Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

84matulik
11. nov 2011

@alibabaa ahojky, ja som mala hcg asi 1100...alebo tak nejak.... Už som v ôsmom týždni🙂)))))))))))))) tešíme sa veľmi moc...a držkám palce, dnes si už asi po,....ako pocity????

84matulik
11. nov 2011

@ursula5 no jasné, ved som aj domka zostala a už aj do konca roka zostanem, bruško ma veľmi bolieva aj prsia, už začína byť aj nevolnosť...takže fúúúúúúúú nie je to sranda.... 😀

84matulik
11. nov 2011

@linda81 určite áno!!!! výjde...neboj...a koľko si po vkladaní????držím päste!!!!

84matulik
11. nov 2011

@lenkalienka01 ďakujem krásne 😀 😀 😀 😀

84matulik
11. nov 2011

dievčatá pozrite album...fotečku zo včera🙂)))

ursula5
11. nov 2011

@alica311 to ja moja presne neviem aká má byť sliznica ale tých 14mm bola pekná a baby čo boli tehu mali 16mm....

silvinnka
11. nov 2011

@alica311 minimum na vklad je 7mm sliznica,ja som mala na 24DC 7,5 mm a mimi sa v poho uchytili 😉 Vela stastia prajem.....

linda81
11. nov 2011

@84matulik ahoj...som 2 den po ET dvoch embryi 4 bunkovych...krasna fotka🙂

mirka7582
11. nov 2011

ahojte držím každej zvas palčeky . prežívala som to iste čo vy 😀 a teraz som tounajštastnejšou mamičkou pod slnkom . treba verit a nevzdavat sa 😉

84matulik
11. nov 2011

@linda81 jéééééééj gratulujem veľmi...hlavne oddychuj, aby to bolo všetko OK!!! ja som bola prvý týždeň doma, fakt som nič nerobila, len sprcha a wc....zvyšok všetko robil manželík, alebo mamina....druhý týždeň v práci a vydržala som tam dva týdne a som od minulého týždňa PN...až do konca roka...hrozne ma bolelo brucho, nedalo sa to vydržať....

jajka1980
11. nov 2011

@mirka7582 ...ahoj..je to veľmi povzbudzujúca správička.. Inak ako som pochopila, tebe sa podarilo otehotnieť tiež pomocou IVF...?
Krásny je Samuelko...a aj meno je nádherné. Vždy sa mi páčilo .. 😉 Ja vždy hovorím, že ked sa nám zadarí a bude to chlapček, bude sa volať Samuel..

in131
11. nov 2011

Ahojte. Mám trochu dilemu. Začala som stimulovať na naše prvé IVF. Nevieme sa rozhodnuť kolko si máme dať vložiť či jedno alebo dve. Ja som od začiatku chcela dve , priatel suhlasil ale doktor nam doporučil že som mladá a že stačí jedno. Tak ked sme išli odtial tak som suhlasila s jedným, ale teraz sa bojím že čo ak budem banovať. Pri dvoh je vúčšia pravdepodobnosť. 😉

marylinlu
11. nov 2011

ahojte...mam 4 IVf za sebou, 3 neuspešne a toto 4 zatial čakame, že čo bude. V pondelok som mala KET, tak dufam a modlim sa, že to už konečne vyjde.... 😕 . Je tu niekto, kto chodí do KE k Hredzákovi?

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu ahoj , ja chodím k Dr. Hredzákovi do SPLN v Košiciach. 😉 Držím palce, aby to bolo pozitívne... 🙂

alica311
11. nov 2011

@silvinnka
@ursula5 ďakujem baby za info, troška som sa zľakla toho čísla 16, ja som mala 10DC 6 mm, keď som brala clostil a keď som bola v centre prvýkrát, to som bola 30DC 2 dni pred MS tak bola 10mm, tak hádam je to v poriadku 🙂

alica311
11. nov 2011

@mirka7582 dakujeme 🙂

alica311
11. nov 2011

@in131 Ahoj, tak toto presnem riešim ja, dr. mi odporučil len jedno, pretože som ževraj mladá (26r.) a aj dosť chudá, zevraj pri dvoch by som musela možno celé tehu preležať, a že či chcem rodiť 34 týždni? Ale ako píšeš je tam väčšia šanca, a mať dve mimi naraz je krásne 🙂, tak teda tiež neviem, čo spraviť, je to ťažké rozhodnúť sa, neboj, dobre to dopadne, len tomu treba veriť, telo počúva to, čo mu hlava káže 🙂

marylinlu
11. nov 2011

@jajka1980 ahoj, a aky mas z neho pocit??? Keď tu čítam o hrúbke sliznici a o embrijku, že bolo štvorbunečne a take veci...veď tieto informacie som nikdy nepočula z jeho úst. Pána, som tam už 4 krát a cítim sa ako hlupák...Mám z toho nervy, šak on vôbec o ničom nekomunikuje!!!

alibabaa
11. nov 2011

@84matulik tak to bola fakt vysoka hodnota 🙂 🙂 nic ma neboli, nic mi nie je.. teda az na horne partie.. ale tie ma bolia snad od prvej davky utrosu.. 😠
tak sa drzte .. jej ze dvojicky. mne vlozili dnes 2 blastocysty a velmi jemny obal maju vraj.. ze sa rychlo prebiju cez neho 🙂 sliznica 11 mm je dost vysoka na udrzanie aspon jedneho babatka?

marylinlu
11. nov 2011

chcem sa opytať niekoho, kto má skúsenosti, pred včerom som mala take intervalove pichanie v pravom vaječniku, mylite, že to niečo bolo??? To bolo 2 deň po KET... ☹

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu tak takéto informácie nepovedal ani mne..Inak je v pohode..Ako v KE je ešte jeden lekár, ktorý sa venuje týmto problémom, no niesu boh vie ako spokojné pacientky s ním...vraj je neľudský. Naopak Dr. Hredzák má lepší prístup k pacientkam...nanerába s nimi ako s mäsom 😀 , nikdy sa skoro neusmeje, ale je lepší. Možno sa ho to treba pýtať, ja neviem..ale mne pri vkladaní embryok povedal, že sú krásne...hoci nevyšlo to..Ale akú mám sliznicu, či koľko sú bunkové ,mi tiež nepovedal... Píšem si ešte s jednou Košičankou, ktorá k nemu tiež chodí a je tiež spokojná. Možno sa ho všetko treba pýtať..lebo možno si si všimla, že je tichý a venuje sa svojej práci..alebo sa treba pýtať sestričky ? No fakt neviem...ale tiež ma zarazilo, ked som tu na nete všade čítala, koľko bunkové embrya vkladali a akú mali sliznicu...

marylinlu
11. nov 2011

@jajka1980 veď to ma prekvapilo...on je naozaj veľmi tichý, ale myslím si, že by mal byť aspoň trošku komunikatívny, asi by som mala v ňom vacsiu doveru....ja neviem, som zufala....toto je štvrty pokus a keď bude znova negatívny...neviem čo budem robiť ďalej ☹ ....pýtať by som sa ho pýtala, ale keď ja som ani nevela čo sa ho mám presne pýtať??? 😖

marylinlu
11. nov 2011

@84matulik blahoželám a veľmi by ma zaujímalo, či si mala nejaké príznaky po transfere a po akej dobe asi???

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu tak ja som na tom presne tak isto. Doma mám naňho kopu otázok a ked k nemu prídem...zrazu okno.. 😝 Ty máš 4-ty pokus ? Ja som bola 2x IUI a 1xIVF..nevyšlo to...a aký máš problém..ak sa smiem opýtať..Diagnozu. Ja mám nezistenú príčinu neplodnosti. Ale u mňa to robí asi problém ,že mám zníženú funkciu štit. žľazy...A kedy ideš zasa k nemu ? Ak pôjdeš, pýtaj sa ho všetko. Lebo ani ja som nevedela, že je dôležitá veľkosť sliznice.

marylinlu
11. nov 2011

@jajka1980 ...hmm, už štvrtý....bohužiaľ, u manžela je problém, tak nám bolo poradené IVF, v našom prípade ICSI, počas stimulácie sa mi vytvorilo 40 vajíčok (čo bolo hrozne boľavéééé), ale zvládla som to, potom z toho oplodnili 15 vajíčok najkvalitnejších, takže sme absolvovali ET asi pred rokom, bolo neúspešné, mali sme zmrazených 13 vajíčok, ale pri ďalších 2 neúspešných KET nám ostali len 4(niekoré sa pri rozmrazovaní poškodili alebo neprežili) ☹ , takže keď som bola na 3 KET , čiže moj už štvrty pokus, boli mi vložené dva a tie dva zase neprežili, takže už nemám nič, len tie dve vo mne...tak verím, že to už musí vyjsť.....teraz čakáme a uvidíme aké budú hcg hodnoty 21.11.

marylinlu
11. nov 2011

babenky!!! je tu ešte niekto taký s toľkými pokusmi??? ale som jediná??? 😢 😢 😢

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu tak ti držím silno palce...snád sa to už konečne podarí...Ja som mala len 3 vajička a z toho 2 sa oplodnili. Tie mi vložili ale nevyšlo to..Ty si mala dosť vajíčok po stimulke...a divím sa, že ked je u manžela problém, vajíčka sa oplodnili že to nevyšlo. Teraz musíš len veriť že je všetko OK a dohovárať embryjkam, aby sa riadne zahniezdili...Len nemaj negatívne myšlienky..
Držííím fakt veľmi palce. A smiem sa opýtať, koľko máš rokov ? Ja už 31..v oktobry som mala..

marylinlu
11. nov 2011

@jajka1980 Ďakujem Ti veľmi pekne...a ja ja Ti držím palce, vlastne všetkým babenkám túžiacim po svojom babatku, nech to vyjde každej jednej.....mám 35 r.

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu Tak snád sa nám všetkým splní náš vysnívaný sen mať vlastné bábätko.. 😨
A dakujem..marylinlu
Dúfam, že už tu budem čítať len samé pozitívne správičky.. 🙂

marylinlu
11. nov 2011

@jajka1980 🙂 nápodobne...ďakujem jajka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre