Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bibi24
8. nov 2011

@mia83 Ahoj, ja som mala 29.10. Ale nam to bohuzial nevyslo 😔

mia83
8. nov 2011

@bibi24 ☹ Ahoj a to uz ako vies ze to nevyslo???

bibi24
8. nov 2011

@mia83 z tehotenskeho testu ☹

mia83
8. nov 2011

@bibi24 No na to by som sa este uplne nespoliehala, my sme raz 10. den test mali negativ a 12. uz bol pozitiv, s akou citlivostou si mala test???

bibi24
8. nov 2011

@mia83 tak ale ved ja uz som dnes 10ďen od et, to uz by malo byt vidiet. Mala som desiatkovy mamatest, tie su vraj spolahlive. No aby som bola uprimna, vcera som tam mala druhu ciarku, sice slabucku, ale nebol to duch. Ale dnes bola bohuzial trosicka slabsia a na rapicleare iba duch. Takze asi islo len o pregnyl, alebo sa aj nieco uchytilo ale odislo.
Ty si bola kedy na ET? A testovala si uz?

mia83
8. nov 2011

@bibi24 ja som bola na KET 31.10.,ale prvy test budem robit len 11.den, ja si myslim ze to este u teba moze byt nadejne,test si robila z 1. ranneho mocu??

bibi24
8. nov 2011

@mia83 a ake velke embryjka ti vkladali? Mne dve 8 bunkove, A-ckove.
Vcera z ranneho mocu, dnes nie. Ved pozri, prilozim ti ten dnesny test, ale je to fotene len mobilom, takze aj preto to extra nevidno.

holly74
8. nov 2011

@bibi24 ☹ ☹ ☹ Bibi, moja, je mi to moc ľúto...Nebudem Ti písať že ešte je šanca že krv bude pozitívna, ale moc moc by som Ti to dopriala...

bibi24
8. nov 2011

@holly74 Ja viem Holly, si zlata. Dakujem!!!

mia83
8. nov 2011

Mne povedali, iba ze je krasne, takze neviem kolko bunkove bolo, ale bolo jednotkove,tento x krat sme vkladali iba 1 lebo viac nam nezostalo, pred tym sme vkladali 2x2.

bibi24
8. nov 2011

@mia83 A na ktory den si mala KET? Asi si teda PK nemala.

mia83
8. nov 2011

@bibi24 Mne povedali, iba ze je luxusne, takze neviem kolko bunkove bolo, ale bolo jednotkove,tento krat sme vkladali iba 1 ,lebo viac nam nezostalo, pred tym sme vkladali 2x2.Zajtra urob z prveho ranneho mocu 10 test, ja som 1. krat mala zmenu , na 2. krat som uz robila len na 11. den a aj vtedy bol pozitiv...

bibi24
8. nov 2011

@mia83 Tak drzim palce Mia!!

mia83
8. nov 2011

@bibi24 mala som PK mrazili ich az na 6.ty den

mia83
8. nov 2011

@bibi24 Aj ja tebe na zajtra, ja som mala aj po ET a aj po KET pozitiv,u mna potom nastal problem, na ultrazvuku uz nebolo nikdy nic ☹

bibi24
8. nov 2011

@mia83 Ja uz ale testovat asi nebudem, pockam na krv. Uz nechcem toto sklamanie zazivat kazdy den a hladat na teste aspon naznak druhej ciarky. No co, tesila som sa predcasne, ale aspon jeden jediny den.

mia83
8. nov 2011

@bibi24 ako myslis, mne vtedy ked som spravila 10.den a bol negativ, Dr. mi povedal ze test z mocu sa ma robit 12. den aby som pockala na 12., a 12. den bol pozitiv, takze to by som ti odporucila ten 12. ty den si spravit.Ale budes mat ponaucenie ze 9.,10. den si nikdy nerob testy, lebo mozes mat zbytocne smutne dva dni ako som mala aj ja ...

mia83
8. nov 2011

@bibi24 A teraz ste v 3 tom ivf??

bibi24
8. nov 2011

@mia83 Ano, uz v 3. ivf.

silvinnka
8. nov 2011

@mia83 Et som mala 29.10. v sobotu,dnes som 10ty den 🙂

84matulik
8. nov 2011

@bibi24 ale ved neni pozitívny??? taká slabá čiaročka tam tuším je,nie????? či som už slepá....

bibi24
8. nov 2011

@84matulik ale ano bola, toto bolo rano, teraz vecer uz nebola ziadna....

84matulik
8. nov 2011

@bibi24 to neva a ktorý deň si??? niekomu to vôbec nemusí ukázať....Treba hlavne pozítvne myslieť, ved oni sú neni moc nadšený že si robíme testy, pretože môžu byť negatívne a môžeš byť tehu a hneď p negatívnom teste budeš mať zlú náladu a môžeš to celé negatívne ovplyvniť....

bibi24
8. nov 2011

@84matulik Dakujem, ze ma aj ty povzbudzujes, len ja som zazila uz 4. negativne vklady, takze viem, ze u mna je negativny test proste negativny. Bodaj by si ty aj vsetky kocky mali pravdu a bolo to pozitivne, ale to sa mi este nikdy nestalo, napriek vsetkym nadejam, ktore som do toho vkladala. Teraz sa z toho potrebujem dostat, vyplakat a zase budeme bojovat dalej. Len panboh vie dokedy este.

mia83
8. nov 2011

@silvinnka gratulujem ti k peknemu hcg!

ursula5
9. nov 2011

@alibabaa veru magický dátum bude 11.11.11 takže už len pozitívne myslenie a kľudné čakanie 😉

ursula5
9. nov 2011

@bibi24 ahoj, no ja byť Tebou neplačem a počkám ešte, viem že každá žena vie či je tehu alebo nie alebo respektíve väčšina, pokiaľ si mala slabú čiarku na teste ešte vydrž a a hlavne sa ne stresuj neoplatí sa to 😉 hore hlávku žiadne plače ešte budeš mať dosť času sa vyplakať po odbere krvy takže pekne úsmev a myslieť pozitívne 😀

84matulik
9. nov 2011

@bibi24 tomu verím, že to musí byť hrozné, aj ked som to v podstate nezažila...na prvý krát sa uchitili a zajtra sa dozviem koľko bubáčikov čakáme🙂))) zajtra idem na ultrazvuk, tri týždne po pozitívnom tehu teste z krvi....čiže 5 týdnov od vkladania....

little_miracle
9. nov 2011

@mia83 ahoj, ja som netrpezlivo testovala uz od 6. dna po ET a mala som slabulinkeho ducha. Nakolko ma ale 3 dni po ET chytil poriadny OHSS, chodim kazdy druhy den do CAR na infuzie. A vcera v ramci beznych odberov mi vzali aj krv na HCG a je to pozitivne 😀. Este sa z toho ani velmi netesime, lebo ja sa z OHSS citim fakt mizerne ☹
Chodime do ISCARE BA...

little_miracle
9. nov 2011

@bibi24 ...ahoj, tak tu su teda tie moje testiky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre