to pomohlo veľmi - nemám už zápaly. Dnes si idem pre lieky do martina a v pondelok začínam liekmi. Som zvedava ako to budem zvládať - trochu sa bojím. A hlavne neviem či si mam dať vložiť dve?? Ale asi si dám mala by som víčitky keby to nevyšlo že som si mala dať dve. je to väčšia šanca

katka1177
3. nov 2011

@in131 nicoho sa neboj, len sa pozitivne nalad... zvlada sa to uplne v poho, asi najtazsie na tom je to cakanie 🙂 Ja by som osobne vkladala dve 🙂 .... drzim palceky a hlavne bud v klude.... ja som nikdy nebola... vzdy stres a hlavne som si to moc brala a to je chyba... treba sa snazit to brat s lahkostou a potom vsetko lepsie pojde.... mam kamaratky, ktore su pohodacky a uz maju brucha 🙂

in131
3. nov 2011

@katka1177 Keby som si mohla vymeniť hlavu tak už ju mám dávno vymenenú - lebo nedá sa nato nemyslieť - nevyšli nám tri IUI a teraz je to prvé iVF - dala som sa na PN. Tak hadam sa ukludním lebo v práci to je otras. To čakanie si chcem vyplniť upratovaním - mám už naplánované čo budem robiť - dufam že sa mi bude chcieť. 😉

lenkalienka01
3. nov 2011

@katka1177 skore uzdravenie prajem 😉

lenkalienka01
3. nov 2011

@moncibubu no aj ja si vravim obcas, ze nevladzem ........ale hlavu hore, s nami sa to tiahne lepsie 😉 a ako pisala @timmka , dolezita je krv. Pre toto sa ja bojim testovat. Ktoreho si mala transfer ?? A vkladali jedno ci dve ?

katka1177
3. nov 2011

@in131 ja viem chcelo by to vymenit hlavu 🙂 ... ale neboj bude to ok.... ja mam v praci tiez strasny stres....a to je tiez jedna z pricin preco to podla mna nejde, tak si urobila dobre, ze si PN, len sa pekne zamestnaj upratovanim, navstevami, nakupmi .... hocicim 🙂

katka1177
3. nov 2011

@lenkalienka01 dakujem a Tebe drzim silno na 8.11, ako citis?

lenkalienka01
3. nov 2011

@katka1177 cicuse bolia, bradaviek ani chytit, boli podpusko, ako pred ms ..................takze, len cakat, nejdem testovat ani za svet , je to nespravodlive, ze bolesti su ako pred ms , tak ak tehu, no a vyznaj sa 🙂 😝 a dakujem za palce, budem ich potrebovat 🙂

timmka
3. nov 2011

@lenkalienka01 moja ja som transfer este nemala, stimulujem 4 den, na druhy tyzden by som mala mat, tak uvidime

katka1177
3. nov 2011

@lenkalienka01 🙂 dobre bude !!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kolko Ti vkladali?

lenkalienka01
3. nov 2011

@katka1177 dve, jedno 8 bunkove a jedno 6 bunkove 🙂 , tak by mohlo aspon jedno zabojovat 🙂

lenkalienka01
3. nov 2011

@timmka ja viem, ze ET si este nemala, len som suhlasila , ze treba cakat az na test z krvicky 🙂

katka1177
3. nov 2011

@lenkalienka01 no mozno aj obidve 🙂 🙂 🙂 :- ) 🙂 🙂 ... priznaky su vyborne !!!! 😉

timmka
3. nov 2011

@lenkalienka01 jaaaaaaaaj, 😀 😀 😀 , uz chapem a ktory den si po ET?

lenkalienka01
3. nov 2011

@timmka som 11 den. Vzdy som si myslela, aka je stimulka a OPU psycho, ale toto cakanie je z toho najhorsie 😠

lenkalienka01
3. nov 2011

@katka1177 myslis, ze vyborne ??? Juj, ak mas pravdu, tak ta pridem vystiskat 😀 😀

84matulik
3. nov 2011

@lenkalienka01 tak už skús vydržať....i ked ja by som testla...hi

84matulik
3. nov 2011

@silvinnka jasne, hlavne sa nestresuj!!!!

katka1177
3. nov 2011

@lenkalienka01 velmi Ti budem drzat palceky ... 😉

depa
3. nov 2011

ahojte babenky doy mi dal nejake nove lieky a znovu musim absolvovat navrh do poistovne ibaže musim mat darkynu pretože vajicka nemam dost vyvinute a chcela som sa opytat čo su to za lieky puregon,diphereline a fostimon viete mi niekto napisat akolko stoja

lenkalienka01
3. nov 2011

@katka1177 dakuejm 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre